می خواهید برای کمک به نجات حیات وحش پس از آتش سوزی ؟ شما می توانید آن را در حیاط خلوت خود را

زندگی مردم در شهرهای دور از بی سابقه bushfires این تابستان ممکن است احساس آنها می توانید کمی بیشتر برای کمک به فراتر از اهدا به سازمان که حمایت از حیات وحش تحت تاثیر قرار. اما این لزوما مورد: ده از 113 بالا-اولویت تهدید گونه های جانوری بیشتر تحت تاثیر آتش سوزی جمعیت در داخل و اطراف استرالیا شهرستانها و شهرهای کوچک. حفظ این جمعیت در حال حاضر حتی بیشتر مهم برای بقای این گونه است.

در اینجا ما با ارائه های مختلف راهنمایی های عملی در مورد چیزهایی که می توانید انجام دهید در پشت حیاط خود را و محلات به کمک برخی از گونه برخورد سخت با آتش سوزی است.


ادامه مطلب: 39 گونه های در معرض خطر در ملبورن و سیدنی و آدلاید و دیگر شهرهای استرالیا


حیات وحش ممکن است وارد در محله خود را در جستجوی منابع از دست رفته را به آتش و یا خشکسالی در محدوده خود. شهرستانها می تواند تبدیل به زیست محیطی تله آنها به عنوان قرعه کشی به حیوانات نسبت به بهینه زیستگاه و یا حتی مرگ ناشی از تهدیدات مانند گربه و خودرو. اما با ارائه منابع مناسب و از بین بردن تهدید و اتصال حیاط خلوت خود را به اطراف زیستگاه شما می توانید ملک خود را به یک پناهگاه نمی دام.

تصاویر از فلیکر توسط: Jarod لیون (Macquarie سوف), داگ Beckers (غول نقب قورباغه), eyeweed (غول منع قورباغه) ابتلا چشم (آب جنوبی skink), Alan نیمکت پهن (سر مار) برایان مک کالی (نایب السلطنه honeyeater) ران نایت (کوآلا) Duncan, PJ (Grey-headed پرواز فاکس) تونی موریس (Platypus) و پییر Pouliquin (ببر quoll). نویسنده ارائه شده

آتش سوزی منجر به کشته شدن حدود 1 میلیارد حیوانات و استرالیا در لیست گونه های در معرض تهدید است به احتمال زیاد به گسترش به طور چشمگیری. همانطور که اغلب مورد اثرات بی مهرگان بوده است تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.


ادامه مطلب: حفاظت از دانشمندان در حال عزادار پس از bushfires — اما ما نباید تسلیم


فکر کردن خارج از جعبه حیوانات

با وجود تمرکز بر روی حیوانات از آن است و گیاهان و ساخت 1,336 از 1,790 گونه های ذکر شده به عنوان تهدید شده اند که در سخت ترین ضربه. اوایل برآورد شده که آتش سوزی شديد اثرات در 272 تهدید گونه های گیاهی. از این 100 فکر به حال بیش از نیمی از آنها باقی مانده محدوده سوخته.

اثرات فردی و گونه های گیاهی است که عمیقا انده اما این اثرات در کل اکوسیستم می تواند حتی بیشتر فاجعه بار است. تکرار آتش سوزی در جانشینی سریع در آتش-اکوسیستم های حساس مانند آلپ-خاکستر جنگل ها می تواند منجر به از دست دادن کیستون گونه های درخت. این درختان قادر به بلوغ و مجموعه دانه در کمتر از 20 سال است.

از دست دادن غالب درختان منجر به تغییرات رادیکال است که بسیاری از گونه های دیگر به انقراض, در خطر انقراض آبشار. دیگر به شدت تحت تاثیر اکوسیستم شامل آثار باستانی در جنگلهای انبوه که ممکن است زنده ماندن ترکیب مرگبار خشکسالی و آتش.


ادامه مطلب: یک فصل در جهنم: bushfires فشار حداقل 20 گونه های در معرض تهدید و نزدیک به انقراض


آن را دشوار است به دانستن چگونه به “نجات” تهدید گیاهان به خصوص هنگامی که ما می دانیم که کمی در مورد آنها. بانک بذر و تکثیر گیاهان در باغ خانه می تواند آخرین راه حل برای برخی از گونه ها.

شما می توانید کمک به رشد گیاهان هستند که بومی منطقه محلی خود. به دنبال بومی مهد کودک در نزدیکی شما است که می تواند به ارائه مشاوره در مراقبت از خود. حمایت از جریان اصلی کودکان خود را در شورای مدارس را به گیاهان بومی در دسترس برای خرید و رشد در حوزه عمومی است.

به عنوان مثال از آلپ خاکستر (اکالیپتوس delegatensis) جنگل در ویکتوریا. هالی کرک

ارائه برای حیات وحش شهری

کاشت گونه های بومی در حیاط خلوت خود است و همچنین بهترین راه برای ارائه مواد غذایی برای بازدید از حیات وحش است. بسیاری از گونه های خوراک در شهد گل و یا بر روی حشرات پوشش گیاهی جذب می کند. قرار دادن ظروف میوه و یا فیدرهای پرنده می تواند مفید باشد برای برخی از گونه اما بهترین راه برای ارائه مواد غذایی اضافی برای همه است که توسط باغبانی.

گیاهان همچنین ارائه پناهگاه و لانه سایت, بنابراین فکر می کنم دو بار در مورد از بین بردن پوشش گیاهی بستر برگ و چوب مرده. خطر آتش سوزی را می توان با انتخاب گونه که آتش سرکوب.

باغ شهری همچنین ارائه آب برای بسیاری از تشنه موجودات است. اگر شما قرار دادن یک ظرف آب محل سنگ ها و شاخه ها در داخل آنقدر کوچک مخلوقات فرار می تواند اگر آنها سقوط.


ادامه مطلب: شما می توانید ترک آب برای حیات وحش بدون جذب پشه ها اگر شما نگاهی به چند اقدامات احتیاطی


حیاط خلوت برکه ارائه می کنند مفید زیستگاه برخی از گونه قورباغه به خصوص اگر شما زندگی می کنند در نزدیکی یک جریان و یا تالاب. لطفا اضافه کردن ماهی قرمز!

بهترین قورباغه برکه و گیاهان در لبه و در حال ظهور از آب ارائه فراخوانی سایت برای مردان و سرپناه برای همه است. حشره کش ها و علف کش ها آسیب قورباغه ها و همچنین حشرات و گیاهان, بنابراین بهتر است برای استفاده از این در باغ خود را.

انبوهی از سنگ در باغ فرم مهم پناهگاه برای مارمولک و پستانداران کوچک.

کاهش تهدیدات

مهم در نظر گرفتن تهدیدات بیش از حد. گربه کشتن حیات وحش بومی در اعداد بزرگ. نگه داشتن حیوان خانگی خود را در داخل و یا در یک هدف ساخته شده “catio”.


ادامه مطلب: For whom the bell tolls: گربه کشتن بیش از یک میلیون پرندگان استرالیا هر روز

ادامه مطلب: یک, تلفن: استرالیا گربه کشتن تقریبا 650 میلیون خزندگان از یک سال


هنگام رانندگی فکر می کنم در مورد قتل سرعت خود را به جای حیات وحش – به خصوص در حالی که جمعیت در حال حرکت از آتش-مناطق آسیب دیده در جستجوی غذا است. کاهش تا حد زیادی می تواند کاهش حملات حیوانات.

بسیاری از حیوانات در حال حرکت از سوخته مناطق در جستجوی آب و غذا و سرپناه. S. فیلیپس/Australian Koala Foundation/AAP

با از دست دادن مناطق وسیعی از جنگل از گونه ها مانند خاکستری سر روباه پرنده نیاز به مکمل رژیم غذایی خود را با میوه از ما حیاط. متاسفانه آنها در معرض خطر گرفتار در درخت توری. اگر شما از درختان میوه در نظر های حیات وحش با از بین بردن شبکه و یا با استفاده از مش خوب کیسه های برای پوشش تنها انتخاب خوشه یا شاخه.


ادامه مطلب: نه در حیاط خلوت من? چگونه به زندگی در کنار پرواز-روباه در شهری استرالیا


زندگی با بازدید کننده های جدید

مردم باید در سطوح مختلف دانش ما در مورد حیات وحش بومی و برخی بیشتر خواهد بود متاثر جدید حیات وحش بازدید از دیگران است. برخی از این مخلوقات کوچک و آرام است. دیگران بیشتر آشکار است و حتی ممکن است به عنوان یک مزاحم.

سعی کنید به بحث در مورد آنچه شما در حال دیدن و تجربه خود را با همسایگان. هنگامی که شما می توانید با ارائه اطلاعات است که ممکن است به سهولت نگرانی های خود را, اما همچنین دلسوز اگر پر سر و صدا و یا بد بو ساکنان حرکت در. این مهم است که به تحمل و همزیستی با حیات وحش با برسمیت شناختن آنها ممکن است مطابق همسایگی کنوانسیون.

با توجه به بی سابقه میزان و شدت این آتش سوزی از آن دشوار است برای دانشمندان پیش بینی نحوه حیات وحش پاسخ خواهد داد و آنچه که ممکن است نشان می دهد که در آن. این امر به ویژه در مورد گونه های مانند السلطنه honeyeater که مهاجرت در پاسخ به تغییر منابع است. اطلاعات جدید خواهد بود ارزشمند در کمک به ما در درک و برنامه ریزی برای رویدادهای آینده مانند این.

اگر شما یک حیوان که به نظر می رسد غیر معمول شما می توانید گزارش آن را از طریق شهروند-علوم طرح مانند iNaturalist. اگر یک حیوان مجروح و یا در پریشانی بهتر است برای تماس با حیات وحش و نجات سازمان از جمله حیات وحش ویکتوریا یا سیم (NSW).


ادامه مطلب: چگونه شما می توانید کمک به آسیب نمی رساند – حیوانات وحشی, دوره نقاهت بعد از bushfires


حیات وحش ما تحت فشار است اما ما می تواند کمک بسیاری از جمعیت با تضمین امن تر برای شهرستانها گونه که به اشتراک گذاری آنها را با ما.

منابع

چگونه برای کمک به پرندگان پس از آتش سوزی

دیگر گونه های در معرض تهدید در شهرستانها

حیات وحش-دوستانه شمشیربازی

پیدا کردن خود را محلی و بومی مهد کودک

یادگیری در مورد platypus-امن yabby شبکه

رکورد خود را رؤیت پرنده

رکورد قورباغه خود را رؤیت

رکورد دیگر شهری حیات وحش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de