‘شستن دست های خود را’: فرماندار توکیو برای ساکنان پیش از بازی های المپیک به عنوان coronavirus گسترش

“این یکی از چیزهایی که من بسیار نگران” گفت: Koike در حاشیه یک مراسم افتتاحیه برای یک 15,000 صندلی ورزشگاه در شرق توکیو که میزبان والیبال و بسکتبال با ویلچر در مسابقات این فصل تابستان است.

ژاپن در روز شنبه شدت آن پاسخ به همه گیری طبقه بندی coronavirus به عنوان یک “تعیین بیماری های عفونی,” اجازه می دهد اجباری بستری شدن در بیمارستان و استفاده از بودجه عمومی برای درمان, در میان دیگر اقدامات.

Koike گفت: او در حال حاضر به همکاری با مقامات محلی و ملی در مورد نحوه نظارت بر virus و به اجرای اقدامات لازم در برابر گسترش آن برای محافظت از ساکنان شهر.

“من می خواهم شما را به شستن دست و انگشتان خود را به درستی و پوشیدن ماسک برای محافظت از خودتان. وجود دارد راه های بسیاری برای انجام این کار, اما من می خواهم به شما برای شروع خودتان را با چنین گام های کوچک برای کنترل آن گفت:” Koike.

شیوع منشاء آن در چین در شهر ووهان درخواست برگزارکنندگان به انصراف از المپیک مقدماتی و تجربیات را در چین مانند بوکس و بدمینتون.

“اقدامات متقابل در برابر بیماری های عفونی تشکیل می دهند بخش مهمی از برنامه های ما برای میزبانی امن و بازی ها” توکیو 2020 گفت: در بیانیه ای در پاسخ به سوالات اخیر در مورد این موضوع حمایت و همکاری با مقامات.

ریخته گری سایه بیش افتتاح شد یک اطلاعیه های بین المللی کمیته پارالمپیک (IPC) که در روز جمعه گفت: این می تواند حذف بسکتبال با ویلچر از بازی اگر آن جهانی بدن را بهبود آن ورزشکار طبقه بندی روند.

قانون مجازات اسلامی گفت: بین المللی بسکتبال با ویلچر فدراسیون (IWBF) تعریف “واجد شرایط اختلالات” متفاوت به لیست اجباری توافق توسط IPC را به مجمع عمومی.

“این بسیار محبوب و انضباط” گفت: Koike, درخواست از طرف های درگیر را به تلاش برای حل و فصل بن بست از طریق بحث و گفتگو.

در Ariake آرنا مراسم افتتاحیه ویژه ارائه توسط ژاپن در والیبال و بسکتبال با ویلچر تیم است. آن را دارای غنی های چوبی و مقعر سقف برای کاهش فضای سرپوشیده برای صرفه جویی در تهویه هوا و رعد و برق.

آن را نیز طراحی شده است که قابل دسترس برای افراد مسن و افراد مبتلا به اختلالات پدر و مادر با فرزندان جوان و کسانی که با سگ راهنمای توکیو 2020 سازماندهی کمیته گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im