دستگیری پیچ و خم سابق ارتش کاپیتان می آید زمانی که کشور در مستند و پلیس در خیابان هستند به اطمینان حاصل شود که مردم به ماندن در خانه و جلوگیری از خطر ابتلا به عفونت در میان رمان شیوع کروناویروس.

او معتقد بود در هند برای بیش از دو دهه پس از بازگشت از عوامی لیگ به قدرت در سال 1996 که باز مسیر به سمت محاکمه قاتلان از Bangabandhu شیخ Mujibur رحمان و اکثر اعضای این خانواده در آگوست 15, 1975.

ترور نیز لذت می برد بیش از دو دهه از جبران خسارت با توجه به قانون تصویب شده توسط Ziaur رحمان اولین نظامی حاکم بنگلادش. پیچ و خم اهدا شد در یک پست در طول ضیاء رژیم نیز هست.

پلیس گفت: دادگاه در یک گزارش که یک گشت خود را در مقابله با تروریسم و فراملی جرم واحد متوقف شد یک فرد حدود 3:45am می باشد در یک ریکشا در نزدیکی Gabtoli اتوبوس-ایستاده در داکا.

پس از نامنسجم اطلاعات بر اساس این گزارش او ارائه حیرت انگیز یک – او پیچ و خم های Bangabandhu قاتل که به مرگ محکوم شد به همراه 14 نفر دیگر در سال 1998 است. دادگاه عالی تایید حکم اعدام 12 و در نهایت پنج نفر به دار آویخته شدند در سال 2010.

این گزارش گفت که او بستری برای پنهان کردن در هند و کشورهای دیگر اما روشن چگونه او بازگشت به بنگلادش.

“او ممکن است بازگشت به بنگلادش از ترس از coronavirus” صفحه اصلی وزیر Asaduzzaman خان کمال پکتیا میباشد که bdnews24.com پرسید: در مورد این موضوع.

Masudur رحمان معاون کمیسیون رسانه ها در داکا پلیس متروپولیتن گفت: bdnews24.com قبل از آن که پیچ و خم دستگیر شد در Mirpur-11.

وکیل مشرف Hossain Kazol که تا به حال کمک اواخر Serajul Huq ارشد مشاور دولت در Bangabandhu پرونده قتل گفت: دادگاه نیاز به صدور حکم اعدام برای یک اعدام زندانی قبل از اعدام.

از زندان به مقامات اجرای حکم اعدام پس از حکم پیچیده در لباس قرمز می رسد.

“ما درخواست تجدید نظر برای حکم مرگ در منطقه و جلسات قضات دادگاه داکا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” Kazol که در حال حاضر با این نسخهها کار برای مبارزه با فساد کمیسیون گفت.

قانون وزیر Anisul Huq گفت: دولت در حال حاضر در حال آماده شدن برای اجرای حکم اعدام از پیچ و خم.

که در پیچ و خم?

پیچ و خم متولد شد به علی میا Chowdhury و Meherjan بگوم از Batmara روستا در Kaliganj در بهلا را Borhanuddin.

همسرش, Saleha بگوم چهار دختر و یک پسر زندگی می کنند در خانه شماره 10/بر جاده No. 1 در داکا اردوگاه مسکونی منطقه است.

این وزارت خانه در بیانیه ای گفت که در پیچ و خم همراه با برخی دیگر در حال انجام وظیفه کنترل ایستگاه های رادیویی پس از کشته شدن Bangabandhu.

قبل از خروج از بنگلادش با دیگر قاتلان او در Bangabhaban در “ظرفیت های مختلف” خانه وزارت گفت.

پیچ و خم و دیگران فرار به لیبی از طریق بانکوک به دستور ضیا بعد وزارت گفت.

پس از سه ماه اقامت در Lybia آنها اهدا شد پست های مختلف ماموریت های خارج از کشور بنگلادش. پیچ و خم در نوشته شده بود سفارت در سنگال.

پس از پیچ و خم بازنشسته از ارتش ضیا از او ساخته شده است یک مقام رسمی با رتبه یک معاون وزیر در بنگلادش آب حمل و نقل داخلی شرکت on Mar 26, 1980 با توجه به صفحه اصلی بیانیه وزارت.

او بعدها مدیر توسعه جوانان را بدست آورد و در پس از آن وزارت توسعه جوانان است.

پیچ و خم داده شد مدیر پست در آن بخش از پس انداز بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو