آب ایمنی کارشناسان خواستار هوشیاری در میان غرق شدگی قایق حوادث

تورنتو — به عنوان cooped تا کانادایی جستجو برای مکان به ضرب و شتم گرمای تابستان راش غرق شدگی و فجایع توسط آب باید مقامات اصرار برای احتیاط.

یک روز سرگرم کننده در تابستان در دریاچه انتاریو تبدیل غم انگیز فقط دیروز بعد از ظهر.

استان انتاریو با پلیس می گویند 13 ساله Tania Yonan بود در یک قایق در Conestogo دریاچه هنگامی که او به نحوی به پایان رسید تا در آب است.

لحظاتی بعد او بیش از اجرا توسط کشتی. پس از او کشیده شد از آب او در صحنه مرده.

“محققان ما خواهد شد و به دنبال وجود دارد که آیا هر گونه مسائل مکانیکی با کشتی خود را یا نه [به] فردی عامل قایق بود انجام این کار به درستی” Const. کرک مک دونالد گفت.

سه ساعت ایست پلیس نامیده می شدند دو بار به ساحل شمالی پارک استانی.

دو مرد از منطقه تورنتو حال غرق فقط ساعت از هم جدا.

پلیس می گویند هر دو بوده است شنا کردن با خانواده و دوستان زمانی که آنها موفق به اندکی.

با توجه به نجات بخش جامعه وجود داشته است و نزدیک به 50 غرق شدگی در انتاریو تا کنون این سال است.

اما این استان است که به دور از تنهایی. در کبک وجود داشته 58 غرق شدگی تا کنون در این سال عمدتا در رودخانه ها و دریاچه ها.

که به همان تعداد که در تمام 2019.

معاون نخست وزیر Genevieve guilbeault را از دست می گوید همه گیر مجبور است بیشتر مردم به صرف زمان و نزدیک به خانه و استخر های عمومی در حال اجرا در کاهش ظرفیت آب باز شده است هرگز بیشتر وسوسه انگیز است.

“آنها می توانند در برخی از مکان هایی که بسیار خطرناک است,” او گفت:. “که در آن شما نمی توانید به […] در آب به دلیل خطرناک است اما شما نمی دانید که در آن شما در واقع قبل از غرق.”

نجات بخش جامعه صادر کرده است یک درخواست ملی غرق هفته پیشگیری درخواست کانادایی به ایمنی و کارایی.

یک نکته کلیدی است که خرمن کوبی در اطراف است و نه نشانه ای از غرق شدن است.

“غرق سکوت است و آن را بسیار سریع می باشد. هنگامی که یک فرد در حال غرق شدن هوا خود را از راه های پر کردن با آب و بنابراین شما نمی توانید فرض کنیم شما در حال رفتن به آنها را بشنود می گوید:” باربارا بایرز عمومی آموزش و پرورش مدیر برای نجات بخش جامعه است.

Raynald هاوکینز مدیر اجرایی نجات بخش جامعه را در کبک بدست آورد می گوید که صرف نظر از سطح تجربه به عنوان یک boater یا شناگر بسیار مهم است به اقدامات احتیاطی.

“به همین دلیل بسیار مهم است به پوشیدن ژاکت زندگی خود در همه زمان ها به دلیل […] شاید شما نمی دیدن آنچه آن را مانند به یک برخورد یا دریا رفتن” هاوکینز گفت: CTV News.

وقتی که می آید به ایمنی آب وجود دارد هیچ چیز مانند رفتن در دریا کارشناسان می گویند زمانی که ثانیه می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net