شد coronavirus واقعا در اروپا در ماه مارس 2019?

رمان coronavirus – SARS-CoV-2 – ممکن است در اروپا برای طولانی تر از آنچه قبلا تصور. مطالعات اخیر پیشنهاد کرده اند که آن را در حال گردش در ایتالیا در اوایل ماه دسامبر 2019. جای تعجب بیشتر محققان در دانشگاه بارسلونا در بر داشت اثری از ویروس در هنگام تست نشده نمونه های فاضلاب مورخ 12 مارس 2019.

این مطالعه به تازگی منتشر شده در یک preprint سرور medRxiv. این مقاله در حال حاضر موضوع را به نقد و بررسی توسط کارشناسان خارجی در آماده سازی برای انتشار در یک مجله علمی. تا زمانی که این فرایند بررسی دقیق تکمیل شده است, هر چند شواهد و مدارک باید با احتیاط رفتار شود.

پس چگونه بود آزمایش انجام شده و آنچه که دقیقا دانشمندان پیدا کنید ؟

یکی از یافته های اولیه در مورد SARS-CoV-2 است که آن را در بر داشت در مدفوع از افراد آلوده. به عنوان ویروس باعث می شود راه خود را از طریق روده – که در آن می تواند باعث علائم گوارشی – آن را از دست می دهد بیرونی آن پروتئین لایه اما بیت از مواد ژنتیکی به نام RNA زنده ماندن سفر دست نخورده و “shed” در مدفوع. در این نقطه, آن است که دیگر عفونی – تا آنجا که شواهد موجود به ما می گوید.

اما واقعیت این است که این بیت از coronavirus RNA می تواند در درمان نشده فاضلاب (شناخته شده به عنوان “ورودی”) مفید است برای ردیابی شیوع است. در واقع آنها می تواند پیش بینی کند که در آن شیوع است به احتمال زیاد به رخ می دهد یک هفته تا ده روز قبل از آنها نشان می دهد تا در آمار رسمی – به این دلیل که مردم ریختن coronavirus قبل از علائم آشکار. این “قبل از علامت” مردم پس از آن باید به بیمار به اندازه کافی تست شده دریافت نتایج و بستری در یک بیمارستان به عنوان یک مقام رسمی “مورد” از این رو هفته یا بیشتر تاخیر.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از کشورها از جمله اسپانیا در حال حاضر نظارت فاضلاب برای اثری از coronavirus. در این مطالعه خاص فاضلاب اپیدیولوژی بررسی شد منجمد نمونه های ریز بین ماه های ژانویه دسامبر 2018 و 2019 به دیدن هنگامی که ویروس ساخته شده که اولین آن در شهر.

کارشناسان در سراسر جهان در حال نظارت بر فاضلاب برای علائم کروناویروس. arhendrix/شاتر.com

آنها شواهدی از ویروس در ژانویه 15, 2020, 41 روز قبل از اولین صورت رسمی اعلام شد در فوریه 25 سال 2020 است. تمام نمونه ها قبل از این تاریخ منفی بودند به جز یک نمونه از 12 مارس 2019 که به یک نتیجه مثبت در تست PCR برای کوروناویروس. روش PCR در مقايسه با روش استاندارد آزمایش برای دیدن اگر کسی در حال حاضر این بیماری است.

PCR شامل گرفتن نمونه بزاق و مخاط منجمد فاضلاب و یا هر چیز دیگری این ویروس است که تصور می شود کمین در پاکسازی تمام چیزهای غیر ضروری خارج از نمونه و سپس تبدیل RNA – است که یک رشته از مواد ژنتیکی به DNA (معروف دو رشته مارپیچ). DNA است و سپس “تقویت” در چرخه های پی در پی تا کلید بیت از مواد ژنتیکی هستند که شناخته شده و تنها به وجود یک ویروس خاص فراوان هستند به اندازه کافی برای شناسایی با یک پروب فلورسنت.

نه بسیار خاص

در coronavirus تست دانشمندان به طور معمول صفحه نمایش برای بیش از یک ژن است. در این مورد محققان آزمایش برای سه. آنها تا به حال یک نتیجه مثبت برای مارس 2019 نمونه در یکی از این سه ژن تست شده – این RdRp ژن است. آنها نمایش برای دو منطقه از این ژن و هر دو تنها بودند شناسایی در اطراف 39 چرخه تکثير. (تست PCR کمتر “خاص” با افزایش دور از تقویت. دانشمندان به طور کلی استفاده از 40 تا 45 دور از تقویت.)

وجود دارد چند توضیح برای این نتیجه مثبت است. یکی این است که SARS-CoV-2 موجود در فاضلاب در سطح بسیار پایین. یکی دیگر این است که این آزمون در واکنش به طور تصادفی آلوده به SARS-CoV-2 در آزمایشگاه است. این گاهی اوقات اتفاق می افتد در آزمایشگاه به عنوان نمونه های مثبت به طور منظم به کار گرفته و می توان آن را دشوار برای جلوگیری از بسیار کوچک آثار مثبت نمونه آلوده دیگران است.

یک توضیح دیگر این است که دیگر RNA یا DNA در نمونه که شبیه تست هدف سایت به اندازه کافی برای آن را به یک نتیجه مثبت در 39 چرخه تکثير.

بیشتر تست باید انجام شود به نتیجه گیری کرد که نمونه حاوی SARS-CoV-2 و پیدا کردن آن قدر که نیاز به تکرار به طور جداگانه توسط آزمایشگاه مستقل.

دلیل برای احتیاط

کنجکاو چیز در مورد پیدا کردن این است که آن را مخالف با داده های اپیدمیولوژیک در مورد ویروس. نویسندگان نمی استناد گزارش ها از افزایش تعداد بیماری تنفسی موارد در مردم محلی پس از تاریخ نمونه برداری.

همچنین ما می دانیم که SARS-CoV-2 به شدت انتقال حداقل در شکل فعلی آن است. اگر این نتیجه درست است مثبت آن نشان می دهد این ویروس در حال حاضر در جامعه در بالا به اندازه کافی بروز داده شود در یک 800ml نمونه از فاضلاب, اما پس از آن نه در بالا به اندازه کافی بروز داده شود برای نه ماه زمانی که هیچ کنترلی در محل.

بنابراین تا زمانی که بیشتر مطالعات انجام شده بهتر است برای نتیجه گیری قطعی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net