واشنگتن جدیدترین thinktank است دامن زدن به یک انقلاب در آمریکا در امور خارجی و عقب نشینی از مداخله

امریکا جدیدترین, سیاست خارجی thinktank را تهدید می کند به ریشه یک تراز سیاست امنیت ملی آمریکا. در یک کنفرانس در کاپیتول هیل در اواخر فوریه در کوئنسی موسسه مسئول Statecraft نمایش آنچه در آن تماس خود “transpartisan” چپ-راست اتحاد “واقع گرایان”. هدف آنها این است که به رها کردن دموکراسی, ارتقاء, مداخله بشر دوستانه و توقف ما را از مبارزه با “جنگ بی پایان”.

کوئینسی که راه اندازی در ماه دسامبر 2019 اعلام کرده است قصد خود را به امریکا را لرزاند که آن را به چالش خواهد این ذهنیت که حکومت سیاست خارجی آمریکا پس از جنگ خلیج فارس در سال 1991. کوئینسی سوغات آنچه در آن خواستار “استراتژیک خویشتن داری” اولویت بندی دیپلماسی ایالات متحده به عنوان یک نظامی backstop نه به عنوان جهانی مجری از رفت و آمد مکرر.

در بسیاری از, اما با مدارک مهم این رویکرد است که systematises عناصر غریزه روده رانندگی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به جهان است.

درب های گردان

نخبگان thinktanks به طور معمول حفظ مشخصات پایین اما می تواند کاملا تغییر سیاست خارجی آمریکا به خصوص در طول دوره بحران است. آنها جوجه کشی ایده های بزرگ و ایجاد شبکه نخبگان است که برای اتصال دانش به قدرت سیاسی است. آنها همچنین کمک به شکل دادن به یک حمایت عمومی از نظر آب و هوا.

موسسات هستند peculiarly با نفوذ از آنجا که آمریکا فاقد یک قابل توجهی دائمی خدمات مدنی سنت است. Thinktanks قطار آینده وزرای امور خارجه دستیار و معاون دبیران و گسترده تر امنیت ملی بوروکراسی. آنها ارائه یک سوف برای خارج از دفتر, انتصاب قابل توجه درب گردان بین دانش و قدرت نخبگان.

ظهور نخبگان جدید thinktank بودجه توسط رقیب میلیاردرهای جورج سوروس و چارلز کخ از هر دو طرف از امریکا ایدئولوژیک سیاسی تقسیم می تواند در نتیجه افتتاح یک انقلاب در سیاست خارجی آمریکا. کوئینسی متحد کخ بنیاد آزادیخواه اپوزیسیون به دولت و قدرت دولتی با بیشتر chastened انترناسیونالیسم لیبرال از سوروس را در جامعه باز بنیاد chastened به دلیل شکست لیبرال مداخلات برای ترویج دموکراسی است.

که این نیروها در حال حاضر در ترکیب برای پیدا thinktank جدید نشان دهنده عمق بحران قدرت آمریکا. این یک بحران رانده تکرار سیاست خارجی شکست بیشتر به چالش کشیدن جهانی محیط زیست از رقبا و رقبا و ظهور ضد جنگ احساسات در آمریکا افکار عمومی.

چارلز کخ بنیاد به تازگی سرمایه گذاری در حدود 25 میلیون دلار (£19 میلیون) در کلید برنامه های دانشگاه در موسسات از جمله دانشگاه هاروارد و MIT و تافتز, برای ترویج “استراتژیک خویشتن داری” و پایان ما تقدم این وسواس با ما حفظ سلطه جهانی است. من نوشته ام در مورد چگونه این برنامه ها آموزش نسل جدیدی از فارغ التحصیلان متعهد به رئالیسم آماده برای قرار ملاقات های آینده دولت است.

اگر از آن می آید به تصویب چنین سیاست خارجی تحول خواهد حکم مقايسه با تغییر از انزوا به جهانی شدن رخ داده است که در 1940s. این تغییر کمک شد توسط thinktank شورای روابط خارجی (CFR).

CFR نشسته در قلب سیاست خارجی آمریکا ایجاد است که ساخته شده و سپاه پاسداران پس از سال 1945 به رهبری آمریکا در نظم بین المللی. آن را علامت سده آن در 2021.

پس از آن بسیار مهم است که امور خارجه – CFR نفوذ فصلنامه منتشر مسئله در فوریه سال 2020 با عنوان خانه آمده ، آن را ویژگی های یک مقاله توسط کوئینسی معاون مدیر تحقیقات و سیاست استفان ورتهایم آم ماین استدلال “چرا امریکا نباید تسلط بر جهان”. امور خارجه به ندرت اگر تا کنون سرگرم مانند نمایش در صفحات آن پس از راه اندازی آن در سال 1922.

نو سنگر سازی

کوئینسی اخیر کنفرانس در واشنگتن تحت عنوان یک چشم انداز جدید برای امریکا بود که به طور مشترک میزبانی معتبر و با نفوذ لیبرال انترناسیونالیستی مجله سیاست خارجی است.

من به تماشای به عنوان سخنرانان از سراسر دموکرات و حزب جمهوری خواه شکاف سیاسی از جمله جو بایدن و برنی ساندرز دموکراتیک اولیه مبارزات در زمان مرحله. سابق آمریکا ژنرال دیوید پترائوس که به رهبری آمریکا در عراق و افغانستان در برابر استدلال ما خروج از کلید نظامی تئاتر. دموکرات کنگره Ro Khanna به چالش کشیده این را به عنوان شکست خورده مدل های قدیمی از ما قدرت.

این نادر است برای سیاستمداران برجسته و چهره های نظامی که به نظر می رسد اساسا مخالف در امریکا جهانی نقش به اشتراک گذاری همان مرحله است. آن را نشان می دهد نه فقط عمق بحران مشروعیت در آمریکا, سیاسی و سیاست خارجی ایجاد, اما عزم خود برای پاسخ توسط اساسا اصلاح امریکا جهانی وضعیت.

دیگر panellists مورد بحث و بررسی موضوعات از جمله پایان دادن به جنگ های بی پایان در خاورمیانه democratising سیاست خارجی و ترویج همکاری های بین المللی در دوره ای از آمریکا داری. پیتر Beinart یک دانشگاهی و روزنامه نگار استدلال کرد که سیاست خارجی آمریکا نسبت به چین باید محور منافع مردم عادی که بر خلاف سیاست خارجی نخبگان نه ترس از افزایش قدرت است.

این دستیابی به موفقیت در افتتاحیه رویداد نشان می دهد که کوئنسی ممکن است باقی می ماند در حاشیه سیاست خارجی تأسیس برای مدت طولانی.

اگر ساندرز ابتلا به یک موج افزایش تمایلات سوسیالیستی در کوئنسی موسسه ارائه فکری و سیاسی در حمایت از ضد مداخله نظامی مانند ساندرز و به حد مغلوب ساختن پیشی جستن. ایده گرفتن نگه دارید و بر روی هر دو سمت چپ و سمت راست در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

بحران مشروعیت باعث جنگ عراق و سقوط مالی سال 2008 به نظر می رسد باید از مرحله بالقوه برای تغییر رادیکال. ما ممکن است شاهد باز شدن اعمال دراماتیک ایدئولوژیک تغییر قدرت در آمریکا را جهانی نقش برای مطابقت با ساندرز سیاسی انقلاب در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im