“ما هنوز در حال یادگیری درس’: کره جنوبی سوگواری قابل اجتناب یک فاجعه

هوا سنگین بود با شدت قابل اشتعال بخارات از حلال است که کارگران با استفاده از حل پلی اورتان.

حدود 1:30 بعد از ظهر یک جرقه با منشا ناشناخته مشتعل هوا.

آتش سریع زنجیره ای از انفجار تکان داد ساختمان. در دقیقه 107,000 فوت مربع انبار در Icheon جنوب شرقی سئول شد دوزخ — و یک تله مرگ برای 38 نفر از کارگران. سمی جوهر-دود سیاه billowed به طوری سریع است که بازماندگان بعد گفت: آنها به سختی می تواند در پیدا کردن راه پله ،

“من برای اولین بار دیدم دود سیاه مواج در خارج از ساختمان و به دنبال آن هشت یا نه انفجار و شعله های آتش” کیم یونگ نم یک شاهد عینی گفت: همه اخبار کانال YTN. “و آن چنان سریع است که در کمتر از دو دقیقه کل ساختمان را فرا گرفته در دود و آتش است.”

آن را ترسناک برای ده ها تن از خانواده و خجالت برای رئیس جمهور ماه Jae-in که وعده داده است برای پایان دادن به فاجعه آتش سوزی و دیگر فجایع انسانی — اغلب مربوط به سهل انگاری استانداردهای ایمنی — که گرفتار کره جنوبی برای چندین دهه است. آن ممکن است آسیب دیده اند خوب خواهد شد که ماه دولت بهره گیری شده بود برای موفقیت خود در آوردن این کشور شیوع کروناویروس تحت کنترل است.

آنچه که خشم بسیاری از کره جنوبی بود که آشکار علل جمعه را آتش آنقدر آشنا: بخارات از یک محلول شیمیایی پر کردن یک اتاق که در آن کارگران ممکن است تولید جرقه با متعاقب آن آتش تغذیه بسیار قابل اشتعال عایق. که ترکیب بارها تبدیل به کره جنوبی برای ساخت سایت های تجاری و ساختمان ها را به آتش زنه جعبه.

نزدیک به نیمی از مرده پیدا شد در طبقه دوم سه طبقه از آن آتش آغاز شده است در زیر زمین. پزشکی قانونی مقامات روز پنجشنبه گفت که برخی از جسد به شدت سوخته است که تجزیه و تحلیل DNA ممکن است نیاز به شناسایی آنها.

“دود حاصل از سوختن پلی اورتان بسیار سمی است که شما می توانید سقوط و پس از استنشاق آن تنها یک بار گفت:” Seo Seung-hyeon یک آتش نشانی ارشد که رهبری عملیات امداد و نجات در انبار. “با توجه به راه آنها جان با تمام لباس های خود را سوزانده و دور ما بر این باورند که آنها نمی باید زمان برای فرار.”

در دهه های اخیر صدها نفر از کره جنوبی کشته در آتش سوزی با علل مشابه. در سال 1998 زمانی که یک آتش سوزی در یک اردوگاه جوانان منجر به کشته شدن 23 نفر 19 از آنها kindergartners بالا تلفات سرزنش شد, در بخش, در گازهای سمی از سوختن پلی استایرن.

در سال 1999 ساختمان آتش یک جرقه مشتعل بخارات از رنگ و تینر در یک طبقه زیر زمین بود که تحت بازسازی است. پنجاه و شش نفر کشته شدند و بسیاری از آنها را نوجوانان در سالن آبجو طبقه بالا که تا به حال شده است به طور غیر قانونی به فروش مشروبات الکلی به افراد زیر سن قانونی بود و هیچ خروجی آتش.

در سال 2008 به 40 نفر از کارکنان درگذشت یکی دیگر از سرد سازی انبار تحت ساخت و ساز در Icheon در یک آتش سوزی آغاز شده است که تقریبا دقیقا همان راهی است که روز شنبه انجام داد. در سال 2014 یک شبیه آتش سوزی در یک ترمینال اتوبوس در شمال سئول کشته و نه کارگران.

“من متاسفم که حوادث مشابه در حال تکرار خود” ماه گفت:. “ما هنوز در حال یادگیری درس از حوادث گذشته.”

ماه سلف, Park Geun-hye هرگز دوباره اعتماد عمومی را پس از بیش از 300 نفر که اکثر آنها دانش آموزان کشته در غرق شدن کشتی سوول در سال 2014. قسمت مشخص شده بود و فساد و بی کفایتی از جمله یک اطلاعیه اولیه از دولت است که هر کس در هیئت مدیره نجات داده شده اند.

پارک شد و در نهایت استیضاح و سرنگون عمدتا به دلیل نامربوط پیوند رسوایی هر چند نمایندگان مجلس که استیضاح او همچنین با اشاره به بازماندگان فاجعه است. مبارزه را به جای او در ماه مه سال 2017, ماه وعده داده شده برای پایان دادن به آنچه که او به نام “دولتی بی کفایتی و بی مسئولیتی” که منجر به ساخته فجایع و به “زندگی انسان قبل از هر چیز دیگری.”

اما عمده آتش سوزی را ادامه داد و پس از او ،

در دسامبر 2017, 29 نفر کشته شدند در یک آتش سوزی در یک باشگاه ورزشی و عمومی, داخل حمام, مجتمع مشتعل توسط یک جرقه الکتریکی و سوخت ارزان قابل اشتعال عایق. بسیاری از اتومبیل های پارک شده به طور غیر قانونی در اطراف ساختمان که ورود خودروهای آتش نشانی به تعویق افتاد. و آبپاش در ساختمان کار نمی کند.

زنان به دام افتاده در داخل ساخته شده و وحشت زده تماس ها به شوهران خود را احیای خاطرات دردناک از غرق شدن در طی آن نوجوانان به دام افتاده در کشتی ارسال متن و پیام های ویدئویی به پدر و مادر خود خداحافظی.

فقط یک ماه پس از آن آتش سوزی دیگری در یک بیمارستان که فاقد آبپاش, کشته و 41 نفر که اکثر آنها را افراد مسن و بیماران بی حرکت که فوت استنشاق دود سمی است. بعد از آن سال های آتش کشته و نه کارگران در قطعات الکترونیکی کارخانه. دوباره دود سمی از عایق پلی اورتان مقصر شناخته شد, همراه با خطاب آبپاش.

آتش سوزی و دیگر فجایع انسانی از جمله سقوط از پل و یک فروشگاه در 1990s همواره حاضر کره جنوبی پس از آن آغاز شد به سرعت در حال industrialising در دوران جنگ سرد. بسیاری از آنها نسبت به فساد سهل انگاری نظارتی و اجرای گوشه برش در اقدامات ایمنی توسط تجار و بازرگانان و کسانی که مشکلات هرگز مهر.

سال پس از غرق شدن از بازماندگان که غیرمنتظره بود و تا به حال نشده است به درستی بازرسی كانون هنوز underreporting وزن باری که آنها لود شده بر روی کشتی.

کره جنوبی خود تجدید نظر قوانین برای محدود کردن استفاده از مواد مانند پلی استایرن و پلی یورتان به عنوان عایق نیاز به ساختمان های بیشتری به استفاده از تر گران و آتش-مقاوم در برابر محصولات. اما مقررات جدید اعمال نمی شود به ساختمان های ساخته شده قبل از سال 2015 و ارزان احتراق جایگزین هنوز هم مورد استفاده قرار گیرد در بسیاری از سایت های ساخت و ساز. مشابه عایق سرزنش شد در Grenfell برج آتش در لندن که منجر به کشته شدن 72 نفر در سال 2017.

پلیس میگوید که آنها در حال بررسی این که آیا خدمه کار در Icheon انبار شده بود مجبور به جوش و استفاده از مواد قابل اشتعال در همان فضای بسته در همان زمان برای سرعت بخشیدن به ساخت و ساز. آنها همچنین بررسی اینکه آیا خدمه بود, آتش نشانی, سایت آتش بازرس و دیگر الزامی برای حمایت از کارگران که با استفاده از مواد قابل اشتعال.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de