تماشای زبان خارجی تلویزیون در طول coronavirus همه گیر می تواند کمک به شما در یادگیری یک زبان جدید

با دانشگاه کلاس های درس و مدارس زبان بسته به دلیل همه گیر زبان آموزان باید در پیدا کردن راه های جدید برای تمرین و بهبود بخشد. در سال های اخیر افزایش تعداد اعمال زبانشناسان شده اند دفاع منظم مشاهده تلویزیون به یادگیری زبان انگلیسی.

تحقیقات نشان می دهد که دانش آموزان با انگیزه برای یادگیری زبان از طریق تماشای زبان خارجی در برنامه های تلویزیونی. در دنیای حرفه ای ورزش بیس بال بازیکنان هاکی روی یخ بازیکنان و مدیران فوتبال نیز ادعا کرد که تلویزیون بود و یک منبع کلیدی برای زبان خود را توسعه.

شگفت آور, تلویزیون, بازی های برگزار شده است نسبتا کوچک نقش مهمی در یادگیری زبان, کلاس درس. تحقیقات ما نشان داده است که دانش آموزان به یادگیری کلمات و عبارات از طریق تماشای تلویزیون و میزان یادگیری ممکن است شبیه به آنچه که آموخته است از طریق خواندن.

زبان خارجی درس تمرکز بر روی مواد نوشته شده است و مراجع است. (Shutterstock)

زیرنویس در مقابل دوبله

وجود دارد در حال حاضر شواهد که زبان آموزان می توانند خود را بهبود درک مطلب و مهارت تلفظ و دستور زبان از طریق تماشای تلویزیون.

تحقیقات نشان می دهد که زبان آموزان که اغلب دیده بان خارجی-زبان برنامه های تلویزیونی خارج از مدرسه تمایل به بهتر در خواندن ، گوش دادن و واژگان است. این نگه می دارد برای زبان آموزان در مدارس ابتدایی, مدارس متوسطه در دانشگاه و حتی برای بچه های جوان که هر درس به زبان انگلیسی است. تلویزیون نیز ثابت کرده است مفید برای کودکان مبتلا به بیش از یک زبان برای بهبود زبان انگلیسی خود-مهارت های زبان.

یک بررسی توسط کمیسیون اروپا در استفاده از زیرنویس را تشویق به یادگیری زبان و بهبود تسلط بر زبان های خارجی نشان داد که مناطق که با استفاده از زیرنویس به زبان خارجی نشان می دهد تلویزیون و فیلم در دسترس مانند سوئد و دانمارک و یا فلاندر — دارای مزایای قابل توجهی از نظر یادگیری زبان در مقایسه با دوبله کشورها مانند فرانسه یا آلمان به خاطر زیرنویس ها بیشتر به طور گسترده ای در دسترس در زبان های بیشتری نسبت به دوبله.

اگر چه تحقیقات نشان می دهد که به سادگی به تماشای برنامه های تلویزیونی ممکن است به کمک زبان دوم, یادگیری در ابتدا تلویزیون ممکن است به چالش کشیدن برای مردم به درک و لذت ببرید. این شاید به همین دلیل کتاب و مقالات است که می تواند به راحتی نوشته و یا ساده با توجه به سطح دانش آموزان توصیه می شود و استفاده می شود خیلی بیشتر برای یادگیری است.

تماشای تلویزیون برای یادگیری زبان

اصول زیر طراحی شده بودند برای بهینه سازی پتانسیل های تلویزیونی برای آموزش و تشویق دانش آموزان برای ادامه آموزش با تلویزیون است.

اولین هدف از مشاهده تلویزیون در زبان دوم باید همان است که در زبان اول: برای اطلاع رسانی و لذت ببرید. لازم نیست که هر کلمه جمله یا عبارت قابل درک است. هدف باید به یک درک کافی برای ایجاد انگیزه بیشتر مشاهده. درک باید در طول زمان بهبود با قرار گرفتن در معرض بیشتر به صحبت های ورودی.

دوم به طور منظم مشاهده تلویزیون مرکزی است برای یادگیری. ما تمایل به بسیار کوچک سود از طریق مواجهه با ورودی اما این سود می تواند تبدیل شدن به معنی به آنها را جمع آوری از طریق مواجهه با بیشتر و بیشتر ورودی. این به این معنی است که ما یاد بگیرند بسیار کمی از طریق تماشای تلویزیون برای یک ساعت اما می تواند دستاوردهای بزرگ از طریق مشاهده یک مقدار زیادی از تلویزیون است. برای زبان دوم, یادگیری, شراب خواری, تماشای برنامه های چیز خوبی است!

سوم به خاطر آشنایی با تلویزیون دشوار خواهد بود در ابتدا مهم است که به استفاده از استراتژی برای حمایت از یادگیری است. برای مثال دانش آموزان ممکن است سعی کنید برای پیشرفت از مشاهده قسمت در ابتدا با زبان فارسی و سپس با دوم-زبان فارسی و در نهایت بدون زیرنویس برای حمایت از خود را درک. یک راه دیگر برای افزایش درک است به تماشای همان قسمت را چندین بار به دلیل تحقیقات نشان می دهد که درک و یادگیری زبان از طریق افزایش مکرر مشاهده از همان محتوا است.

شون کانری در سال 1964 فیلم Marnie با کروات زیرنویسها. (John W. Schulze/فلیکر) سی سی با

بسیاری از والدین ممکن است تشخیص دهند که فرزندان خود آموخته اند که واژه ها و عبارات از طریق مشاهده فیلم همان دوباره و دوباره.

نهایی استراتژی در حال تماشای یک برنامه به ترتیب از قسمت اول. ترتیبی یا “باریک مشاهده” را بهبود درک ما از قسمت بعدی از آنجا که ما به سرعت به دست آوردن دانش از شخصیت های خود را در روابط و داستان های قوس آنها به عنوان توسعه. با پیروی از این اصول دانش آموزان ممکن است دستیابی به موفقیت بیشتر در یادگیری زبان با تلویزیون است.

تلویزیون تنها گزینه است ؟

وجود دارد بسیاری از راه های مفید برای یادگیری زبان دوم خود را در طول بیماری همه گیر. زبان را می توان یاد گرفته و انجام ورزش از مو, سوراخ کون و آنلاین نرم افزار و همچنین از طریق خواندن و گوش دادن مشاهده و حتی بازی های ویدئویی.


ادامه مطلب: می تواند به شما در یادگیری یک زبان بازی بازی های ویدئویی? آنچه در این پژوهش می گوید:


قرار گرفتن در معرض زبان نقش زیادی در توسعه واژگان و دانش آموزان باید تشویق به یادگیری از هر منبع ورودی آنها لذت ببرید. قرار گرفتن در معرض مقادیر زیادی از ورودی ترویج و آموزش پس از تماشای بسیاری از زبان دوم تلویزیون دارای ارزش است.

در حالی که ما در داخل در طول همه گیر چرا در آغوش تلویزیون برای هر دو آموزش و پرورش و لذت بردن است. یادگیری زبان دوم شما فراهم می کند با یک بهانه خوبی است.