سرگردان کشتی می شود, ‘بهترین کروز تا کنون” با وجود coronavirus نگرانی

“هر کس می گوید: “ضعیف شما’. اما وجود دارد هیچ فقیر شما. ما تا به حال اینترنت رایگان و شراب. ما تا به حال سه دوره وعده های غذایی. وجود دارد خیلی انتخاب” گفت: زهرا جنینگز بازنشسته پرستاران از بریتانیا.

چگونه بود ؟ “دوست داشتنی” او گفت:.

این 1,544 مسافران و 802 خدمه هرگز انتظار یک پورت توقف در هنگ کنگ به metastasise به تمام عیار ترس که برخی از کشتی مسافران انجام رمان coronavirus پدید آمده است که در ووهان چین در اواخر سال گذشته و کشته شدن بیش از 1500 نفر است.

تبدیل به دور و ژاپن و تایوان و گوام و فیلیپین و تایلند شد کامبوج که در نهایت اجازه دهید از دست رفته کشتی حوض – و کشف آن وجود دارد که هیچ یک از مسافران آلوده شد.

Passengers relax on board the Holland America-operated Westerdam cruise ship, which has been denied permission to dock in Thailand over coronavirus fears, February 12, 2020. Maria Angus/Handout via REUTERS

مسافران استراحت در هیئت مدیره هلند امریکا عمل Westerdam کشتی کروز که رد شده است اجازه دسترسی به بارانداز در تایلند بیش از coronavirus ترس فوریه 12 سال 2020 است. ماریا آنگوس/جزوه کرج

تنها شکایت روی? “آنها فرار از براونز هش از چند روز پیش و سس گوجه فرنگی” رابرت گفت: Sayers, یک 60 ساله شرکت شیمیایی کارمند از نیوزیلند. “اما که در آن بود. این خوب بود واقعا….”

کشتی کروز در سراسر آسیا صورت گسترده ترس آنها ممکن است گسترش این ویروس پس از آن پیدا شد روی الماس شاهزاده خانم است که در حال حاضر در لنگر در یوکوهاما و جایی که 218 نفر از مسافران تشخیص داده شده است با ویروس.

ویتنام پشت دو کشتی در روز جمعه.

FILE PHOTO: Passengers onboard MS Westerdam, a cruise ship that spent two weeks at sea after being turned away by five countries over fears that someone aboard might have the coronavirus, are seen in Sihanoukville, Cambodia February 14, 2020. Reuters

فایل عکس: مسافر MS Westerdam یک کشتی کروز که صرف دو هفته در دریا بعد از اینکه تبدیل به دور توسط پنج کشور بیش از ترس این که کسی روی ممکن است coronavirus ها دیده می شود در سیهانوکویل کامبوج 14 فوریه سال 2020 است. ایسنا

گل رز

آن روز ولنتاین که اولین مسافران متحرك از Westerdam. نخست وزیر کامبوج پرواز از پایتخت, دست دادن با مسافران و توزیع گل سرخ. مقامات دولت بخور “خوش آمدید به کامبوج” آگهی ها در اتوبوس. همه مسافران داده شد رایگان ویزا.

Hun Sen یک مستبد حاکم را محکوم کرد توسط کشورهای غربی به نقض حقوق بشر گفت: “ما در زمان بیماری در سراسر جهان است که ترس و تبعیض” او گفت:. “اگر کامبوج اجازه نمی دهد این کشتی به اسکله که در آن باید این 2000 مسافر برود؟”

Cambodia's Prime Minister Hun Sen welcomes crews of MS Westerdam, a cruise ship that spent two weeks at sea after being turned away by five countries over fears that someone aboard might have the coronavirus, as it docks in Sihanoukville, Cambodia February 14, 2020. Reuters

کامبوج نخست وزیر کامبوج استقبال خدمه MS Westerdam یک کشتی کروز که صرف دو هفته در دریا بعد از اینکه تبدیل به دور توسط پنج کشور بیش از ترس این که کسی روی ممکن است coronavirus آن را به عنوان اسکله در سیهانوکویل کامبوج 14 فوریه سال 2020 است. ایسنا

هلند و امریکا با ارسال نامه به تمام مسافران گفت: این امر بازپرداخت هزینه کروز را یکی دیگر از 14 روز کروز و منشور آنها را پرواز به خانه. این شرکت گفت: انجام بهترین خود را برای مطابقت با کلاس از پرواز آنها تا به حال در اصل رزرو شده است.

کروز برنامه ریزی شده بود برای پایان دادن به در شانگهای در روز شنبه. در شانگهای از آن بود 14 سانتیگراد پوشیده از ابر و باران. در سیهانوکویل آن 27C و آفتابی.

هلند و امریکا و مرتب رایگان مربیان به نزدیکی ساحل برای رشته مسافران در سراسر خیابان را از ویلا که در آن Hun Sen باقی می ماند در سیهانوکویل و احاطه شده توسط چینی قمار.

“این بود که من بهترین کروز تا کنون گفت:” بازنشسته کانادایی مهندس هوا فضا Pierre اشبی. “معمولا شما خرید یک کروز و شما می دانید دقیقا چه شما در حال رفتن به دریافت کنید. این یک ماجراجویی است.”

همسر او نشسته بود در کنار او در یک زرد شنا با دو گل رز قرمز. پابرهنه در شن و ماسه و او با لبخند و اشاره کردن به دریا.

“وقت خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im