WA storm LIVE: 50,000 بریس برای شب بدون قدرت صدها نفر برای کمک تماس بگیرید

ما امیدواریم که هر یک از شما ایمن ماندن این وحشی پشمالو یکشنبه شب.

این نتیجه گیری ما زندگی می کنند پوشش از طوفان امروز.

شدید آب و هوا انتظار می رود که به تشدید و بدتر با پرت مجموعه به بدترین ضربه از این شب. بنابراین ایمن ماندن و مراقبت.

Trees have fallen on to roads and powerlines across the state.

درختان افتاده اند به جاده ها و خطوط انتقال نیرو در سراسر کشور. اعتبار:Facebook

هشدارها از DFES:

  • اگر در خارج از پیدا کردن سر پناه امن و به دور از درختان و خطوط انتقال نیرو, طوفان تخلیه آب و جریان است.
  • خود را ببندید و پرده و اقامت در داخل و دور از پنجره ها.
  • جدا از لوازم الکتریکی و جلوگیری از استفاده از تلفن ثابت در صورت وجود رعد و برق.
  • اگر جاری شدن سیل وجود دارد ایجاد خود را با استفاده از کیسه های شن موارد بالش پر شده با شن و ماسه و محل آنها را در اطراف درگاه به محافظت از خانه خود را.
  • اگر قایقرانی, شنا و یا گشت و گذار در آب را ترک کنند.

ما خواهد بود روشن و اوایل فردا شما را به تمام اخبار از طوفان خرید اینترنتی. اگر شما هر گونه تصاویر و داستان و یا پیشنهادات لطفا به ما ایمیل در news@watoday.com.au

حدود 50000 خانه های فرح برای یک شب بدون برق پس از مخرب بادهای همراه با جلو انداخته اند باقی مانده از جمله شاخه های درخت به شبکه آسیب رساندن به تجهیزات و پایین آوردن خطوط برق.

Debris flung by the destructive winds has brought down the power network in numerous locations around the state.

باقی مانده پرت توسط مخرب باد آورده پایین قدرت شبکه در مکان های متعدد در سراسر کشور.اعتبار:ABC

قدرت های غربی سخنگوی پل Entwistle گفت: در منطقه شهری اطراف 37,000 خانه و کسب و کار بودند نهفته قطع وجود دارد و گزارش های رادیو برج پایین آوردن خطوط برق در بسندین و پشت بام ها در Geraldton بودن جدا و ضربه زدن به شبکه نیز پایین آوردن خطوط برق.

بیشتر به شدت تحت تاثیر قرار حومه بودند Beckenham شرق Cannington, Kenwick, Bayswater بسندین, Mirrabooka, Dianella و مالاگا

“ما شبکه ای تیم عملیات اما به دنبال فرصت هایی را برای منزوی کردن نقاط آسیب دیده شبکه و backfeed قدرت برای بازگرداندن مشتریان که در آن امن است به انجام,” او گفت:.

“این به این معنی است که برخی از مشتریان که در حال حاضر بدون قدرت ممکن است نیاز به مقدمات آن را فراهم بود بدون قدرت یک شبه.

او گفت: 70 خدمه بودند در حال حاضر پرداختن به خطرات در شبکه اما خدمه نمی خواهد تلاش هر تعمیر کار در طول طوفان زیرا عامل بالا کار سیستم عامل (cherrypickers) و سایر تجهیزات بود امن نیست.

اداره هواشناسی پیش بینی است قوی ترین طوفان بادها برسد شهری منطقه تا بعد از 5 بعد از ظهر در این شب قبل از حرکت به جنوب غرب حدود ساعت 8 بعد از ظهر.

“اولویت ما در طول طوفان در پاسخ به این خطرات که به ما گزارش بر 13 13 51 بنابراین ما می توانیم آنها را امن و اطمینان از ایمنی جامعه و ما خدمه,” او گفت:.

“ما عذر خواهی برای این ناراحتی اگر شما نهفته قطع یک شبه از این پیچیده و غیر قابل پیش بینی آب و هوا سیستم.”

سقف های پاره شده اند از WA خانه و کسب و کار, درختان افتاده اند به جاده ها و خطوط انتقال نیرو هستند اما هیچ چیز وجود دارد “خارج از جعبه” از نظر حوادث در طول یک هشدار آب و هوایی شدید با توجه به یک گروه از آتش و خدمات اضطراری سخنگوی.

A tree branch fell on a moving vehicle in Geraldton this morning, with the driver and passenger escaping injury.

یک شاخه درخت سقوط کرد در یک وسیله نقلیه در حال حرکت در Geraldton امروز صبح با راننده و مسافر فرار از آسیب دیدگی است.اعتبار:ABC

DFES سخنگوی مت Folini گفت: بعد از ظهر یکشنبه این سرویس را دریافت کرده بود 69 گزارش حادثه در غرب-Gascoyne منطقه و 62 در منطقه شهری پرت بود که انتظار می رود.

“وجود ندارد قابل توجهی در جیب دولت است که تحت تاثیر طوفان,” او گفت:.

“حوادث گزارش شده است از همه بیش, با, برخی در منطقه شهری از جمله Rockingham, Belmont, کلووردیل و بسندین.

بوده است وجود دارد کاملا چند تماس برای آسیب ساختاری است که در خارج از جعبه در این مرحله آنها عمدتا مربوط به آسیب های سقف و درختان پایین.”

آقای Folini گفت: هیچ چیز از اهمیت زیادی ندارد اما توجه داشته باشید که سقف یک خانه در دیوید جاده در Waggrakine یک حومه شمالی از Geraldton شده بود را مورد 2.40 pm.

A chemist's roof in Victoria Park got caught in power lines.

یک شیمیدان سقف در ویکتوریا پارک کردم گرفتار در خطوط برق.اعتبار:Facebook

تصاویری از درختان افتاده و پشت بام های پاره پاره کردن کسب و کار از جمله یک شیمیدان در ویکتوریا پارک شروع به سیل رسانه های اجتماعی و جامعه گروه صفحات به عنوان تاثیر طوفان شروع به انتخاب کنید تا.

یک ردیف از مغازه ها در بدفورد نیز فروپاشید در طوفان یورش.

این لاهوری رستوران ناهار بار و ماهی و فروشگاه تراشه در تفرجگاه بزرگ کاهش یافته است قربانی به بادهای قوی.

A row of shops in Bedford crumbled in the strong winds.

یک ردیف از مغازه ها در بدفورد هم پاشیده در بادهای قوی.اعتبار:Amanda سبک/پرت آب و هوا زندگی می کنند

این نمای خیابان گوگل تصویر نشان می دهد که مغازه ها نگاه کرد مثل قبل.

The shops before the storm.

مغازه ها قبل از طوفان است.اعتبار:گوگل

Gusts باد در حدود 100 متر/ثانیه, باید ناودان غربی از Onslow به اسپرنک از جمله منطقه شهری پرت.

جدا gusts باد تا 130 متر/ثانیه, ممکن است در نزدیکی سواحل غرب این شب و پس از آن غرب در اوایل صبح روز دوشنبه.

بادها در حال انتظار برای سهولت در سراسر Pilbara و Gascoyne شبانه امشب از طریق جنوب غربی در طول پنج شنبه بعد از ظهر و شب.

بادهای قوی را مطرح گرد و غبار از طریق مناطق زیادی از Gascoyne مرکزی و غرب نامحدودی بسیاری از شهرها از جمله Geraldton.

بارندگی در مجموع در Pilbara و غربی کیمبرلی مناطق ساحلی به احتمال زیاد در حدود 20-40mm

با جدا می افتد در مناطق ساحلی از کیپ Leveque و بروم به Kalbarri تا 100 ميليمتر.

آبشار سنگین باران نیز به احتمال زیاد به پایین سواحل غرب از Kalbarri به آلبانی با مجموع حدود 20-30 میلی متر و در برخی از جدا شده و می افتد تا 60 میلی متر.

بسیاری از مناطق کشاورزی به احتمال زیاد دریافت می افتد در محدوده 10-20mm.

دریاها و متورم در حال حاضر در حال شلاق تا توسط سیستم برای بسیاری از سواحل غرب با قله موج با ارتفاع بیش از 8 متر پیش بینی شده برای غربی روز دوشنبه در ترکیب با بالاتر از حد معمول جزر و مد و منجر به قابل توجهی ساحل فرسایش.

طوفان و جزر و مد نیز به احتمال زیاد خطرناک است و می تواند منجر به ساحلی طغیان رود.

برای پرت, وزش باد شدید در حال حاضر در حال مشاهده ادامه خواهد داد و از طریق شب را به صبح روز دوشنبه.

این یک رویداد نادر برای WA با توجه به وسعت منطقه آسیب دیده و امکان های متعدد مناطق خطرناک آب و هوا.

حدود 30000 غربی قدرت مشتریان در سراسر کشور را متاثر شده است, قطع برق و مشکلات ناشی از طوفان تا کنون با ارائه دهنده خدمات در حال حاضر دریافت بیش از 5000 تماس.

قدرت های غربی سخنگوی پل Entwistle گفت: ABC Radio در بعد از ظهر یکشنبه فشار از طوفان بود و عمدتا بر مردم در شمال و منطقه شهری در این نقطه است.

“در سراسر شبکه ما به دنبال در اطراف فقط تحت 30,000 مشتریان در همه جا از Kalbarri در شمال تمام راه را از طریق به بوسلتن و وجود دارد یک زن و شوهر از قطع کردن در نزدیکی آلبانی,” او گفت:.

“اما آن را عمدتا در شمال و منطقه شهری است که copping فشار از طوفان در این نقطه است.

“تا به امروز ما در حال حاضر فقط بیش از 5000 خواستار آمدن به تماس با ما کنترل با مردم گزارش قطع و آسیب های پس از آن ما می توانید پیدا کردن که در آن خطر است و ما به برخی از ارسال اولیه ما خدمه پاسخ به کسانی که فورا.

“یک جیب بزرگ از مردم شده اند را برای کمی در حالی که در حال حاضر در بسندین و ما در حال گرفتن یک گزارش وجود دارد که یک ساختار چیزی مانند یک برج رادیویی و یا ترکیبات بودن پایین آورده به خطوط برق.”

آقای Entwistle گفت: اکثر قطع برق و مشکلات ناشی از این شبکه شده است به عنوان یک نتیجه از بقایای پرواز به خطوط انتقال نیرو اما که وجود ندارد بسیاری از گزارش ها از آسیب به قطب خود را.

“حداقل یک سقف بوده و دمیده به خطوط انتقال نیرو در Geraldton است که کمک به بسیاری از شاخه های رسوب تا خطوط برق به خصوص که در امتداد بندر دنيسون Dongara منطقه,” او گفت:.

“قطب خود باد را خسته نمی کند و آنها را بیش از حد آن چه را که flicked اطراف توسط باد.

“هنگامی که شما مواد خارجی به شبکه معرفی شده در سرعت بالا آن را به طور کلی تاثیر در تامین برق.”

آقای Entwistle گفت: قدرت های غربی را اولویت اصلی در حال حاضر بود برای پاسخ به کسانی که خطرات و یادآوری رانندگان که اگر آنها را ببینید یک قدرت های غربی کامیون با چراغ چشمک زن و آژیر وافغان را نگه دارید و به سمت چپ و همین روند را دنبال کرده بود آنها دیده می شود یک آمبولانس یا آتش سوزی موتور است.

خدمات اورژانس پاسخ داده اند و بیش از 91 خواستار کمک در 24 ساعت گذشته.

در حال حاضر آسیب شده است و عمدتا در گزارش همراه ساحلی بخش میانه-Gascoyne منطقه اطراف Geraldton و به Kalbarri در منطقه Pilbara.

SES داوطلبان پاسخ بر اساس اولویت و مردم خواسته برای بیمار باقی می ماند.

اگر صفحه اصلی شما شده است به شدت آسیب دیده توسط یک طوفان, تماس صوتی و 132 500

در یک وضعیت تهدید کننده زندگی تماس 000

به عنوان غرب ساحل استرالیا تنظیم شده است به “چکش” توسط “خطرناک” و مخرب امواج, با تجربه surfer هشدار داده است که هیچ کس نباید در این شرایط است.

تام واکر که surfed WA ساحل و بین المللی امواج کل 22 سال از زندگی گفت که در حالی که وجود خواهد داشت مکان برای دریافت امواج این طوفان حتی با تجربه ترین خوانندگان ممکن است بخواهید به تجدید نظر در عنوان را در روزهای آینده.

از روز شنبه اداره هواشناسی پیش بینی بالاترین امواج خواهد بود تا هفت متر ارتفاع در امتداد Gascoyne به Geraldton ساحل قبل از جنوب غرب یمن با امواج تا 10 متر توسط صبح روز دوشنبه.

تام که پدر به او آموخت به گشت و گذار قبل از او حتی می تواند راه رفتن در روز یکشنبه گفت: شرایط خوب بودند در رودخانه مارگارت که در آن او زندگی می کند و می شود “سرگرم کننده امواج” برای گرفتن اما شرایط رفتن به خطرناکی را تغییر دهید.

“در حال حاضر متورم چیدن در طول روز وجود دارد رفتن به سرگرم کننده امواج در اطراف جایی که من زندگی می کنند اما آن را به راه gnarlier به عنوان روز می رود,” او گفت:.

“وجود خواهد داشت مکان برای دریافت امواج, اما در بیشتر قسمت ها این کل خط ساحلی است رفتن به دریافت چکش و هیچ کس نباید بود. زمانی که آن را نشانی از آمار هشت متر است که مهره های آن را بسیار خطرناک است.”

تام گفت: “گیج کننده” توفانی بادها مردم نباید ماهیگیری کردن سنگ ها یا از آنجا که آنها می تواند جاروب به دریا و وجود دارد مقدار احتمال بالاتر از فلش ریپ.

سابق پرت محلی نیز به مردم هشدار داد که مکان هایی مانند کتسل حتی می توان “واقعا خطرناک” در طول چند روز آینده.

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

در مورد از 18 ، 000 خواص در سراسر کشور در حال حاضر از قدرت به عنوان طوفان شروع به سطح شیب دار تا در اواسط غرب Gascoyne و شهری پرت.

حدود 6,500 خانه و کسب و کار نهفته طوفان در گسترده تر پرت منطقه با کوه هلنا Gidgegannup, Bailup, Sawyers دره Bayswater بسندین, Ashfield و Wooroloo ریزه به شدت ضربه حومه با توجه به قدرت های غربی سخنگوی پل Entwistle.

در بخش شمالی شبکه کمتر از 10 ، 000 مشتریان را تحت تاثیر قرار بود توسط طوفان قطع با شدت بیشتر نهفته شهرهای بودن Kalbarri بندر دنيسون Dongara کیپ Burney, Greenough و Greenough.

آقای Entwistle گفت: قدرت های غربی تا به حال یک برنامه در محل برای پاسخ به افزایش خطرات و یا قطع و به طور قابل توجهی افزایش تعداد پاسخ اضطراری خدمه در دسترس است.

برای اطمینان از ایمنی از خدمه برخی تعمیرات به خصوص کسانی که نیاز به کارکنان به کار در بالا کار سیستم عامل (یا گیلاس-وانت) نمی خواهد تلاش شود تا gusts باد پاییز به یک سطح امن.

هر کسی با دیدن هر گونه آسیب به شبکه خواست برای اقامت هشت متر دورتر و امن تماس با قدرت های غربی بر 13 13 51.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort mobil ödeme nakithtml nullednulled themeskumar uçak oyunuSpaceman Oynaelf barbuy stripe accounthipercasinokorsan taksiaksaray korsan taksiaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetyouwingenco bahisTuzcuoğlu nakliyat