WA coronavirus زنده: ویروس-آمار بوش آغاز می شود 14 روز قرنطینه در Freo پورت

یک آلمانی بوش کروز که در آن ده ها تن از مسافران و خدمه قرارداد coronavirus باقی خواهد ماند لنگر انداخت در غرب استرالیا بندر Fremantle تا آوریل 17, اپراتورها می گویند.

کشتی وارد شده در مارس 25 و گفته شد به باقی می ماند در لنگر دریایی با WA برتر را علامت McGowan به اصرار از او می خواست آن را به ترک و نمی خواهد اجازه می دهد تا تکرار روبی شاهزاده افتضاح.

اما مقامات مجبور به دخالت هنگامی که مسافران و خدمه گزارش بیماری و در حالی که حدود 850 مناسب مسافران پرواز بازگشت به اروپا است.

69-سال-پیر مرد خارجی بود که در میان 49 تایید موارد COVID-19 از کشتی درگذشت پرت بیمارستان در پنج شنبه شب.

کشتی اپراتور ققنوس Reisen مرد گفت: تا به حال دچار بیماری قبلی و مرگ او آمد نه روز پس از آزمایش مثبت است.

این شرکت گفت: یک تعداد انگشت شماری از مسافران باقی مانده که قرنطینه در یک پرت هتل بودند که پس از نگاه توسط سفارت آلمان در حالی که بازگشت پروازهای غیر ضروری خدمه از فیلیپین و اندونزی بودند که سازماندهی شده است.

ققنوس Reisen می گوید: Artania را 14 روز دوره قرنطینه رسما آغاز شد و در شب جمعه پس آن را ترک خواهد کرد در آوریل 17.

این کشتی تحت عمیق پاک شده است و جوراب زنانه ساقه بلند در تجهیزات پزشکی.

WA دو ویروس دیگر مرگ و میر نیز مربوط به کشتی های کروز.

وزیر کشاورزی دیوید Littleproud گفته است که استرالیا را به وحشت زمانی که آنها را ببینید تعداد زیادی از برگشت از رفتن به منطقه ای مناطق.

دولت اعلام کرده است که کارگران موقت خواهد بود قادر به رفتن به منطقه ای مناطق به کار در بخش کشاورزی پس از 14 روز دوره قرنطینه.

Backpackers face being stranded in Australia with no job and no welfare as airlines restrict flights.

برگشت صورت رشته در استرالیا با هیچ کار و هیچ رفاه به عنوان خطوط هوایی محدود کردن پرواز.اعتبار:تانیا دریاچه

مزارع به شدت متکی برگشت و کارگران از اقیانوس آرام که در سفر به استرالیا برای برداشت محصولات زراعی است که باعث درخواست دولت برای تمدید ویزای خود را به عنوان بین المللی ورود خشک است.

اما این حرکت عبارتند از نخست وزیر اسکات موریسون گفتن استرالیایی به تعطیلات در داخل کشور به خاطر ترس از گسترش coronavirus افزایش ترس کارگران کشاورزی می تواند انجام همان.

“لطفا وحشت نکنید. این واقعیت است که شما را ببینید هجوم کارگران از کشورهای دیگر… برای ادامه کشاورزی عرضه زنجیره ای مهم است و ما در حال انجام آن با پروتکل های خواهد شد که به شما در حفظ امن” آقای Littleproud گفت.

او گفت: آن را ضروری برای کشور امنیت غذایی که ویزا کارگران مجاز به اقامت در این کشور به دلیل اینکه اکثر تولید مواد غذایی اتفاق می افتد بیش از حد دور از مراکز شهری برای استرالیایی ها برای انجام این کار است.

“ما را تشویق [استرالیا] به سفر در سراسر کشور و همچنین بخشی از بخش کشاورزی” آقای Littleproud گفت. “اما ما درک می کنیم که این عملی است برای بسیاری از مردم به عنوان یک تعداد زیادی از تولید این طول می کشد محل در در دور افتاده در منطقه مناطقی که کشاورزان نمی توانید صبر کنید برای استرالیایی ها به نوبه خود تا.”

ویزای کارگران که نافرمانی آموزش به خود منزوی برای 14 روز قبل از رفتن به منطقه ای خود را لغو ویزا, آقای Littleproud گفت.

اما کسانی که اطاعت دستورالعمل و کار در منطقه ای کشاورزی می تواند ویزای خود را تمدید تا 12 ماه.

چند میلیون دلار فدرال قرارداد برای اولین tranche از آثار در غرب استرالیا در پایگاه نیروی دریایی و دریانوردی پیچیده می تواند تا 750 مشاغل ساخت و ساز جدید به دولت است.

قرارداد است که به احتمال زیاد به بنیادی دولت نرخ بیکاری بالا که سر به فلک کشید با توجه به COVID-19 شیوع.

این $365 میلیون و مدیریت قرارداد اعلام شده توسط فدرال دفاع وزیر صنعت ملیسا قیمت روز شنبه را ببینید Lendlease پیمانکاران ساختمان انجام کار در HMAS استرلینگ و استرالیا دریایی پیچیده است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

پس WA وارد یک وضعیت اضطراری در مارس 16, دولت ساخته شده است که 28 دستورات ، همه در حال اجرا از طریق یک جریمه سنگین پلیس و داشتن قدرت شما را به زندان و یا شناور هواپیماهای بدون سرنشین بیش از سر خود را که به شما می گوید اگر شما در حال انجام چیزی اشتباه.

و در حالی که اجتماعی تجمعات بیش از دو نفر (به استثنای خانواده خود) ممنوع, شما هنوز هم باید آزادی برای تصمیم گیری آنچه شما انجام با روز خود را به عنوان طولانی به عنوان شما پایبند به اجتماعی فاصله قوانین اقامت 1.5 متر دورتر از دیگران و ورود به مناطق شلوغ.

You can still go to the beach, but stay away from crowds and adhere to social distancing rules.

شما هنوز هم می توانید به ساحل بروید اما دور ماندن از جمعیت و پایبند به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. اعتبار:Nathan Hondros

دولت است که مردم را تشویق به ماندن در خانه مگر اینکه آنها نیاز به رفتن به خرید ملزومات حضور در قرار ملاقات های پزشکی و کار و مطالعه یا ورزش.

کسانی که پیشنهادات و در حال حاضر قابل اجرا دستورات.

برتر خوانده شده را علامت McGowan روشن در روز جمعه او می خواهد مردم را به استفاده از حس مشترک خود را هنگامی که تصمیم گیری چه فعالیت های انجام کار و تشویق مردم به حمایت از کسب و کار که آیا باز باقی می ماند اما در راه به عهده دارند.

برای مثال, شما هنوز هم می توانید سر به Bunnings, Kmart یا Ikea – اما از آن بهتر خواهد بود به انجام این دیدار انفرادی اگر شما می توانید تنها با خرید چیزهایی که شما نیاز دارید به جای داشتن یک فهرست.

و در حالی که شما در فروشگاه, مطمئن شوید که برای نگه داشتن فاصله خود را از دیگران است.

برای یک لیست کامل از آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد و ما به عنوان خوانده شده داستان کامل در اینجا.

دانشگاه وسترن استرالیا اعلام کرده است قصد دارد به معرفی یک COVID-19 طرح کمک های برای کمک به دانش آموزان تحت استرس های مالی.

این طرح شامل کمک های مالی از $5000 به صورت داخلی و بین المللی دانش آموزان و اختصاص داده شده صندوق برای دانش آموزان از پایین اجتماعی و اقتصادی بومی و منطقه ای و از راه دور زمینه.

UWA معاونت جین دن Hollander گفت: COVID-19 همه گیر شده است به خصوص به چالش کشیدن برای دانش آموزان با بسیاری از دست داشتن خود را در مشاغل پاره وقت به تازگی.

“این است که قرار بود زمان زندگی خود را, اما در عوض خود را با دقت گذاشته مطالعه طرح قطع شده اند, رویاهای خارج از کشور ارز نقش برآب و بسیار از این در مقابل افت مالی و خانوادگی و فشارهای” استاد دن Hollander گفت.

در علاوه بر این به کمک های مالی UWA نیز توزیع 100 رفاه بسته مواد غذایی میان وعده بسته های بهداشتی محصولات و لوازم دیگر به دانش آموزان نیازمند است.

همانطور که بیشتر مردم در خانه بمانند به مدیریت COVID-19 pandemic خطر آتش سوزی از باتری لیتیوم یون تا حد زیادی افزایش می دهد این گروه از آتش و خدمات اضطراری هشدار داده است.

تعداد آتش سوزی خانه آغاز شده توسط باتری های لیتیوم همچنان به افزایش با 11 آتش سوزی در این سال مالی در مقایسه با هفت در 2018-19.

Perth households are being urged to check their smoke alarms.

پرت خانواده ها هستند که خواست برای بررسی خود را هشدار دهنده دود.

آتش و خدمات اضطراری کمیسر دارن Klemm گفت: با بیشتر و بیشتر مردم خود جدا از او انتظار می رود نوسازی باغبانی و کار از خانه فعالیت های است که با استفاده از تجهیزات طراحی شده توسط باتری های لیتیوم را افزایش می دهد.

“باتری های لیتیوم یون به طور معمول شارژ در زمینه هایی از قبیل پارکینگ و سایبان و patios که هشدار دهنده دود نصب شده,” او گفت:.

“این می تواند در نتیجه یک آتش رفتن غیر قابل تشخیص برای برخی از زمان به معنی آتش تمایل به انجام آسیب بیشتر است.”

WA مدیر ایمنی انرژی ساج Abdoolakhan گفت: مصرف کنندگان باید استفاده از باتری نشان دادن نشانه هایی از تورم بیش از حد یا آسیب.

“شارژر و باتری باید به درستی همسان الکتریکی و مطابق با استانداردهای استرالیا پس از آن حیاتی است تا تنها با استفاده از شارژ تجهیزات عرضه شده با دستگاه و یا خریداری شده از یک خرده فروش معتبر,” او گفت:.

“همه شارژر باتری های مورد نیاز برای انجام آزمایش های دقیق برای دیدار با استانداردهای استرالیا خیلی محتاط در مورد خرید هر گونه تجهیزات الکتریکی از خارج از کشور.

“جلوگیری از overcharging باتری های لیتیوم یون با از بین بردن آنها را از شارژر به عنوان به زودی به عنوان آنها در حال شارژ.”

شده اند وجود دارد بیش از 490 اتفاقی صفحه اصلی آتش سوزی در جنوب استرالیا در این سال مالی و سازمان های مردم خواست برای بررسی خود را هشدار دهنده دود.

سرکوب در منطقه رفت و آمد فیزیکی و اجتماعی که فرستاده WA گردشگری و مهمان نوازی بخش مستقیما به بوم آمار دولت مشهور صنعت شراب بدترین.

WA wineries are reliant on cellar door sales.

و از wineries متکی درب انبار فروش.اعتبار:ارین Jonasson

WA محدودیت در سفر خرید الکل و معاشرت با دیگران ارائه شده اند در قضیه شراب خرید از رستوران ها و کافه ها کار برکنار شده و مستقیما کردن پشت پاییز را برداشت.

کوچکتر بوتیک و متعلق به خانواده wineries را تشکیل می دهند بسیاری از WA صنعت و بسیاری از تکیه به شدت در شراب و فروش مستقیم هر سال برای زنده ماندن هزینه های قابل توجهی برداشت.

از Wineries در سراسر کشور دیده می شود قابل تغییر کانال از پیش فرض به فرض مصرف به عنوان مردم به خرید شراب برای نوشیدن در خانه در جای بارها و بارها و مانند آن.

“شراب فروش به فرض و فرض عمده فروشان ناپدید شده اند یک شبه” مارگارت رودخانه شراب ارتباط مدیر عامل شرکت آماندا Whiteland گفت.

“شراب فروش منعکس کرده اند این همچنین با فرض فروش جبران برخی از این قضیه ضرر و زیان است.”

هراس از خرید این منطقه نادر و آیکون شراب بود خالیست اما McGowan دولت 12-بطری حد هر مشتری خواهد صدمه دیده است اکثر رودخانه مارگارت تولید با توجه به وضعیت حق بیمه از محصول خود را.

“بسیاری از شراب تولید می شود بسیار کم و یا کمیاب مقادیر” Ms Whiteland گفت.

“شراب جمع به طور معمول خرید 12 یا بیشتر بطری در زمان جدید, قدیمی, انتشار, با قصد cellaring و مصرف بیش از چندین سال.

“12-بطری محدودیت در تحویل به WA آدرس تحویل بدیهی است که تحت تاثیر این جمع فروش نیز می باشد.”

ضربه به در کلاس جهانی از wineries و حق بیمه های جدید باعث MRWA به سادگی یک لیست از آنلاین فروش ویژه برای مشتریان به مرور در ایمنی از خانه و دریافت تماس تحویل به درب خانه خود را. بزرگ جنوبی تولید کنندگان شراب’ Association اتخاذ یک استراتژی مشابه به کمک آن 50 به علاوه از wineries در سراسر پنج نواحی شناور ماندن در این صورت در قضیه ناپدید فروش فوری میان برداشت هزینه.

یک تماس به اسلحه برای دوستداران شراب به اتلاف بیشتر زمان انتظار برای خرید حق بیمه شراب برای نوشیدن و یا انبار صادر شد در هفته گذشته.

“ما نیاز به ایجاد بسیاری از برخی از لذت روزمره و ایجاد لحظات کمی از شادی که در آن ما می توانیم تا نرم افزار باز کردن بطری های ویژه و بزرگ بروید” این انجمن گفت.

بسیاری از wineries در و در حال حاضر ارائه می دهیم حمل و نقل رایگان و بیش از 25 درصد خاموش 12-خرید بطری در برخی موارد با بزرگتر کاهش برای شراب اعضای باشگاه که در تعداد رو به رشد در سراسر مناطق به عنوان بحران همچنان ادامه دارد.

برای دیدن لیستی از بزرگ جنوبی شراب محصول فوق العاده اینجا را کلیک کنید.
برای رودخانه مارگارت خط به بالا از شراب ویژه به اینجا بروید.

صبح بخیر و خوش آمدید به ما پوشش زنده در این شنبه.

جهانی عفونت آمار و ارقام گذشته افزایش یافت 1 میلیون دیروز و نزدیک به خانه ما اضافه شده 22 مورد جدید آوردن متحده در مجموع به 422. ده از آن موارد در مترو پرت منطقه در حالی که نه از Artania کشتی کروز.

برتر خوانده شده را علامت McGowan ارائه جزئیات بیشتر در مرز بسته شدن مجموعه را به جای این یکشنبه و روشن ساکنان در حال حاضر در گیر اجباری انزوا در شرق متحده هتل ها اجازه داده می شود به خانه بر مهربان زمینه هنگامی که آنها منتشر شد اما نیاز به صرف بیشتر از 14 روز در انزوا در وا.

آقای McGowan هیچ مزخرف خارجی فروکش کرد برای یک لحظه کوتاه دیروز پس از او کاهش یافت و به یک نفس بریده بریده مناسب در یک سوال از یک روزنامه نگار در مورد اینکه آیا یک فرد می تواند جریمه برای “رفتن برای اجرا و توقف برای غذا خوردن یک کباب”.

دولت همچنین ثبت آن سوم مرگ یک مرد در 60s از Artania کشتی کروز که در حال درمان در Joondalup بیمارستان.

پارلمان فدرال تنظیم شده است به رزومه هفته آینده هر چند با حداقل نیاز به تصویب قانون از جمله $130 میلیارد JobKeeper بسته است.

ما همچنین شنیده ها از مایک, یک East Perth resident که ادعا می کند او را دیدم و پلیس اجتماعی جدید فاصله اجرای هواپیماهای بدون سرنشین معلق در هوا بیش از یک سالن ماساژ در شب چهارشنبه انفجار جهات زیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net