واشنگتن رکود اقتصادی-مبارزه با toolbox تقریبا خالی به عنوان ما اقتصاد پرانتز به امکان شیوع کروناویروس

سرمایه گذاران و سیاست گذاران کسب و کار و عموم مردم به طور فزاینده ای نگران coronavirus’ گسترش سریع منجر به رکود است. در حالی که این نتیجه سخت است برای اقتصاددانان مثل من برای پیش بینی ما نمی دانیم یک چیز است: ایالات متحده آماده است به مبارزه با یک رکود عمیق است.

سیاستگذاران اساسا دو روش برای بازگرداندن یک رکود: محرک های پولی در درجه اول از طریق کاهش هزینه های استقراض و محرک های مالی که دولت خرج می کند و بیشتر و یا کاهش مالیات است.

متاسفانه ایالات متحده در حال حاضر چشم انداز کم برای موفقیت با هر دو گزینه.

سیاست های پولی

فوری ترین شاخص رشد نگرانی در مورد رکود در بازار سهام است که سقوط بیش از 10 درصد از هدف قرار دادن یک رکورد در فوریه. 19.

فدرال رزرو امیدوار به آرامش بازار با آن در مارس 3, تعجب نیم-یک-درصد-نقطه برش در آن هدف نرخ بهره برای یک محدوده از 1 درصد به 1.25%. برش در نظر گرفته شده است به کاهش هزینه های استقراض برای شرکت ها و مصرف کنندگان به منظور تحریک سرمایه گذاری و هزینه و به سیگنال است که بانک فدرال می گیرد احتمال رکود اقتصادی جدی است.

در عین حال سهام همچنان به اسلاید و با نرخ بهره نزدیک به صفر تغذیه بسیار کمی مانور سمت چپ اتاق. بانک مرکزی می تواند سعی کنید برای کاهش نرخ به زیر صفر – اروپا و ژاپن انجام داده اند – اما این رویکرد شده است سعی در ایالات متحده, و آن را می تواند تولید ناخواسته بی ثباتی به طور موثر ساخت استقراض جذاب تر نسبت به پرداخت صورتحساب و ارسال یک سیگنال بد برای بازار.

مهمتر از نرخ بهره پایین نمی آدرس اصلی مشکلات اقتصادی این بیماری ایجاد شده است: یعنی, اختلال جهانی زنجیره تامین. نرخ بهره پایین می تواند موثر باشد که رکود اقتصادی ناشی از کاهش در مصرف کننده و یا هزینه های کسب و کار, اما وام های ارزان قیمت نمی تواند کمک به شرکت ها برای به دست آوردن قطعات مورد نیاز از چین یا Sough کره زمانی که کارخانه های خود را تعطیل هستند.

سیاست های مالی

دیگر رکود اقتصادی-مبارزه با مکانیزم سیاست های مالی.

برای مثال در سال 2009 کنگره با تصویب US$787 میلیارد بسته محرک اقتصادی که شامل شامل هزینه های تحقیق و زیرساخت های انرژی و مسکن و همچنین کاهش مالیات.

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی که دولت می تواند با تزریق محرک به اقتصاد است که می تواند آدرس نیازهای واقعی مانند هزینه های بیشتر بر بهبود زیرساخت های کشور و یا ارائه بیشتر تحقیقات پزشکی, لوازم و مراقبت است. در واقع کنگره فقط گذشت اضطراری تخصیص US$8.3 میلیارد دلار برای کمک به مبارزه با شیوع بیماری است.

مناسب به عنوان آن است که این جمع کوچک را نمی خواهد آدرس جدی رکود است. که بسیار بزرگتر بسته محرک – بیشتر مانند 2009 محرک مورد نیاز خواهد بود.

متاسفانه یک محرک نیاز قابل توجهی فدرال وام گرفتن. با کسری نزدیک به 1 تریلیون دلار در همین سطح از صرف نمی کند به نظر می رسد به لحاظ سیاسی امکان پذیر است.

خط پایین این است: اگر اختلال در چین را تجربه کرده است – مانند بسته شدن مدارس و ادارات و کارخانه ها – ادامه و گسترش در سراسر جهان و به ایالات متحده متوقف شده فعالیت های اقتصادی به احتمال زیاد باعث رکود اقتصادی شدید است که دولت می خواهد در یک موقعیت ضعیف به طور موثر.

[بینش در صندوق پستی خود را هر روز. شما می توانید آن را با گفتگو خبرنامه ایمیلی.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de