تشکیل شده توسط اعضای سیدنی یهودی جامعه Hakoah باشگاه خریداری سایت با مکابی باشگاه تنیس در سال 2010. سابق خود را در محل باندی بمباران شد در سال 1982 ساعت پس از حمله به کنسولگری اسرائیل در William خیابان که دو نفر زخمی شدند.

اما نگرانی در مورد توسعه پیشنهاد تسلیم با Woollahra شورای شهرداری مطرح شده توسط مردم و پدر و مادر از کودکان در مدارس نزدیک.

Paddington residents do not want White City left in a state of disrepair, but are concerned about its redevelopment.

Paddington ساکنان نمی خواهید وایت چپ در حالت خرابی اما نگران توسعه مجدد آن.اعتبار:جینی Barrett

Jessica Carroll اسمیت رئیس گلنمر جاده عمومی مدرسه P&C ارتباط گفت: مدرسه جامعه نگران بود در مورد ترافیک و ایمنی جاده ها در مرحله ساخت و ساز و زمانی که این باشگاه باز می شود.

“پیشنهاد باشگاه بسیار بزرگتر از فعلی و قبلی کاربران از سایت و این به طور طبیعی تاثیر منفی بر ساکنان محلی ملایمت و به طور بالقوه ایمنی کودک,” او گفت:.

سخنگوی جامعه گروه Paddington جامعه نیز نگرانی در مورد اندازه از ساختمان های جدید و طراحی است که او گفت: “به نظر می رسد مانند یک مرکز خرید”.

“ساکنان در مجاورت رنج می برند تا حد زیادی افزایش ترافیک حرکات و هفت روز هفته,” او گفت:.

An artist's impression of the White City redevelopment proposed by the Hakoah Club.

یک هنرمند تصور سفید شهر به خوبی توسعه پیشنهاد شده توسط Hakoah باشگاه.اعتبار:Hakoah باشگاه

حفظ جنوبی جایگاه و شمال جایگاه قوس مثبت بودند اما او گفت: “ما همچنان به حفظ این کیفیت از سایت و کف دره شده اند کافی محافظت می شود.”

این باشگاه گفت: آن حساس بود و به نگرانی ساکنان و تا به حال درگیر در جامعه گسترده مشاوره. همچنین با اشاره به این که این سایت تا به حال مدت طولانی است که یک ورزشی که محل عمل مشروب مجوز از سال 1948 تا تنیس نقل مکان کرد به Homebush در سال 1999.

“واضح است که ما نمی تواند رضایت همه مردم از زمان” باشگاه گفت. “برخی از نگرانی های ضد و نقیض هستند به عنوان مثال پارکینگ در سایت است که هر دو ناکافی و بیش از حد.”

در حال بارگذاری

Woollahra عضو شورا هریت گفت: قیمت کلنگی در افزایش خطرات برای عبور و مرور و همچنین اضافه کردن به تراکم و نگرانی های ایمنی.

“پیشنهاد نتواند به آدرس سنگین ترافیک عابر پیاده که شامل خانواده های هر دو گلنمر جاده عمومی مدرسه سیدنی دستور زبان و مسافران در راه رفتن به نزدیکی Edgecliff ایستگاه,” او گفت:.

Cr قیمت گفت: ملایمت از محله تحت تاثیر قرار خواهد توسط بازدید کنندگان استفاده از رستوران تابع مرکز و امکانات ورزشی.

“در حالی که برنامه های تشخیص نفوذ قابل توجهی از مراجعان و تشدید استفاده بسیار کمی وجود دارد که پیشنهاد شده به آدرس این اثرات در جامعه فوری و یا ایمنی عبور و مرور” او گفت:.

در حال بارگذاری

او همچنین سوال که تا چه حد این امکانات توسط یک باشگاه خصوصی خواهد بود در دسترس عموم است.

“وجود دارد عملا هیچ جزئیات در این طرح در حال حاضر برای تست اینکه آیا وجود دارد مقرون به صرفه خواهد بود جامعه دسترسی به این امکانات,” او گفت:.

الکس گرینویچ مستقل عضو برای سیدنی گفت: ساکنان نمی خواهید سایت به ادامه به چپ در حالت خرابی.

“اما آن باقی مانده است حیاتی که آن را overdeveloped درختان و بوتهزار محافظت می شوند و دسترسی عمومی پشتیبانی می شود,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو