جانباز, 99 برد US$6 میلیون با راه رفتن دور از باغ خود

99 ساله انگلیسی جانباز مطرح است بیش از £4.8 میلیون (ما 6 میلیون دلار) برای این کشور خدمات بهداشت ملی (NHS) او به عنوان هدف برای تکمیل 100 دور از باغ خود را با کمک یک پیاده روی قاب.

تام مور خواهد شد که به نوبه خود 100 در 30 آوریل شروع چالش پنج شنبه گذشته به جمع آوری پول برای بیمه خدمات درمانی خیریه هم که افزایش بودجه برای انگلستان بيمارستان از جمله برای کارکنان و داوطلبان و بیماران مبتلا به کروناویروس بحران است.

او در اصل مجموعه ای از یک هدف بالا بردن £1000 تولد 100 خود و پیاده روی 10 دور هر روز در باغ خود در یورکشایر در شمال انگلستان.

اما در عرض 24 ساعت او بیش از حد است که هدف و کمک به ادامه سیل در.

جانبازان در نظر دارد برای تکمیل 100 دور در پایان پنج شنبه.

مور آموزش دیده به عنوان یک مهندس عمران قبل از اینکه داوطلب خدمت سربازی در ارتش بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم که در آن او خدمت در هند و اندونزی و انگلستان. او بعدها مدیر عامل بتن تولید کننده.

دخترش هانا Ingram-مور سی ان ان گفت که او پدر شده بود, ورزش روزانه طی روزهای گذشته جزئی جایگزینی مفصل ران و او پیشنهاد او چالش خود را به انجام آن روزانه به منظور جمع آوری پول.

به منظور بالا بردن آگاهی از جمع آوری کمک های پسر 16 ساله Benji راه اندازی یک حساب توییتر برای پدر بزرگ خود را — که در حال حاضر انباشته بیش از 48000 پیروان.

“ما آن را در 8 آوریل و ما شده ایم توضیح که در آن پیروان هستند و او شده است خواندن توییتر هر روز,” او گفت:.

او گفت که او “floored” توسط کمک های مالی اضافه کرد که او “خیلی تحت تاثیر قرار گرفته و سپاسگزار به انگلیسی عمومی برای سخاوت خود را.”

مور به زندگی با پدر و پسر و دو نوه پس از مرگ همسرش در سال 2006.

اما خانواده اش می گوید او همچنان به طور مستقل زندگی می کنند در خانه و دوست دارد به خود را در وعده های غذایی.

“او رواقی طنز آمیز و مداوم به عنوان یک سنگ و مثبت” دختر خود را گفت. “او همیشه معتقد است که فردا یک روز بهتر است که خود را جدید برچسب [توییتر] و این است که چگونه ما آورده بودند.

“او یک کارگر سخت و پیوند زن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de