‘ما می توانیم هر دو’: Kovrig را نا امید PM با اشاره به نیاز به محافظت از کانادایی ها در میان تماس برای Meng انتشار

OTTAWA — منابع Vina Nadjibulla همسر مایکل Kovrig-که همراه با مایکل Spavor بازداشت شده است در چین برای بیش از 565 روز — می گوید: او را “نا امید” نخست وزیر جاستین ترودو در نظر نمی تبادل زندانیان برای Huawei اجرایی Meng Wanzhou چرا که او فکر می کند آن را به مخاطره می اندازد کانادایی دیگر در خارج از کشور.

در نظر او این کار نیاز به یک سوال از یکی یا دیگری.

“من هرگز مایل در هر خانواده کانادایی به تجربه چیزی است که ما تجربه کرده اند… اما آنچه من همچنین بر این باور است که ما نمی توانیم اطمینان از حفاظت از کانادایی ها در آینده در هزینه های مایکل آزادی امروز,” او در مصاحبه با گفت: Evan سلیمان میزبان CTV سوال دوره و اضافه کرد که او به طور کامل موافق دولت مسئولیت را به مطمئن شوید که چه اتفاقی برای شوهرش هرگز اتفاق می افتد به یکی دیگر از کانادا.

در مواجهه با این پیشنهاد نوعی از مبادله نخست وزیر به شدت شات کردن ایده و گفت که اگر کشور در سراسر جهان از جمله چین را دیدم که “خودسرانه دستگیر تصادفی کانادایی” خواهد بود اهرم به “دریافت آنچه آنها می خواهند به خارج از کانادا” که آن را قرار داده کانادایی در خارج از کشور در خطر است.

“ما می توانیم هر دو را انجام دهد. آن یک سوال از “ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم به انتشار مایکل” یا ” ما حفاظت از کانادایی ها در آینده است.’ هر دو باید روی میز دولت مسئولیت را به انجام هر دو” Nadjibulla گفت: در پاسخ به ترودو موقعیت.

او گفت: دولت می تواند کار را به در محل قرار داده و پروتکل های بین المللی برای برخورد با گروگان دیپلماسی در کنار تمام کشورهای متحد آن ابراز نگرانی کرده اند بیش از بازداشت دو مرد.

بیشتر او ابراز شک و تردید است که کانادا با انتشار Meng در ازای Kovrig و Spavor واقعا جسور چین است.

“چین بسیار دشوار است برای نفوذ در هنگامی که آن را به تصمیم گیری خود را و تاریخ به ما می آموزد که آنچه ما انجام می دهیم در این وضعیت ممکن است یا نه ممکن است تاثیر آنها چه در آینده انجام,” او گفت:.

‘به هیچ وجه آسان’

ترودو ساخته شده است وی این اظهارات را یک روز پس از یک سخنگوی وزارت خارجه چین گفت که کانادا توقف تلاش خود را برای استرداد Meng می تواند بر سرنوشت از Kovrig و Spavor.

که در بیانیه ای که موجود است در زبان انگلیسی-زبان و متن یک نشست خبری مورخ چهارشنبه خروج از چین را به مدت طولانی است که دستگیری این دو کانادایی ها بودند نه متصل به کانادا بازداشت Meng رئیس امور مالی از هواوی است که تحت بازداشت خانگی در ونکوور برای 18 ماه گذشته. کانادا در تلاش برای استرداد او به ایالات متحده جایی که او متهم به نقض تحریم ها علیه ایران است.

Kovrig و Spavor دستگیر شده بودند به طور جداگانه در روز پس Meng بازداشت. هر دو مردان برگزار شده بود در چین بدون هزینه از دسامبر 2018 تا هفته گذشته هنگامی که آنها به طور رسمی به اتهام جاسوسی است.

این هفته یک گروه از 19 با مشخصات بالا سابق دیپلمات ها و سیاستمداران و دانشگاهیان نوشت ترودو گفت که “زمان گذشته به دلیل” کانادا برای توقف Meng را در روند استرداد به منظور دریافت “دو ساله” منتشر شد.

“ما اعتقاد داریم [Kovrig و Spavor] باقی خواهد ماند و در خود چینی, زندان, سلول تا Meng رایگان است برای بازگشت به چین” آنها نوشت و در این نامه است.

صحبت در مورد نامه Nadjibulla گفت که در حالی که او “نا امید” که ترودو را رد کرد و راه حل او خیالش راحت است که این کشور در نهایت داشتن گسترده تر گفتگو در مورد آنچه می تواند انجام شود و به فشار لیبرالها به در نظر گرفتن گزینه های برای حل و فصل این دو نفر را “طولانی و دردناک میشوند.

“وجود دارد هیچ راه آسان وجود دارد هیچ هزینه و راه حل. ما باید به پرداخت قیمت. سوال می شود که پرداخت بالاترین قیمت و در حال حاضر ؟ مایکل Kovrig و مایکل Spavor در حال پرداخت است که قیمت و معتقدم کانادایی درک که اساسا ناعادلانه” او گفت:.

توسط کانادا در حال استفاده می شود ؟

پرسید که آیا او فکر می کند کانادا استفاده می شود در این وضعیت توسط ایالات متحده ساخته شده است که استرداد درخواست Nadjibulla گفت: بیشتر وجود دارد به داستان از کانادا رو به قلدری از چین و وجود دارد که عادلانه سوال در مورد کانادا تصمیم به دستگیری Meng.

“در حالی که ما باید در به قلدری از چین و ما نیز نباید به قلدری از ایالات متحده و به طور کلی در کل این وضعیت خیلی پیچیده تر,” او گفت:.

“بله, وجود دارد, ایالات متحده ابعاد به این که نبوده است به طور کامل بررسی شده و نیاز به بود.”

‘دولت نیاز به خود بازی’

در پانل جداگانه بحث رابرت فاولر سابق کانادا دیپلمات گفت: “ما به آنها مدیون تعهد به خم شدن هر تلاش ما می توانیم به آنها رایگان است.”

در سال 2008 فاولر در حالی که کار به عنوان نماینده ویژه سازمان ملل به نیجر دستگیر شد القاعده و گروگان در صحرای بزرگ برای 130 روز.

او گفت که او نمی خرید ترودو استدلال که آنچه در کانادا, آیا اینجا چین تغییر رفتار و یا تشویق آنها به بازداشت کانادایی دیگر در آینده به دلیل به عنوان او آن را می بیند: “آنها در حال رفتن به ادامه رفتار بد هر چه ما انجام دهید بنابراین اجازه دهید این بچه ها است.”

هر چند سابق CSIS مدیر و مشاور امنیت ملی نخست وزیر ریچارد Fadden مخالف است. “ما نباید تسلیم باج خواهی و قلدری او گفت:” اما افزود دولت باید همه چیز آن را می توانید به نقطه تبادل Meng برای Spavor و Kovrig.

“من فکر نمی کنم که دولت انجام داده است در هر نقطه در نزدیکی به عنوان آنجا که می توانید آن را انجام… ما سعی آرام دیپلماتیک مسیر است که کار نکرده,” Fadden گفت.

او اضافه کرد که در حالی که او می تواند تصور کنید که مبارزات این مردان و خانواده خود را در حال تجربه او فکر نمی کند که آن را در گسترده تر منافع ملی برای شروع این مسیر.

“دولت باید به آن بازی من کاملا موافقم با این که من فقط فکر نمی کنم ما باید تا آنجا که می گویند به چینی: ‘بله ما تا به حال آن را بچه ها به عقب'” گفت: Fadden.

پاسخ به سوالات در مورد کفایت دولت فدرال تلاش به تاریخ ترودو روز جمعه به خبرنگاران گفته است که مقامات در حال کار به طور فعال در بسیاری از راه.”

“ما در حال ایجاد فرآیندهای برخی از عمومی و خصوصی و دیپلماتیک در پشت صحنه… من اطمینان می دهم کانادایی است که ما در ادامه به انجام همه چیز است که به حداکثر رساندن شانس ما از آوردن آنها را به خانه در راه حق” ترودو گفت.

“بدیهی است که این یک فرایند طولانی و دشوار است برای خانواده آقای Kovrig و Spavor. این یک وضعیت خسته کننده برای بسیاری از کانادایی ها و ما نیاز به این Michaels صفحه اصلی” گفت: نخست وزیر.

با کانادا روز آینده Nadjibulla گفت که او امیدوار است مردم را یک لحظه در تاریخ 1 ژوئیه به یاد داشته باشید کسانی که زندانی در چین و می خواهم به خانه آمده.

“این درخواست که او [Kovrig] دهکدهای را برای من و دیگران است که به طور بی امان. او شده است انعطاف پذیر. او باور نکردنی است. اما یک محدودیت وجود دارد برای همه چیز,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de