این اقدامات برای کنترل گسترش COVID-19 بی نظیر هستند و این است که در حال حاضر با داشتن یک اثر در بریتانیا انرژی سیستم. شده اند وجود دارد عظیم در کوتاه مدت تغییرات در گذشته: به عنوان مثال موقت اعمال سه روز در هفته در 1970s ممکن است تا به حال حتی به طور کلی بیشتر در اثر اما این بود که با توجه به صنعتی اقدام در بخش زغال سنگ موثر بر عرضه انرژی است. این اختلال در طرف تقاضا – انرژی است که هنوز هم در دسترس است اما تقاضا برای آن کاهش می یابد.

ما یک گروه از دانشگاهیان نظارت بر وضعیت برای درک چگونگی ملی تقاضای انرژی متاثر از تغییرات روز به روز روال. ما باید اشاره کنم که این انرژی سیستم بسیار انعطاف پذیر هستند و به خوبی توسعه یافته برنامه های احتمالی برای حفظ جریان انرژی. اما پاسخ به کروناویروس مؤثر است همه چیز در دیگر راه های مختلف:

1. تقاضا برای بنزین و سوخت حمل و نقل هوایی رو به کاهش است

ما در حال حاضر می دانیم که شده است وجود دارد کاهش بسیار زیادی در پرواز, حمل و نقل عمومی و ترافیک جاده و مه است و انتظار می رود رکورد کمترین ماهانه سوخت مایع تقاضا از داده های آغاز شده در سال 1998 است. بیشتر از 40 درصد کاهش ممکن است اگر بریتانیا محدود جنبش مردم بیش از آن در حال حاضر باور نکردنی در کوتاه مدت کاهش در تقاضا. اما از آنجا که دولت منتشر سوخت مایع داده دو ماه عقب افتادگی کامل میزان کاهش در تقاضا خواهد شد و نه روشن شده تا در تابستان.

عادی ماهانه سوخت مایع تقاضا برای Nov 2019. دکتر گرانت ویلسون با استفاده از داده ها از Elexon ملی شبکه و BEIS

2. روزهای هفته مانند تعطیلات آخر هفته

با اکثر مغازه ها و کارخانجات و ادارات بسته و یا تحت محدودیت های شدید ما انتظار الکتریکی تقاضا از یک روز کاری عادی برای ادامه به نزدیک به یک آخر هفته و یا تعطیلات. به طور معمول وجود دارد 10-20 ٪ کاهش بین یک هفته و آخر هفته بعد بسته به زمان از سال است.

اولین مستند هفته (آبی) بود که نزدیک به یک نمونه آخر هفته. N. Godfrey – EDAG; Data: Elexon و ملی, شبکه

نمودار بالا نشان می دهد که نخست وزیر بوریس جانسون مستند اطلاعیه (در دوشنبه 23 مارس) باعث فوری 5-10 ٪ کاهش در برق تقاضا است.

آخرین بار تقاضا بود که این پایین ترین سطح از ماه مارس بود که در سال 1975 بیشتر نشانه ای از چگونه coronavirus اقدامات در حال تغییر مردم را روال و انرژی استفاده می کنند به زیر بنای این. آوریل است که به احتمال زیاد پایین تر هنوز هم مصرف بریتانیا برق تقاضای بازگشت به دهه 1960 به یک دوره قبل از داده های روزانه در دسترس قرار گرفت.

با بسیاری از مردم در حال کار از خانه و مدارس تعطیل مردم کمتر توسط اداره روال و پایبندی به زمان برای رفت و آمد و یا مدرسه اجرا شود. این باعث شده است که صبح معمولی برق “اوج” به صاف کردن به عنوان برق, دوش, کتری چراغ و گرم هستند گسترش بیش از یک کمی دوره طولانی تر است. چیزی مشابه اتفاق می افتد در صبح یکشنبه و به ویژه در روز کریسمس و روز سال نو.

ما نیز مشتاق به رعایت چقدر افزایش دیجیتال ترافیک را افزایش می دهد بار بر روی سیستم های الکتریکی. به عنوان مهمترین چهره به چهره جلسات در حال حاضر به طور موثر متوقف, مختلف, گفتگو نشست و در واقع درس در حال حاضر در حال وقوع آنلاین یا از طریق تلفن. داخلی WiFi با استفاده از بالا رفتن سرسام آور است که مردم به ماندن در و Isp ها حذف محدودیت در پهنای باند داده ها باعث بی سابقه ای فشار بر روی مراکز داده در سراسر جهان است.

3. کاهش انتشار کربن

به طور کلی افت تقاضای انرژی در معنا باید متناسب با کاهش در تولید گازهای گلخانه ای به خصوص به عنوان افراد زیادی استفاده کمتر از بنزین و دیزل و سوخت حمل و نقل هوایی. کاهش در هواپیما و ماشین سفر رود به طور قابل توجهی پایین تر از کربن تولید گازهای گلخانه ای در مارس حتی زمانی که با توجه به افزایش آنلاین تحویل خدمات برای مواد غذایی و سایر ملزومات.

کمتر برق تقاضا نیز به معنی زغال سنگ و برخی از گاز نیروگاه ها را می توان روشن یا خاموش و نسبت بیشتری از تقاضای ملاقات می تواند با کم کربن نسل. بنابراین ما انتظار کاهش در شبکه کربن شدت (اندازه گیری میزان کربن می رود به تولید یک واحد انرژی). اما این بستگی به آب و هوا – اگر هیچ باد یا خورشید سوخت های فسیلی نسل مورد نیاز است برای دیدار با تقاضا است.

روشن است که اقدامات لازم برای کنترل گسترش coronavirus در حال حاضر با داشتن اثرات قابل توجهی در بریتانیا انرژی سیستم است. اما ما هنوز نمی دانیم که چه مدت این اقدامات خواهد داشت و چگونه به سرعت تقاضا را به گزاف گویی به قبل از covid-سطح 19. آن را حتی ممکن است که به طور کلی تقاضای انرژی خواهد دوباره بجای اول برگشتن به عقب و حتی بیشتر را به استفاده از ارزان تر از سوخت های فسیلی در نتیجه برخلاف روند فوق العاده ای در کاهش استفاده از انرژی و کربن با شدت بیش از دهه گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو