Senator Jordan Steele-John.

سناتور اردن استیل-جان.

WA سناتور و استرالیا سبزی ناتوانی سخنگوی سناتور اردن استیل-جان ابراز نگرانی های جدی در مورد راه افراد معلول مطلع شده است و حفاظت شده مورد تهدید COVID-19.

Mr استیل-جان گفت که او خواسته است دولت فدرال به فوریت تشکیل جلسه دولت و قلمرو بهداشت و ناتوانی وزرای ناتوانی سازمان های طرفداران و NDIS به بحث در مورد راه هایی برای اطمینان از افراد معلول هستند و نه به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

“شده است وجود دارد هیچ رویکرد هماهنگ از دولت فدرال به تاثیر COVID-19 در افراد معلول و رک و پوست کنده اخلال نگرش باک-عبور در زمینه گسترده تر اقتصادی, نگرانی,” او گفت:.

“نه وزیر بهداشت و نه NDIS وزیر به نظر می رسد مناسب در نظر گرفته تاثیر COVID-19 در افراد معلول و یا شبکه پیچیده ای از کارگران پشتیبانی و ارائه دهندگان خدمات که از ما حمایت برای یک زندگی خوب.

“من در حال حاضر شنیدن گزارش می دهد که ارائه دهندگان خدمات در حال شروع به باد کردن خدمات و پشتیبانی از آنها ارائه بیش از نگرانی در مورد COVID-19 و پتانسیل انتقال به مشتریان; واقعیت از این وضعیت این است که معلول بدون پشتیبانی خواهد شد در سمت چپ بالا و خشک است.

“اگر شما با تکیه بر پشتیبانی برای کمک به شما انجام خرید خود را هر هفته و آماده سازی وعده های غذایی پس از آن توانایی غذا خوردن می تواند تبدیل به یک مسئله! اگر شما با تکیه بر round-the-clock پشتیبانی است که به طور ناگهانی قطع و سپس وضعیت شما می تواند تبدیل به وخیم بسیار به سرعت.

“این نوع از مسائل است که باید جدی گرفته شود و خطاب به فوریت و یا دیگری به افراد معلول خواهد مرد.”

شهر Fremantle اعلام کرده است تصمیم به لغو Fremantle بین المللی, خیابان جشنواره هنر در حال رشد در میان نگرانی های بهداشتی.

این رویداد به طور منظم به جذب بیش از دولت فدرال 500 نفر محدود شده است و کنسرو شده به منظور حفاظت از سلامت و ایمنی” از کسانی که درگیر.

آن بود که با توجه به برگزار می شود از مارس 10 تا 13.

Fremantle شهردار براد Pettitt گفت: این شهرستان در نظر گرفتن مراحل را به مطمئن شوید این جشنواره خواهد بود در سال آینده.

“ما نیاز به قرار دادن امنیت از جامعه ما برای اولین بار پس از این سال Fremantle بین المللی, خیابان جشنواره هنر نمی خواهد بروید. این است توصیه های زیر را از دولت فدرال برای جلوگیری از تجمع جرم در این زمان,” او گفت:.

“ما با تکیه بر باور نکردنی تیم از هنرمندان و کارکنان و حامیان مالی را که این جشنواره به زندگی در هر سال و خواهیم کار با آنها را برای اطمینان از آنها پشتیبانی می کند.

“ممکن است که در آن هنرمندان را دعوت به شرکت در 2021 رویداد است.”

خط ویژه حصیر Ricardo جن های Kikyo برادران و پل کوری.

سواحل غرب عقاب و Fremantle کامیون استقبال این تصمیم توسط AFL به تاخیر دور یک فصل – به جای انتخاب برای قفل کردن طرفداران از حضور در این مسابقات تا COVID-19 تهدید را کاهش داد.

Fremantle اجرایی سیمون Garlick گفت: این باشگاه خواهد بود تعیین راه راست رو به جلو برای جبران آن اعضا و طرفداران.

“اگر چه ما برنامه ریزی شده اند و در حال آماده شدن برای بازی دور یکی به عنوان برنامه ریزی شده ما در حال حاضر می توانید تمرکز بر روی آن کار با یک درجه بیشتر از یقین” او گفت:.

“بازیکنان و کادر مربیگری انجام داده اند یک کار فوق العاده ای را به تمرکز بر روی آماده شدن برای ما یک دور دور بازی در برابر Essendon به عنوان بهترین آنها می توانند با وجود عدم قطعیت و اختلال ناشی از زندگی هر کس با COVID-19.”

Fremantle را مردانه طرف مجموعه به صورت Essendon در مارول ورزشگاه در هفته آینده در حالی که آن طرف زنان را بازی غربی Bulldogs در VU Whitten بیضی در روز یکشنبه.

باشگاه پاسخ می آید پس از به جلو سام Switkowski آزمایش منفی برای این بیماری پس از او تا به حال تماس با یک دوست که در چین در اوایل این سال است.

West Coast عقاب اجرایی ترور Nesbitt گفت: باشگاه AFLW بازی هنوز هم در پخش کانال 7 در 2pm WST و دور یکی از باشگاه AFL فصل را پیش بروید یکشنبه آینده به عنوان برنامه ریزی شده.

“چه مدت هیچ گونه محدودیت در رابطه با تجمع جرم در محل حدس می زنم کسی است در این نقطه و ما ادامه خواهد داد برای مشاوره از AFL و مقامات مربوطه” او گفت:.

“همه ما امیدواریم که این محدودیت خواهد بود در کوتاه مدت است.”

West Coast امکانات در منابع معدنی پارک – از جمله فروشگاه و عقاب کافه – و خود را در ملبورن خواهد شد و همچنین بسته شود از دوشنبه.

در این میان باشگاه توصیه این خواهد بود با در نظر گرفتن گام بی سابقه ای از برگزاری رسانه های کنفرانس های مطبوعاتی به عنوان teleconferences.

به انجمن خوش آمدید WAtoday را زنده وبلاگ.

ورزشی, باشگاه, سازمانهای هنری و برخی از پرت های مورد علاقه برگزارکنندگان رویداد در حال تقلا برای تغییر برنامه های میان ملی در واکنش به شیوع کروناویروس.

لحن در اینجا برای پیدا کردن آخرین اخبار در مورد چگونه همه گیر مؤثر است استرالیای غربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im