خارج شده و می گوید آن را کاهش هوا به دلیل coronavirus

این اطلاعیه منتشر شد با خارج چهارم-درآمد سه ماهه که coronavirus هنوز تحت تاثیر چشم انداز به بزرگترین خرده فروش آمد یک روز پس از اپل هشدار داد کاهش سرعت. آی فون ساز گفته بود که عرضه گوشی های هوشمند مختل شد چرا که کارخانه ها در چین جایی که آنها ساخته شده بودند نه از سرگیری تولید به عنوان به سرعت به عنوان انتظار می رود. اپل همچنین گفت: تقاضا برای گوشی های هوشمند خود در چین بوده است صدمه دیده است به دلیل شیوع ویروس تا به حال این شرکت را مجبور به بستن تمام 42 از فروشگاه خود را.

در یک سرمایه گذار در کنفرانس صبح روز سه شنبه در نیویورک خارج شده گفت: مدیران فروش در شرکت 430 فروشگاه در چین را نمی شود حتی در قرنطینه به عنوان مشتریان به نوبه خود به خرده فروش به خرید مواد غذایی و نیازهای. خارج شده است و همچنین سرمایه گذاری در مواد غذایی تحویل سرمایه گذاری در چین است که هنوز هم در خانه تحویل در طول شیوع بیماری است.

هنوز هم این شرکت chief financial officer, برت Biggs, هشدار داد که coronavirus وضعیت هنوز هم بیش از حد “مایع” را به هر گونه قطعی اظهارات در مورد چگونگی آن می تواند بازی را برای خارج شده است. Biggs گفت: ممکن بود که خرید اینترنتی از ویروس می تواند یک “زن و شوهر از سنت تاثیر منفی” بر سود هر سهم در سه ماهه های آینده.

ویروس’ تاثیر در خارج زنجیره تامین نیز نامشخص است اما خرده فروش مدیران پیشنهاد شده است که این اثر می تواند خاموش تر از شرکت های دیگر.

اگر coronavirus همچنان بیکار کارخانه بیش از چند ماه آینده خارج شده گفت: ممکن است برخی از “تاثیر بر حمل و نقل.” اما خارج شده همچنین تاکید کرد که دو سوم از این محصولات آن را به فروش می رساند — که در حال حاضر شامل در درجه اول از مواد غذایی — منابع هستند از ایالات متحده است. دیگر سوم می آید از کشورها مانند چین و دیگر نقاط آسیا و مکزیک است.

خارج شده و کاهش یافته است به مشخص کنید که چه مقدار از آن کالا در چین ساخته شده بودند اما ولز فارگو تحلیلگران اخیرا تخمین زده است که حدود 15 درصد از آن کالا آمده از آن کشور است. دیگر خرده فروشان مانند هدف و بهترین خرید را بسیار بالاتر قرار گرفتن در معرض چینی ساخت.

خارج شده بود و یکی از اولین شرکت های ایالات متحده به منبع آن کالا در چین است. اما به عنوان اقتصاد چین تکامل یافته هزینه تولید وجود دارد افزایش یافته است و باعث شرکت هایی مانند خارج شده و به منبع محصولات خود را در کمتر پرهزینه کشور است.

چین اهمیت این است که مصرف کنندگان خود است. خارج از افتتاح اولین فروشگاه خود را در آنجا در سال 1996. اگر چه شبکه خود را از فروشگاه در چین است که به عنوان بزرگ به عنوان رد پای آن در بازارهای دیگر در خارج ساخته شده است که سرمایه گذاری در خرید آنلاین در کشور است.

Walmart صاحب سهام اقلیت در JD.com یکی از چین پیشرو در تجارت الکترونیک بازیکنان. این دو شرکت به تازگی سرمایه گذاری هم در تحویل مواد غذایی راه اندازی. خارج شده و روز سه شنبه گفت که آن مفروضات ارزش آن سهام در JD تا به حال تغییر نکرده است.

تحلیلگران جمع آوری شده برای خارج سرمایه گذاران بعد در نیویورک به نظر می رسید به شانه نگرانی در مورد چین به جای تمرکز بر روی این شرکت بدون زرق و برق در نتیجه در سه ماهه چهارم.

Walmart گفت که تعطیلات خود را خرید و فروش شد “کمی نرم تر از حد انتظار” منجر به نادر دست از درآمد خود را از فروش و اهداف در آن در سه ماهه اخیر.

خرده فروش گفت: آن همان فروشگاه فروش در ایالات متحده رشد 1.9 درصد در سه ماهه پایان Jan. 31 بود که پایین تر از 2.3 درصد است که تحلیلگران وال استریت انتظار داشتند. این شرکت تعدیل سود هر سهم $1.38 کمتر از $1.43 آن را پیش بینی کرده بود در حالی که درآمد $بود 141.7 میلیارد کمی کمتر از وال استریت انتظار از $142.5 میلیارد دلار است.

این شرکت مقصر آن نتایج ناامید کننده در آشفتگی های سیاسی در شیلی و همچنین به عنوان “نرمی” در چند کالا به طور کلی دسته بندی که در آن ایالات متحده فروشگاه.

“فروش منتهی به کریسمس در ایالات متحده ما فروشگاه شدند و کمی نرم تر از حد انتظار” داگ McMillon مدیر اجرایی خارج شده و در بیانیه ای گفت:.

یک نقطه روشن در سه ماهه شد رکورد فروش رشد در تجارت الکترونیکی از 35 درصد است. سهام این شرکت شد کمی در اوایل معاملات.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو