ما آنچه که ما سرقت: جدید پلیس ولز جنوبی روزنامه و نمودار سابقه جرم و جنایت

در ژانویه سال 1788 کوچک شناور جامعه — یازده کشتی های حامل خدمه کلاهبرداران برخی از مردان نظامی و چند مسافر — سفر به درون بدن از آب colonisers به نام بندر جکسون.

در دراز مدت وجود دارد برنامه های بلند پروازانه برای این پایگاه جدید امپراتوری بریتانیا. در کوتاه مدت این مستعمره دزد بود, همه چیز در مورد جرم و جنایت کنترل; جزئیات که از اواسط 1800s شد منتشر شده در آنچه که به عنوان پلیس روزنامه.

این جذاب رکورد موضوع جدید آنلاین تجربه میزبانی کتابخانه ایالتی نیو ساوت ولز.

سیدنی-بر اساس داده ها و تجسم طراح و توسعه دهنده برت Tweedie تولید شده فوق العاده جدید داده تجسم تقریبا 20 میلیون کلمه منتشر شده در روزنامه از سال 1860 تا 1900.

این پروژه جدید ما آنچه که ما سرقت انجام شد به عنوان یک دیجیتال Drop-In (یک نوع مقیاس کوچک فلوشیپ) در کتابخانه ایالتی نیو ساوت ولز’ نوآوری واحد DX آزمایشگاه.

به عنوان این کار را نشان می دهد تمایل ما برای جزئیات جنایات چیزی جدید است. ما در پلیس روزنامه و نگاه ما بیشتر به وضوح از طریق Tweedie را visualisations انواع جرم و جنایت جزئیات است که مهم به تصرف خود در مستعمره نیو ساوت ولز.

اسب آلبرت زنجیر پشم ونخ راه راه و بروچس. برت Tweedie
Visualising peaks of mentions of certain words and phrases in the Police Gazette
ما آنچه که ما سرقت

اوایل تلاش برای پلیس مستعمره

استرالیا برای اولین بار غیر نظامی و نیروی پلیس در این شب دیده بان تشکیل شد فرماندار آرتور فیلیپ در سال 1789. این واحد ساخته شد تا از 12 بهترین رفتار محکومان که تا به حال انتخاب شده است برای کمک به حفظ نظم و قانون در شهر سیدنی.

آن را ایده آل نیست به محکومین نظارت دیگر محکومین اما تفنگداران دریایی مستقر در مستعمره بودند ، نظامی خواهد نظارت بر زندانیان برای اهداف خاص و یا وظایف, اما این کار در ارتباط با پاسبان و gaolers را باید انجام شده توسط دیگران است.

گیاه شناسی خلیج, New South Wales, ca 1789 توسط چارلز گور. State Library of New South Wales

در سال 1796 به پاسبان بودند reorganised توسط فرماندار جان شکارچی و تقسیم مناطق. یکی دیگر از سازماندهی مجدد به دستور فرماندار Lachlan Macquarie در سال 1810 منجر به رسمی تر هر چند هنوز هم مشکل ساز سیستم پلیس. محکوم-به-پاسبان مدل در ادامه به فاش کردن ترک در سیستم. یکی دیگر از تلاش برای بهبود اجرای قانون بود سیدنی پلیس عمل 1833 (NSW) که طراحی شده است برای تنظیم

پلیس در این شهر و بندر سیدنی و برای از بین بردن و جلوگیری از آزار دهنده و موانع آن.

سیدنی یارو 1842 توسط O. W. Brierly. State Library of New South Wales

جرم و البته فراتر از مرزهای سیدنی. حاوی lawbreakers در شهری و منطقه ای و مناطق دور افتاده بود که یک موضوع در حال انجام برای استعمار مقامات به عنوان اوایل جنایات اهانت و خرده دزدی قرار داده شد به مقیاس بیشتر جدی جرائم مانند bushranging و قتل است.

یک پاسخ به افزایش جرم و جنایت بود برای ایجاد انواع خاصی از پلیس. وجود خدمات مختلف در سراسر مستعمره از جمله ردیف قایق گارد مرزی پلیس, پلیس سوار و طلا اسکورت.

پلیس مقررات قانون سال 1862 (NSW) تغییر پلیس با ادغام تمام استعماری نیروهای پلیس برای ایجاد پلیس نیو ساوت ولز.


ادامه مطلب: اجرای جذب برچیدن بومی خانواده: تاریخچه ای از خشونت پلیس در استرالیا


جدید پلیس ولز جنوبی روزنامه

یکی از مهم ترین ابزار های پلیس در استعمار دوران, New South Wales, پلیس بود روزنامه. برای اولین بار منتشر شده در سال 1854 به عنوان گزارش از جرم آن توزیع شد به ایستگاه های پلیس در سراسر مستعمره.

Masthead
جدید پلیس ولز جنوبی روزنامه هفتگی و سابقه جرم و جنایت است. State Library of New South Wales

این گزارش شامل

جزئیات جنایات افراد به توقیف توصیف از اموال به سرقت رفته و پاداش ارائه لیست از هنگ و کشتی فراریان و پلیس دیگر اعلامیه های مربوط به بهبود املاک و دلهره از مظنونان قبلا به دنبال اخراج از افسران پلیس برای رضایتبخش انجام.

منتشر شده از سال 1862 به عنوان پلیس نیو ساوت ولز روزنامه هفتگی و ثبت, جرم این ابزار حیاتی برای کنترل جرم شد پلیس روزنامه در سال 1974 و به نظر می رسد تا سال 1982 (شما می توانید به عنوان خوانده شده مسائل مربوط به پلیس روزنامه تا سال 1930 در گنجینه).

ما آنچه که ما سرقت

در ما آنچه که ما سرقت Tweedie متمرکز شده بر مردم, مکان ها و همه چیز.

در این داده ها و تجسم مردانی که اسیر جزئیات از طریق پلیس روزنامه خود را نشان می دهد نه فقط به عنوان پاسبان در lookout برای جنایتکاران اما به قصه گوهای.

اشاره از سبیل های 19th-century gold rush شهر Gulgong و cabbagetree کلاه. برت Tweedie

مورد علاقه داستان جرم و جنایت نویسندگان و محبوب واقعی جرم و جنایت نویسندگان اغلب با استفاده از کلیشه ها به عنوان مختصر برای خوانندگان خود را. افسران پلیس نیز به طور معمول با تکیه بر ایجاد و با استفاده از کلیشه ها برای گفتن جرم و جنایت داستان برای هر یک از دیگر.

در عین حال کلیشه باید عواقب شدید در دنیای واقعی است. در مورد پلیس روزنامه, انتشار طراحی شده برای ایجاد جامعه ای امن تر نیز می تواند جامعه را بیشتر نابرابر از طریق تقویت تعصبات رایج.

جرم است بی انتها و جهانی اما زمینه برای جرم مایع هستند. به عنوان Tweedie می نویسد: ما می توانیم داستان های متعددی در پلیس روزنامه از جمله:

تغییر مد جدید فن آوری های جدید و حالت های حمل و نقل ایجاد شهرهای جدید افزایش ثروت همه این است که ثبت شده در روزنامه — همراه با نژادپرستی روز — به عنوان یک محصول از گزارش این جنایت (و پلیس دیگر مسائل) که رخ داده است.

Tweedie دهید ما به بازجویی جرم با تمرکز بر روی یک عنصر از اعمال مجرمانه. از سن به جنس و از طریق به مستی از مجرم. در یک کلنی شناخته شده برای غارتگر ما همچنین می توانید نگاه در آنچه به سرقت رفته بود از جواهرات و اشیای قیمتی به لباس و به عنوان بار تغییر دوچرخه.

مردم و مکان ها و همه چیز. برت Tweedie

تاریخچه پلیس منعکس کننده ارزش های یک جامعه و چه, و, که, است که محافظت شده است.

به طور مشابه داستان از مردان و زنان شناخته شده به پلیس در قرن 19 نیو ساوت ولز به ما بگویید که نه فقط در مورد جرم و جنایت است اما در مورد هر جنبه ای از جامعه: که از قدرت برگزار شد که آسیب پذیر و مردم چگونه زندگی می کردند.

یک مطالعه موردی از جرم و جنایت در خیابان های سیدنی مرکزی کسب و کار منطقه است. برت Tweedie

ادامه مطلب: روسپیان سر در گم روسپیان و زن مجرم: چرا ما تاریخچه اولیه استرالیا استعماری زنان قبر بی عدالتی


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net