می خواهم به اسکایپ GP خود را برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض coronavirus? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد جدید telehealth گزینه

از فردا برخی از استرالیا قادر خواهد بود به مشورت پزشک خود و یا دیگر بهداشت حرفه ای با انبوه-صورتحساب مکالمه تصویری و نه در فرد در یک حرکت طراحی شده است به منظور محدود کردن گسترش coronavirus در میان مردم آسیب پذیر است.

این اندازه گیری خواهد شد همچنین کمک به کاهش خطر انتقال به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

دیروز اعلام این telehealth اقدامات می آید به عنوان سازمان جهانی بهداشت برای به روز رسانی وضعیت coronavirus COVID-19 شیوع بیماری به یک بیماری همه گیر.


ادامه مطلب: ‘دکتر خواهد اسکایپ شما در حال حاضر: پزشکی از راه دور ممکن است محدود coronavirus گسترش است اما بیشتر وجود دارد ما می توانیم برای محافظت از سلامت کارگران


چه کسی واجد شرایط?

مردم در خانه انزوا و یا قرنطینه به عنوان یک نتیجه از coronavirus و کسانی که در معرض خطر عوارض اگر در معرض آن خواهد بود واجد شرایط به صورت فله-صورتحساب telehealth مشاوره با پزشکان و پرستاران و متخصصان سلامت روانی.

واجد شرایط گروه های آسیب پذیر عبارتند از:

  • افراد سالخورده بیش از 70
  • مردم بومی با سن بیش از 50
  • مردم با شرایط بهداشتی مزمن یا که سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد
  • پدر و مادر با نوزاد جدید
  • زنان باردار.

موجود مدیکر-بودجه خدمات پزشکی از راه دور در استرالیا به طور معمول مراجعه به یک مشاوره از طریق ویدئو کنفرانس و مشخص نیست یک نرم افزار خاص و یا پلت فرم.

اما دیروز اعلام گوید این جدید خدمات پزشکی از راه دور انجام می شود می تواند از طریق تلفن یا ویدئو به FaceTime و یا اسکایپ به عنوان نمونه.

مردم در انزوا و یا قرنطینه برای COVID-19 نیاز به معیارهای خاص و می توانید مکالمه در هر واجد شرایط سلامت ارائه دهنده.

اما کسانی که در گروه های آسیب پذیر و غیر coronavirus موضوع تنها می تواند مکالمه تصویری یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی آنها را در فرد دیده می شود در طول 12 ماه گذشته.

این ممکن است یک مشکل برای افرادی که به طور منظم ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا که به طور منظم ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است یا بیمار مجهز و یا تمایلی به ارائه مشاوره از طریق پزشکی از راه دور.

چه افراد واجد شرایط برای و برای چه مدت ؟

افراد واجد شرایط می تواند نه تنها دسترسی به درمان پزشکی با پزشکی از راه دور, آنها همچنین می توانید دسترسی به سلامت روانی پشتیبانی می کند.

دولت اذعان دارد که خانه جداسازی و قرنطینه دوره و/یا گسترش COVID-19 می تواند استرس زا باشد و می تواند منجر به مشکلات روحی و روانی و بدون پشتیبانی.

کشورهای دیگر نیز به رسمیت شناخته شده و سلامت روانی و نگرانی است. سازمان جهانی بهداشت منتشر شد مشاوره این هفته در مورد نحوه حمایت از سلامت روانی بیماران و ارائه دهندگان خدمات.

این به تازگی اعلام کرد telehealth اقدامات موقت, هزینه 100 میلیون دلار در طول یک دوره اولیه شش ماه. ما نمی دانیم که آیا کمک های مالی و یا قاب زمان کافی خواهد بود.

پزشکی از راه دور در شرایط اضطراری نیست جدید

پزشکی از راه دور استفاده شده است در استرالیا و خارج از کشور برای چندین دهه است. و در تحقیقات به زودی منتشر می شود در مجله پزشکی از راه دور و Telecare بحث می کنیم چه خوب وجود دارد شواهد موثر است به خصوص در شرایط بحرانی.

مثلا پزشکی از راه دور مورد استفاده قرار گرفت پس از طوفان سندی در ایالات متحده آمریکا در سال 2012 پس از زلزله در ژاپن در سال 2011 و در طول بوستون بلیزارد در سال 2014.

در آینده کاغذ تحقیقات ما همچنین بحث در مورد مسائل مرتبط با اجرای telehealth.

پزشکی از راه دور می تواند بسیار مفید برای طیف گسترده ای از خدمات بالینی, اما آن را نمی تواند جایگزین تمام مشاوره حضوری. برخی از ارزیابی و تمام مراحل را هنوز هم نیاز به انجام در فرد است.

برخی از استرالیا قادر خواهد بود به مشورت دکتر خود را با در نظر گرفتن یک تماس اسکایپ در گوشی های هوشمند خود. اما نه هر کس قابل اعتماد دسترسی به اینترنت است. شاتر

بیماران همچنین نیاز به دسترسی به یک دستگاه با قابلیت ویدئو کنفرانس (برای مثال یک تلفن کامپیوتر و یا قرص) و همچنین به عنوان یک اتصال به اینترنت قابل اعتماد.

حدود 85 درصد از جمعیت دسترسی به اینترنت در خانه. بنابراین افرادی هستند که ممکن است قادر به استفاده از خدمات پزشکی از راه دور از خانه.


ادامه مطلب: واقعیت مجازی ممکن است مرز بعدی در مراقبت از سلامت روان از راه دور


موثر در جذب telehealth نیز متکی به پزشکان تغییر راه آنها تعامل و برقراری ارتباط با بیماران دارد که می تواند چالش برای برخی از.

بنابراین ما نیاز به ارائه آموزش های کافی و آموزش و پرورش به ظهور و زمان مراقبت از سلامت کارگران. ما همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود که عموم مردم آگاه است telehealth و درک چگونه به آن دسترسی داشته باشید.

آنچه ممکن است در آینده اتفاق می افتد?

جذب telehealth در استرالیا شده است تا حدودی کند و تکه تکه است.

استفاده از پزشکی از راه دور در طول coronavirus همه گیر ممکن است این تغییر. مردم ممکن است تبدیل به آگاهی بیشتری از telehealth و قبول آن است.

اگر آن را استفاده می شود به طور معمول در هر خدمات سلامت را بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی به ویژه در مناطق روستایی و دور افتاده کاهش نیاز به سفر گسترده.

استفاده روزمره نیز پاسخ ما به آینده بیماری های همه گیر و حوادث خواهد بود بسیار به موقع و موثر است.


محققان از تیم ما در دانشگاه کوئینزلند مرکز آنلاین سلامت, مرکز خدمات درمانی تحقیقات و NHMRC همکاری مرکز بهداشت و درمان سیستم های پایداری و کمک به تحقیقات ذکر شده در این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de