مناقصه برای کشف برش قیمت برای ارائه عمومی اولیه سهم والتون Hi-Tech Industries Ltd تنظیم شده است برای شروع در Mar 2, شرکت گفته است.

با شروع در 5 بعد از ظهر آن روز این روند ادامه خواهد داد تا 5 بعد از ظهر در Mar 5, آن گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

والتون افزایش سرمایه ارزش Tk 1 میلیارد با توجه به این بیانیه.

آن گفت: این شرکت موافقت نامه های امضا شده با داکا بورس و Chittagong بورس به استفاده از الکترونیکی سیستم اشتراک برای کشف برش قیمت از طریق مناقصه از سرمایه گذاران واجد شرایط.

توافق با DSE امضا شد در دفتر خود در پایتخت Nikunja در فوریه 25.

Nazrul Islam سرکار معاون مدیر عامل مروارید, Abdul Latif, دستیار مدیر کل DSE, گلم Faruk رئیس توسعه کسب و کار از CSE امضا توافق نامه به نمایندگی از طرف های مربوطه.

DSE مدیر عامل Kazi Sanaul Haque, Chief Operating Officer M Saifur رحمان Majumder رئیس امور مالی Abdul Matin Patwary, Walton فعال ارشد مدیر Yakub علی, عمل, مدیر فهیم Mahbub, شرکت, منشی, Partha Pratim داس و نمایندگان AAA امور مالی و سرمایه گذاری با مسئولیت محدود ثبت و به موضوع نخست بانک سرمایه گذاری محدود و مقامات ارشد دو بورس در حال حاضر وجود دارد.

سرمایه گذاران واجد شرایط قادر خواهد بود به پیشنهاد برای برش قیمت با استفاده از الکترونیکی سیستم اشتراک در طول دوره والتون Das گفت. پس از کشف برش قیمت سهام صادر خواهد شد به سرمایه گذاران از طریق قرعه کشی در 10 درصد کاهش می یابد.

والتون برگزار شد roadshow on Jan 15 سال گذشته به آمده تا در IPO, Das گفت.

آن را برجسته مسائل مختلف مرتبط با شرکت تماس وضعیت مالی برنامه های آینده و مسائل مختلف در IPO.

بنگلادش کمیسیون بورس و اوراق بهادار مصوب والتون در IPO مناقصه Jan 7 این سال است.

والتون مجاز سرمایه در سهم بازار است که در مورد Tk 6 میلیارد در حالی که پرداخت آن تا سرمایه Tk 3 میلیارد.

پول مطرح شده از IPO خواهد شد صرف گسترش و نوسازی و پژوهش و ارتقاء والتون, کارخانه, پرداخت بخشی از وام های بانکی و IPO هزینه ها با توجه به این بیانیه.

“تولید جهانی-استاندارد محصولات نوآورانه والتون در حال حاضر تبدیل به نام تجاری خود در کشور است. والتون نیز تامین امنیت جای خود را در بازار جهانی است. والتون است صدور سهام IPO برای اطمینان مردم و تعامل با پیشرفت شرکت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im