ما همه افراد – به جز برای ما iso عادات خرید

“افراد آنلاین خرید رفتار معطوف شده به طور قابل توجهی بیش از شش هفته و آنچه که مردم در حال خرید اتحادش را تغییر بیش از حد به مردم انطباق با جدید عادی و حل و فصل در خانه می گوید:” بن Franzi مدیر کل قطعات و بیان خدمات و استرالیا و پست.

“اخیر رشد را نشان می دهد که برای استرالیایی ها در حال حاضر آسایش کلیدی است.”

تحویل athleisure دنده (ورزش, لباس, های هوشمند به اندازه کافی برای پوشیدن در خیابان) رشد 199 درصد در هفته گذشته که اطلاعات در دسترس است, آوریل 26 مارس 2. Activewear و سایش گاه به گاه مانند پیراهن, ژاکت کش باف پشمی و لباس خواب – لباس معادل یک کرکی آغوش – رشد بیش از 240 درصد است.

برا یان از بنیانگذاران باندی activewear برچسب زیرک می گوید: چسبناک راحتی از leggins تبدیل به یک کار از خانه ،

“ما شده اند دیدن مشتریان نسبت به ما بالا waisted بلند, لباس تنگ که بزرگ فعال در محصولات اساسی” Ms یان گفت.

به تازگی اگر روح و روان ما را می توان به عنوان خوانده شده از طریق ما بسته تنظیمات یا ما خسته از خیره شدن خود ما و iso خسته انعکاس, و یا ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما نگاه خوب در زوم.

تحویل “داخل حمام, مو, آرایش و محصولات مراقبت از پوست” شات در چند هفته گذشته به 149 درصد در مدت مشابه در سال 2019.

Postman Mohammed Tehseen on his route delivering parcels early in the pandemic.

پستچی محمد Tehseen در مسیر ارائه بسته در اوایل بیماری همه گیر. اعتبار:جاستین McManus

آرایش خرید متناسب با شهری حکمت Estee Lauder رئیس لئونارد Lauder که اصطلاح “رژ لب شاخص” طول رکود اقتصادی از اوایل 2000s. او این باورند زنان خود را یک لوازم آرایشی و بهداشتی درمان هنگامی که یک لباس یا کفش های جدید هستند و در زمان های اقتصادی نزاع.

Dr برنت کوکر یک دانشگاه ملبورن مصرف کننده روانشناس گفت: او تعجب نیست مردم احساس نیاز به خرید چیزهای مشابه در همان زمان در انزوا. نه که در شش هفته ما عادات خرید “زیر تقریبا یک الگوی قابل پیش بینی”.

در حال بارگذاری

“من فقط به دنبال پیگیری شلوار دو روز پیش … نکته جالب در [آن] است که آیا می خواهید تبدیل به یک نیاز است ؟

“شلوار مسیر در برخی از نقطه شده اند می خواهم آن را دوست ندارم من باید آنها را به تحت تاثیر قرار دادن مشتریان و یا هر چیز دیگری, اما آنها به نوعی تبدیل به یک نیاز در حال حاضر. [پس از آن] که هوشمند زارا لباس است که باید برای کسانی که جلسات در حال حاضر آن را راحت ،

بزرگ اشتها برای آرامش موارد نیز می تواند در بخشی از پاسخ به وجود دارد که مقدار زیادی از اضطراب در اطراف در انزوا.

“برخی از آن محیط زیست است; شما ممکن است احساس می کنید شما نیاز به خرید این چیزها به شما کنترل را از دست داده. اضطراب بزرگ است در حال حاضر,” او گفت:.

همچنین در حالی که اوضاع مالی مردم معنی “می توانید در همه چیز نگاه در ASOS اما نمی تواند لزوما آنها را خرید”, استطاعت حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند استفاده شود ممکن است مؤثر بر تصمیم به خرید.

همانطور که برای Dr کوکر داشتن دنبال trackies آنلاین و کشف آنها به فروش می رسد در اندازه خود او braved دنیای واقعی خرده فروشی در این هفته و در نهایت snagged برخی از.

“آن را به سختی می شود که مردم در واقع مجبور به نشان می دهد تا برای که برای اولین بار بعد از [دفتر] کار,” او گفت:. “اگر همه آنها با پوشیدن گرمکن خواهد بود که بسیار خنده دار است.”

با لوسی مردانه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de