WA تخم مرغ کشاورزان را ترک تحت سوپر مارکت’ قفس-رایگان مطالبات هشدار صنعت

مردم به طور متوسط خوردن 250 تخم مرغ یک سال با قفس تخم مرغ ساخت تا نیمی از فروش.

“ما که 30 درصد از مصرف کنندگان قیمت-محور به دلیل وضعیت اقتصادی خود را و آنها نمی خواهد بیش از حد fussed که آیا آن را در قفس تخم مرغ رایگان-محدوده و یا ایالت های شرقی” آقای ویلسون گفت:.

“هنگامی که شما را [قفس] دور آن را برای رفتن به یک کمی سخت تر برای برخی از این افرادی که در حال رفتن به مجبور به پرداخت بیشتر برای یک کالا است که آنها لازم نیست که هر گونه مسائل و یا راه دیگری در مورد چگونه از آن تولید شده است.”

Egg production didn't stop at Golden Eggs during the pandemic, but extra precautions were taken.

تولید تخم مرغ متوقف نمی در تخم مرغ طلایی در طول همه گیر اما اقدامات احتیاطی اضافی گرفته شد.

قفسه های سوپر مارکت عملا خالی شده است توسط یک ملی کمبود تخم مرغ در سال گذشته به دلیل دو سال خشکسالی تقریبا دو برابر گندم قیمت bushfires و شیوع سالمونلا در سواحل شرق به دنبال COVID-19 وحشت-خرید.

کشاورزان در حال تلاش برای مذاکره با سوپر مارکت ها در مورد چگونه آنها را جبران چند میلیون دلار ضرر و زیان آنها را حفظ و با تبدیل به دور از قفس.

“آن را بسیار سخت برای به دست آوردن در اتاق با سوپر مارکت ها برای دریافت مطلوب گوش گوش دادن” آقای ویلسون گفت:.

“آنها بسیار تمایلی به دست را افزایش می دهد و بسیار تمایلی برای سرگرم کردن ایده های برای کمک به صنعت با قیمت گذاری خود را به ما را قادر به در آینده قادر به تولید به اندازه کافی تخم مرغ را با توجه به آنچه آنها می خواهند به فروش می رسانند.”

بر خلاف فراورده های لبنی و تخم مرغ تولید کنندگان مقابله one-on-one با خرده فروشان و با توجه به قوانین مسابقات از ACCC آن را دشوار است به جمعی مذاکره عادلانه تر می گرداند.

“کشاورزان بسیار آگاهانه مشکل آنها می توانید به اگر آنها شروع به بحث قیمت با سایر کشاورزان و بسیاری از آنها تمایل به خجالتی و دور از تلاش برای کار بر روی قیمت هم” آقای ویلسون گفت:.

دولت بزرگترین تولید کننده تخم مرغ طلایی است که تا به 850,000 مرغ تخمگذار در قفس انبار و رایگان-محدوده امکانات احساس فشار بیش از یک سال پیش زمانی که Coles تصمیم به رفتن قفس-رایگان در و تنها پیش از هر جای دیگر.

Peter Bell says the squeeze by supermarkets on WA egg producers is very concerning.

پیتر بل می گوید: فشار توسط سوپر مارکت ها در WA تولید تخم مرغ بسیار مورد.

“با کاهش در قفس وجود دارد قطعا فشار در آن [زنجیره تامین] و هنگامی که Coles تغییر به غیر از قفس آنها قطعا نگه داشته مهار تنگ در قیمت وجود دارد,” تخم مرغ طلایی صاحب پیتر بل گفت.

“برای ما این چند میلیون دلار برای انتقال به خارج از قفس به خصوص به رایگان در محدوده.

“شما می توانید آن را به صورت کمی کمتر به انبار, اما بله برای ما این یک مقدار زیادی به خصوص با آب و هوای اقتصادی در کشور; و من مطمئن هستم که چگونه خرده فروشان فکر می کنم که تمام تخم مرغ های صنعت در حال رفتن به صندوق این تغییر است.”

قبل از همه گیر شیوع CEPA WA لابی دولت برای برگزاری یک بررسی که کردم زدم به عقب در حالی که تخم مرغ کشاورزان استرالیا ارسالی به تمام خرده فروشان و اما “در سراسر کشور آن را دریافت نمی کند همان توجه به صنایع لبنی می کند”.

در حال بارگذاری

“ما لازم نیست اعداد به خارج و واقعا فروش ما احتمالا پول ندارد یا آن را به یک بودجه بزرگ” آقای بل گفت.

WA 30 بزرگ تجاری تولید کنندگان و 50 بوتیک تولید است که می تواند به اندازه آقای ویلسون 14,000 رایگان-محدوده پرنده مزرعه در مونستر که معاملات به طور مستقیم به یک زن و شوهر از محلی IGAs.

زمانی که این بیماری همه گیر آمار بسیاری از مردم با عجله و خود را خریداری مرغ به خودکفایی اما تجاری تخم مرغ مطالبات باقی می ماند بالا است.

“برای امنیت غذایی آن است که مفید به قفس تخم مرغ در دسترس است چرا که ما معتقدیم آنها به خوبی مراقبت در آن امکانات” آقای بل گفت.

“آنها در حال مطبوع و ما ضامن تولید در کسانی که: ما می دانیم که آب و هوا در حال رفتن به تاثیر که بیماری در حال رفتن به ضربه مانند آن را با محدوده پرندگان.”

سوپر مارکت ها شده اند تماس برای نظر.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری