بود نیوزیلند coronavirus مستند قانونی است ؟ یک هفته ممکن است همه تفاوت

به عنوان نیوزیلند روش به پایان رسید و این دقیقترین مستند دوره یک بحث را آغاز کرده است در مورد اینکه آیا این قانونی بود در وهله اول. این مهم است زیرا افرادی هستند که تحت پیگرد قانونی برای نقض این مستند. به طور طبیعی وکلا درگیر هستند بنابراین همه چیز در حال رفتن به دریافت ویژگی های.

برخی از وکلا تمایل به صحبت در هذلولی نظر در مورد “حاکمیت قانون”. همواره آنها را به بازگشت به سال 1297 به دلیل Magna Carta از آن سال به دست آمده به عنوان یک امتیاز توسط فرود تربیت انگلستان از شاه – مورد نیاز است که زندان بود توسط قانون تنظیم می شود. که ارائه English قانون هنوز هم در نیوزیلند. مدرن آن نتیجه این است که مقامات دولتی اعم از پلیس و یا مدیر کل بهداشت و درمان تنها می تواند به بازداشت ما اگر عمل آنها در قدرت قانونی.

اخیر اعلام اصل موجود در بخش 22 از نیوزیلند لایحه قانون حقوق سال 1990 که می گوید: “هر کس این حق را نمی توان خودسرانه دستگیر یا بازداشت شده اند.”

زمانی که قضات تفسیر قوانین دیگر آنها باید سعی کنید تا مطمئن شوید که این لایحه از حقوق است ملاقات کرد. بنابراین اگر یک اساسنامه شامل یک قدرت بازداشت آن را تعبیر می شود که آن را اجازه نمی دهد بازداشت خودسرانه مگر اینکه مجلس روشن شده است که آن را در ذهن استبداد.

در broad-brush سطح وجود دارد سوالات حقوقی. در آنجا بود بازداشت? اگر وجود دارد یک قانون در محل است که اجازه بازداشت? و آیا قانون اجازه می دهد بازداشت خودسرانه? بیایید نگاهی به این سه سوال کلیدی به نوبه خود – و به همین دلیل این بحث می تواند همه می آیند به هفته بین ماه های مارس 26 آوریل 3 سال 2020 است.


ادامه مطلب: ما ممکن است قادر به از بین بردن coronavirus اما ما احتمالا هرگز ریشه کن کردن آن است. در اینجا تفاوت


شد مستند یک شکل از بازداشت?

بازداشت یک گام از محدودیت در آزادی (همچنین حفاظت شده توسط نیوزیلند لایحه قانون حقوق). و یک سوال مهم است که آیا ما عبور حقوقی آستانه از محدودیت به بازداشت? این مهم است زیرا از حمایت های بین المللی حقوق بشر که نیوزیلند لایحه قانون حقوق طراحی شده است به امن. در سطح بین المللی ساخته شده است روشن است که غیر قانونی بازداشت نیاز به جبران خسارت است.

ترک, Wellington street در مارس 4 روز پس از جداسازی و قرنطینه بودند موظف تحت قانون بهداشت. www.shutterstock.com

دادگاه های مختلف بین المللی و حقوق بشر, بدن مورد بررسی قرار گرفته اند که برای رسم خط. در اصل آنها تصمیم گرفته اند که “بازداشت” نیازی نیست که خود را تحت قفل و کلید.

بلکه آن را تبدیل به اینکه محدودیت های شدید تر از صرف محدودیت در آزادی حرکت. این شامل بازداشت خانگی همراه با محدود حرکات خارج است. این پشتیبانی از این دیدگاه که هر کسی به غیر از کارگران ضروری بود “بازداشت” در سطح 4 و احتمالا بسیاری از افراد در سطح 3.


ادامه مطلب: به عنوان NZ می رود به مستند مقامات قدرت های جدید برای اطمینان مردم و رعایت قوانین و


بود وجود دارد یک قانون اجازه می دهد NZ به بازداشت افراد در مستند?

این سوال نیاز به یک قانونی را نقد کنید. این مستند استراحت در بخشنامه از مدیر کل سلامت (احتمالا پیش نویس توسط دولت وکلا که هستند که باید در صورت هر گونه انتقاد باید مستند به اثبات می شود باز به چالش قانونی).

در بخش 70 سلامت عمل 1956 مدیر کل می تواند موضوع بخشنامه با هدف. یک قدرت است که نزدیک به محل و جلوگیری از تجمع مردم در مکان های عمومی. این بود که در ابتدا از مستند اما این بخشنامه مشخص نیست بازداشت و آن را دشوار است برای دیدن که این قدرت اجازه می دهد که.

اگر دادگاه به توافق برسند که مردم قرار داده شد در بازداشت دولت وکلا ممکن است یک مبارزه دشوار نشان می دهد که قانون اجازه استفاده از این.

بخش دیگری از 70 قدرت مدیر کل است که نیاز به جداسازی و قرنطینه. این مطلب بدیهی است که اجازه می دهد تا بازداشت اما یک بخشنامه تحت این قدرت بود و نه صادر شده تا آوریل 3. این خانه ساخته شده از دستگیری سناریو روشن است.

مدیر کل سلامت Dr اشلی بلومفیلد ارائه COVID-19 روز رسانی به رسانه ها در ولینگتون.

اما یک سوال جداگانه است که آیا این بخشنامه می تواند پوشش همه مردم و یا اینکه دستورات فردی باید ساخته شود. با توجه به این که مردم می تواند عفونی بدون علائم عمومی سلامت پایه و اساس گروه بازداشت نسبتا قوی است. علاوه بر سلامت عمل قدرت را می توان در تقابل به قدرت به قرنطینه تحت سل عمل 1948 که مورد نیاز یک فردی حکم دادگاه.

پس با فرض این بازداشت وجود دارد خوب استدلال که آن را بر اساس قانون تا آوریل 3. حتی بعد از این تاریخ وجود دارد سوال سوم: آن خودسرانه?


ادامه مطلب: روانشناسی مستند نشان می دهد چسبیده به قوانین سخت تر می شود دیگر آن همچنان ادامه دارد


آیا NZ اجازه بازداشت های خودسرانه در مستند?

بسیاری از موارد مورد بحث معنای استبداد اما ایده اصلی این است که بازداشت باید آخرین مرحله – یعنی که دیگر گزینه ها ناکافی است. این بستگی به شواهد به دولت از دانش در مورد COVID-19 زمانی که مستند تحمیل شد.

از همه مهمتر دولت یک وظیفه برای حفاظت از زندگی و همه گیر شرایط می تواند بسیار خطرناک به خصوص برای افراد در معرض خطر – به عنوان نشان داده شده است در نیوزیلند و بیشتر از آن در کشور است که در زمان یک رویکرد سهل انگاری.

خلاصه این اولین بار وجود دارد خوب استدلال است که بسیاری از نیوزیلند در بازداشت است. دولت به نظر می رسد که چشم انداز خوبی برای نشان دادن آن بود که خودسرانه با توجه به خطرات ناشی از این بیماری در حال گسترش و باعث مرگ و بدبختی است.

اما روشن است که مشکل با عدم استفاده مناسب قانون از نیمه شب در مارس 25, زمانی که سطح 4 مستند آغاز شد تا آوریل 3.

این فقط یک سوال دانشگاهی. نفر دستگیر و محاکمه و در برخی موارد زندانی برای نقض این مستند قوانین.

اگر مستند بود حلال نیست تا زمانی که بخشی از راه را از طریق افراد دستگیر شده در این هفته بین ماه های مارس 26 مارس 3 نبوده است. و اگر با وجود این استدلال قوی از دولت این مستند بود خودسرانه حتی پس از دستگیری مه 3 خواهد شده است نادرست. کسانی که مردم را بسیار روشن ادعا می کنند به صورت غیر قانونی بازداشت و جبران خسارت با وجود خودخواه اقدامات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de