ما در حال ورود به یک رکود اقتصادی – اما چیزی که ما یاد بگیرند که از گذشته یکی ؟

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان است و کاملا روشن است که اقتصاد جهانی در حال ورود به یک رکود اقتصادی – برای اولین بار دیده ایم از سال 2008.

برخی از مقامات در مقایسه با دوره گذشته از کاهش اقتصادی – همچنین می دانیم به عنوان رکود بزرگ – به افسردگی است که در سال 1929 آغاز شد.

در عین حال روشن است که این دو رکود متفاوت نه تنها در شدت بلکه در عواقب آنها تا به حال برای نابرابری در ایالات متحده است.

هر چند افسردگی بود و بزرگتر و طولانی تر از بزرگ رکود اقتصادی دهه های پس از رکود بزرگ قابل ملاحظه ای کاهش می یابد ثروتمندان به ثروت و بهبود امنیت اقتصادی بسیاری از کارگران است. در مقابل رکود اقتصادی تشدید هر دو درآمد و ثروت نابرابری.

برخی از دانشمندان نسبت به این پدیده به ضعف جنبش کارگری کمتر از کارگر حمایت و رادیکال سیاسی جناح راست.

به نظر ما این حساب نتواند تسلط وال استریت و بخش مالی و مشرف نقش اساسی آن در تولید اقتصادی و نابرابری.

ما کارشناسان در نابرابری درآمد و ما در کتاب جدید “واگذار: نابرابری در سن مالیه” استدلال می کند که نابرابری از رکود اقتصادی تا حد زیادی به کار با چگونه دولت طراحی شده پاسخ خود را.

رکود بزرگ تشدید مداوم شکاف ثروت در آمریکا Xinhua News Agency/گتی ایماژ

افسردگی

اصلاحات در طول رکود بزرگ بازسازی سیستم مالی با محدود کردن بانک ها از سرمایه گذاری مخاطره آمیز, وال استریت از قمار با خانواده پس انداز و وام دهندگان از شارژ بالا و یا غیر قابل پیش بینی ،

برخورد با یک سری از برنامه های دولت ایجاد شده پس از رکود بزرگ در زمان رویکرد از پایین به بالا آورده و منابع دولتی به طور مستقیم به کارگران بیکار.

از سوی دیگر نظارتی سیاست های پس از بحران مالی که در سال 2008 آغاز شد عمدتا طراحی شده برای بازگرداندن نظم مالی است که برای چند دهه بوده است هدایت منابع از بقیه اقتصاد به بالا.

به عبارت دیگر اخیر بازیابی شد تا حد زیادی متمرکز بر امور مالی. دولتی محرک به خصوص یک جرم تزریق اعتبار برای اولین بار رفتم بانک ها و شرکت های بزرگ به این امید که اعتباری در نهایت خواهد بریزد پایین به خانواده های نیازمند.

عقل متعارف که بانک ها می دانستند که چگونه برای قرار دادن اعتبار به بهترین استفاده. و بنابراین برای تحریک رشد اقتصادی فدرال رزرو افزایش عرضه پول به بانک ها با خرید خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

اما محرک نیست کار راه دولت در نظر گرفته شده. بانک ها اولویت بندی منافع خود بیش از آن ، به جای اعطای وام پول به homebuyers و کسب و کارهای کوچک در نرخ بهره پایین تاریخی آنها واریز وجوه و منتظر نرخ بهره به افزایش است.

به طور مشابه, شرکت های بزرگ استفاده نمی اعتباری آسان برای افزایش دستمزد و یا ایجاد شغل. بلکه آنها قرض خود را به خرید سهام و کانال درآمد برای مدیران ارشد و سهامداران.

به عنوان یک نتیجه از “بانک ها و شرکت ها برای اولین بار” اصل ایجاد شده بسیار نابرابر بازیابی.

که از دست رفته در سال 2009 ؟

بحران مالی بین برود تقریبا سه چهارم از بخش مالی سود اما بخش تا به حال به طور کامل بهبود یافتند تا اواسط سال 2009 به عنوان ما پوشش داده شده در کتاب ما.

سود آن به رشد خود ادامه داد و در سال های پس از. 2017 بخش ساخته شده 80 درصد بیشتر از قبل از بحران مالی است. رشد سود بسیار کندتر در بخش غیرمالی.

شرکت های خارج از بخش مالی بودند سودآور چرا که آنها تا به حال کارکنان کمتر و کاهش هزینه های دستمزد. حقوق و دستمزد هزینه کاهش یافته است 4% در طول رکود اقتصادی و در سطح پایین باقی مانده در طول بازیابی.

بازار سهام به طور کامل بهبود از بحران در سال 2013 یک سال و زمانی که نرخ بیکاری به عنوان بالا به عنوان 8 درصد و خانواده های تک وام مسکن بزهکاری هنوز هم ماند بالاتر از 10٪.

خانوار متوسط ثروت در ضمن تا به حال هنوز به جبران از nosedive در طول رکود اقتصادی ،

نژاد و ثروت و شکاف گسترده تر تنها به عنوان به خوبی. در حالی که متوسط ثروت خانواده از همه خانواده ها کاهش یافته و حدود 25% پس از انفجار حباب املاک و مستغلات و سفید, خانواده ها بهبود در سرعت بسیار سریعتر.

2016, سیاه خانوار تا به حال حدود 30 درصد کمتر ثروت نسبت به قبل از سقوط در مقایسه با 14 درصد برای خانواده ها است.

به عنوان دولت بحث یک بسته محرک مقامات هم می توانید تصمیم به ادامه “trickle-down” رویکرد به حفاظت از بانک ها شرکت ها و سرمایه گذاران خود را با پولی محرک.

و یا آنها می توانند یاد بگیرند از قرارداد جدید و آوردن حمایت دولتی به طور مستقیم به شکننده ترین جوامع و خانواده ها است.

[دریافت حقایق در مورد کوروناویروس و آخرین تحقیقات. ثبت نام برای خبرنامه ما شوید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو