حتی در بسیاری از جان گذشته بار موسیقی می تواند ارواح — به عنوان برخی از ایتالیایی همسایه ثابت کرده اند با آواز خواندن با هم در هماهنگی از پشت درهای بسته.

ساکنان در سیهنا یک شهرستان در توسکانی تکیه از خود ویندوز و شکست را به آهنگ در شب پنجشنبه در یک لحظه گرفته شده در یک ویدئو ارسال شده در توییتر.

این تصویری است که دوست داشت بیش از 77,000 بار به اشتراک گذاشته شده و بیش از 23000 بار گرفته شده توسط یک محلی که گفته بودند به خوانندگی “گرم قلب خود را” در قرنطینه.

ایتالیا در میان یک مستند پس از دولت اجرا سخت انزوا اقدامات برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که تاکنون بیش از 1000 زندگی و آلوده بیش از 15000 نفر در کشور است.

“مردم شهر من #سینا آواز خواندن یک آهنگ محبوب از خانه های خود را در امتداد یک خیابان خالی به گرم قلب خود را در طول ایتالیایی #Covid_19 #مستند” ساکن گفت: در یک صدای جیر جیر.

این ویدیو نشان می دهد یک dimly روشن و خیابان خلوت و ویژگی های صدای مردان و زنان آواز “Il Canto della گل شاه پسند” (“این آهنگ از گل شاه پسند”) — یک سنتی میهنی عامیانه آهنگ.

ایتالیایی, Susy آذربایجان شرقی Silvestri ارسال شده جداگانه ویدیو در Facebook در روز پنج شنبه از تخت خود را در ناپل که به اشتراک گذاشته شده است بیش از 13000 بار.

او تصویری را نشان می دهد مردم در بلوک های همسایه خود را در بالکن آواز و مناجات خوش بین پیام مانند “رفتن به ایتالیا بروید ناپل!” و “وجود ویروس است که می تواند ضرب و شتم ما است.”

Silvestri سی ان ان گفت جامعه برنامه ریزی شده به خواندن دوباره در شب جمعه-که با وجود وخامت وضعیت آن در طبیعت از ایتالیایی ها باقی می ماند خوش بین است.

“ما نگران هستند اما خوش بینانه است. ناپلی مردم عاشق یکدیگر حتی با یک گروه کر از بالکن,” او گفت:.

“امشب همه ما دوباره آن را انجام دهد و ما خواهد شد با تشکر از داوطلب پرستاران و پزشکان که در حال کمک به ما,” او اضافه شده است.

“وجود دارد این است که اعتماد و خوش بینی در هوا… آن را نمی تواند در غیر این صورت ما ناپلی خوشبین هستیم با طبیعت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو