WA coronavirus زنده: پلیس تهدید به نزدیک سواحل به عنوان صدها گله به ساحل در روز جمعه

خانواده است که می تواند هر یک از دیگر در فرد برای جشن عید پاک در این آخر هفته تبدیل شده است به تصویری خدمات مانند زوم و Houseparty برای دیدن عزیزان و چهره و به اشتراک گذاری داستان از انزوا.

پلت فرم agnostic خدمات ویدئویی را تبدیل به ابزار ضروری برای اقامت در تماس با دوستان و خانواده و همکاران. اما این دقیقا همان چیزی است که خدمات طراحی شده بودند با سابق تاکید بر باز اجتماعى کردن با هر کس اتفاق می افتد به صورت آنلاین و دومی بهینه سازی شده برای جلسات کسب و کار.

Maureen Jacotine 86 year old resident of Uniting's Aldersgate aged care facility began crying while speaking with her family via Zoom.

مورین Jacotine 86 ساله ساکن متحد را Aldersgate مرکز مراقبت از سالمندان شروع به گریه در حالی که صحبت کردن با خانواده اش از طریق زوم. اعتبار:SMH

در حالی که این دو سرویس در حال حرکت به سرعت به انطباق با نقش جدید خود به عنوان جریان اصلی ابزار ارتباطی وجود دارد برخی از حفظ حریم خصوصی و امنیت ملاحظات شما ممکن است انتظار نیست. اگر شما فقط شروع کار با هر کدام از این برنامه های تیم Biggs برخی از راهنمایی برای ایمن ماندن.

برای زوم:

 • شما باید بیشتر نگران قفل کردن تنظیمات خود را برای جلوگیری از scammers و interlopers.
 • به طور پیش فرض, شما نیاز به یک جلسه ID و رمز عبور برای پیوستن به یک زوم تماس بگیرید و مطمئن شوید که شما تنها توزیع این به مردم شما در واقع می خواهید برای پیوستن به مهم ترین گام برای جلوگیری از مهمانان ناخوانده.
 • به امن توزیع نشست شناسه و کلمه عبور به جای زوم آدرس ها.
 • نه پست جزئیات جلسه خود را در Facebook و یا توییتر و یا هر نقطه در اینترنت آنها ممکن است توسط کسی دیده می شود دیگر از شرکت کنندگان در نظر گرفته شده.

برای Houseparty:

 • شما به احتمال زیاد به پایان رسید تا با یک بازی بسیار متنوع لیست دوستان و بنابراین مهم است که برای دریافت به دانستن “قفل” ویژگی.

 • اگر شما هرگز می خواهم به در باز اتاق مثل این شما می توانید با فعال کردن حالت خصوصی در تنظیمات به طور خودکار قفل هر اتاق شما.
 • اگر شما نگران کودک خود را با استفاده از Houseparty شما باید مطمئن شوید که آنها می دانند که برای استفاده از قفل و یا حالت خصوصی و گزینه های است که آنها تنها با اضافه کردن مردم آنها را شخصا می دانم.
 • در نظر بگیرید دانلود نرم افزار خودتان و درخواست بچه خود را برای اضافه کردن به شما است; به این ترتیب شما همیشه می توانید بررسی کنید که آنها در یک اتاق با.

مقامات بهداشت در حال انتظار برای دیدار دو قرنطینه هتل پرت پس از ادعای ماموران امنیتی بودند دستور به حذف personal protection ماسک صورت از آنجا که آنها “ناراحت کننده و تهدید آمیز” مهمان.

CBD هتل Duxton و پان اقیانوس آرام استفاده می شود برای منزوی کردن صدها ایالتی و مسافران خارج از کشور به صورت اجباری دوره 14 روزه برای کمک به مدیریت گسترش COVID-19.

Serco داده شد مسئولیت تامین امنیت در Duxton اما قرارداد کار به پرت مبتنی بر شرکت های بزرگ امنیتی استرالیا.

وزیر بهداشت راجر کوک گفت: WA دولت انتظار می رود همه پیمانکاران برای اطمینان از کارگران مناسب محافظت شود.

Security guards working in two quarantine Perth hotels have been instructed to remove their masks.

ماموران امنیتی مشغول به کار در دو قرنطینه پرت هتل ها دستور داده شده است برای پاک کردن ماسک خود را. اعتبار:گتی

“اگر وجود دارد در معرض خطر به کارگران خود را با ارائه آنها را با PPE که به اندازه کافی خوب نیست,” او گفت.

ایالات اتحادیه کارگران امور کارولین اسمیت گفت: ده ها تن از ماموران امنیتی در Duxton و پان پاسیفیک شد و در حال حاضر در معرض خطر بیشتری پس از سایت سرپرستان آنها را دستور به پاک کردن ماسک به خاطر قرنطینه مهمانان هتل.

“ما دیده ایم حوادث با مردم در تلاش برای ترک قرنطینه و … چه می ایستد که بین اتفاق می افتد و تهدید و جمعیت کارگران ما,” او گفت:.

حدود 10 ماموران امنیتی کار تا 12 ساعت شیفت در هر طبقه مهمانان مسکن منوط به مجبور دولت قرنطینه, هتل, پاک کننده نیز به طور منظم عامل در آن مناطق.

“دست یک ماسک و پس از آن که ماسک دور گرفته شده زمانی که مشغول به کار در یک محیط پر خطر غیر قابل قبول است و بی پروا در زمان بحران بهداشتی” خانم اسمیت گفت.

“این هتل ها مسکن افراد در خطر ابتلا به کوروناویروس. این ماموران امنیتی انجام تماس با مهمانان آنها در حال کار در آسانسور در راهروها و لابی.

“ما باور نمی کنیم برای یک دقیقه است که مهمانان در هتل تحت قرنطینه خواهد بود مرعوب PPE و می خواهم برای دیدن همه کارگران در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.”

ماسک و دستکش و دست sanitiser صادر شد به سپاه پاسداران توسط شرکت های بزرگ امنیتی در آغاز شیفت اما سایت سرپرستان به زودی به آنها گفت به آنها را حذف کنید زیرا آنها می “ناراحت و ارعاب مهمانان اقامت وجود دارد” اتحادیه گفت.

“یکی از اعضای ما مربوط می شد در این بخشنامه و ایمنی و بهداشت مفاهیم است که او استعفا داد و موقعیت خود را” خانم اسمیت گفت.

پرت فرودگاه بسته شده است ترمینال 1 داخلی اسکله به عموم مردم تا اطلاع ثانوی پس از ویرجین استرالیا نقل مکان کرد به طور موقت به حالت تعلیق پروازهای بین ایالتی این هفته است.

باکره روز پنجشنبه اعلام کرد آنها خواهد بود تعلیق همه پروازهای داخلی از روز جمعه به جز بازگشت سرویس بین سیدنی و ملبورن در حال اجرا روزانه به جز شنبه ها.

استرالیا مرد شماره دو حامل قبلا قطع شبکه خود را به 10 درصد از آن در برنامه های عادی به عنوان آن می آید تحت فشار قابل توجه مالی با توجه به زمان بحران بهداشتی.

تقریبا کل پایه باکره شبکه طول می کشد تا اثر از روز جمعه با سایر پروازهای داخلی از طریق به 15 ژوئن لغو شود.

باکره ایستاده بود پایین حدود 8000 از آن 10 ، 000 کارگران و خواسته است به دولت برای $1.4 میلیارد دلار وام برای اطمینان از آن می توانید زنده ماندن coronavirus shutdown.

اعلام این اخبار در رسانه های اجتماعی فرودگاه پرت گفت باکره منطقه ای پرواز خروج از ترمینال 2 به حمل و نقل FIFO کارگران نمی خواهد نهفته است.

سواحل امتداد ساحل پرت در حال حاضر بسته بندی شده به عنوان پلیس هشدار می دهند افرادی که گله به ساحل در سوزان جمعه خوب به دنبال سخت اجتماعی فاصله گرفته است.

دو هلیکوپتر پلیس بودند, تماشای beachgoers از نزدیک هر پنج دقیقه.

WAtoday کشف دو جوان خانواده های ساکنان در میان کم عمق شن و ماسه استخر در هیللریس به ظاهر بی اعتنا به پلیس معلق در هوا در آسمان آبی بالا.

Beaches in Sorrento and Hillarys were packed by 10am on Friday.

سواحل در سررنتو و هیللریس بسته بندی شده بودند توسط 10 صبح روز جمعه.اعتبار:David Prestipino

Carparks در هیللریس قایق بندر و سورنتو Surf Life Saving باشگاه در حال حاضر در حالی که کامل سراسیمگی از دوچرخه سواران دونده و واکر آب گرفتگی عابر پیاده در غرب ساحل رانندگی کنید.

دولت تا کنون متوقف کوتاه از بسته شدن محبوب شنا نقاط برای مبارزه با COVID-19 اما پلیس روز جمعه هشدار داد beachgoers آنها در معرض خطر بودن متهم و یا وادار کردن مقامات نزدیک به سواحل اگر فاصله دستورالعمل نیست پایبند به.

دستیار کمیسر پل جراحی گفت 6PR را صبح با گرت پارکر سواحل خواهد بود بسته اگر مردم مطابق با اقدامات پیش رو از دو روز پیش بینی برای رسیدن به بالا 30s.

“اگر مردم را درست پس از آن وجود خواهد داشت بدون نیاز به انجام است که … که ممکن است یک گام ما رو برای رفتن به اگر مردم در شکستن قوانین” او گفت:.

“اگر شما نمی متوقف کردن جنبش ما نمی توانیم سرعت گسترش… بنابراین قبل از اینکه شما تصمیم می گیرید به سر به ساحل و یا انجام فعالیت های توصیه ما به مردم این است که ماندن در خانه و ایمن ماندن اگر شما می توانید.”

پلیس نظارت بر فعالیت های در امتداد ساحل و دیگر جمع آوری نقاط داغ در طول عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی و سرکوب کسانی که نقض قوانین.

“ما تعدادی از پلیس هدف قرار دادن این مناطق بیش از آخر هفته; سواحل carparks پارک ها و مکان های دیگر که در آن مردم به طور سنتی جمع آوری بیش از, عید پاک,” او گفت:.

“پلیس نظارت بر نمی تنبیهی آن اندازه گیری خواهد شد… اما افرادی که پرهیاهو و بی اعتنایی به قانون که پرهیاهو و بی اعتنایی خوب کار جامعه در حال انجام است می تواند شارژ.

“همه به معنی رفتن برای شنا رفتن برای گشت و گذار رفتن برای اجرا, اما شما لازم نیست که به پایین وجود دارد در تمام طول روز.”

این هشدار پس از چندین شوراهای همراه پرت خط ساحلی خواست beachgoers به “حفظ فاصله” با برخی حتی بسته شدن دسترسی به سواحل محبوب.

شهر مندورا سه شنبه گذشته اعلام کردند که با محدود کردن دسترسی به وسیله نقلیه به تپه سفید و Tims زاغه دو محبوب لکه های ماهیگیری برای “متوقف کردن گسترش COVID-19”.

Fremantle شهردار براد Pettitt همچنین تشویق مردم به رفتن برای شنا یا پیاده روی تا زمانی که آنها در آنجا ماند حداقل 1.5 متر از دیگران است.

“هنگامی که شما انجام می شود با شنا خود را اجرا و یا راه رفتن نمی معطل – go home,” او گفت:.

WA برتر را علامت McGowan صادر کرده صمیمی پیام ضمن تشکر از همه غرب استرالیا کار در طولانی مدت آخر هفته عید پاک و درخواست خانواده ها به “یدکی فکر” برای کسانی که در وظیفه.

“وجود دارد رفتن به غرب استرالیا نگه داشتن قفسه های ذخیره و نگه داشتن ما را زنده در Icu,” او گفت:.

“وجود دارد رفتن به غرب استرالیا در بازرسی مرزی و به دنبال پس از مردم در انزوا امکانات در سراسر کشور.

“در پاسخ به شرایط اضطراری dishing تا غذای آماده در ما wharves رانندگی کامیون در یک سایت معدن مشغول به کار در مراقبت از سالمندان. نه به ذکر است ما نگه داشتن محل کار تمیز و ضد عفونی.

“در سراسر این کشور بزرگ غرب استرالیا خواهد بود نگه داشتن چیزهای در حال اجرا و برگزاری این بیماری همه گیر در خلیج.

“آنها به ما می گویند با تشکر از شما.”

اگر شما فقط از ابتلا به اخبار دیر صبح امروز در اینجا به روز رسانی های اخیر از خارج از کشور:

 • سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ است هشدار شورای امنیت سازمان ملل است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید صلح بین المللی و امنیت “به طور بالقوه منجر به افزایش ناآرامی های اجتماعی و خشونت است که تا حد زیادی تضعیف توانایی ما برای مبارزه با این بیماری است.”

 • چین روز جمعه گزارش 42 مورد جدید, 38 از آنها وارداتی همراه با یک اضافی مرگ در سخت ترین-آمار شهر ووهان.

 • کالیفرنیا دیدم اول آن روزانه کاهش در بخش مراقبت های ویژه hospitalisations در طول شیوع کروناویروس یک شاخص کلیدی چگونه بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی و پزشکی تامین نیازهای دولت فرماندار گاوین Newsom گفت: (ما هم).

 • به عنوان شهر نیویورک معاملات با نصب coronavirus مرگ و میر و کاهش سردخانه فضای شهر کوتاه مقدار زمان آن را نگه دارید بلامعارض باقی می ماند قبل از آنها به خاک سپرده شده در این شهر گورستان عمومی.

 • ایتالیا ممنوع خارجی-پرچم مهاجر نجات کشتی از docking در بنادر به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. مالت گفته است که دیگر نمی تواند تضمین نجات مهاجران و یا اجازه می دهد خود را تخلیه طول coronavirus اضطراری است.

 • دولت بریتانیا دو رئیس مشاوران در این بیماری همه گیر کوروناویروس ابراز خوشبینی محتاطانه است که این کشور شیوع ممکن است در نزدیکی اوج خود حتی به عنوان COVID-19 مرگ و میر به شدت افزایش یافت به فقط خجالتی از 8000. نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده است از بخش مراقبت های ویژه.

 • آلمان ملی کنترل بیماری ها مرکز می گوید که قصد دارد برای انجام یک سری از آزمایش خون برای تعیین چگونه بسیاری از مردم در کشور هستند که سیستم ایمنی بدن به COVID-19 و چگونه بسیاری از آنها آلوده بدون دانستن آن.

 • رهبر ایران پیشنهاد پنج شنبه که تجمع جرم ممکن است منع از طریق ماه رمضان در میان coronavirus بیماری همه گیر. در همین حال سازمان عفو بین الملل گفت: آن معتقد است حداقل 35 زندانیان کشته شدند توسط نیروهای امنیتی سرکوب شورش توسط زندانیان بیش ویروس.

AAP

اپراتور گرگ مورتیمر کشتی کروز در انتظار بازگشت در آب های اروگوئه می گوید: پزشکی پرواز چارتر تایید شده است و پرواز استرالیا و نیوزلند مسافران به ملبورن آخر این هفته با ده ها تن از مردم بر روی تخته, داشتن آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

پرواز را ترک مونته ویدئو در 1.40 صبح روز شنبه به وقت محلی اگر چه آنها ممکن است در معرض تغییر شفق اعزامی گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

نیوزیلند دولت می خواهد به طور مستقیم به شهروندان خود است و سازماندهی و انتقال در فرود در استرالیا به آنها را به طور مستقیم به NZ, شفق قطبی گفت.

هواپیما را به خطر مناطق با مسافران نشسته با توجه به نتایج آزمون و سطح مراقبت مورد نیاز توسط مسافر.

شفق قطبی نیز تایید خود را بیمه پوشش هزینه های پرواز که قبلا نشان داده شده در حدود 15.000 دلار در هر مسافری.

که خواهد آمد به عنوان برخی از امداد رسانی به بیش از 90 استرالیایی در هیئت مدیره کشتی که در حال حاضر بیش از دو هفته از انزوا در کابین نامشخص از عبور خود را به عنوان در حال رشد اعداد در هیئت مدیره بیمار.

در مارس 31 اولین مسافر استرالیا مرد بود به طور چشمگیری تخلیه از کشتی برای درمان در مونته ویدئو بیمارستان و آزمایش مثبت برای COVID-19.

اروگوئه مقامات سوار کشتی آخر هفته گذشته برای تست همه 217 پردازنده با تقریبا 60 درصد از نتایج آزمون بازگشت مثبت است. حداقل شش نفر شده اند به بیمارستان منتقل شد. خود ملیت و شرایط تایید نشده است.

تقریبا 500 NSW دانشجویان نوشت: به Sydney Morning Herald این هفته در مورد تجارب خود را از خانه یادگیری در حالی که آنها پناهگاه پایین و دور ماندن از مدرسه به عنوان بخشی از تلاش ملی به غرفه گسترش coronavirus.

بسیاری از عجله کردن مدرسه دروازه بدون نگاه به پشت دو هفته پیش با یک گلگون ایده از آنچه آمده بود: هیچ رفت و آمد یک یخچال پر از ناهار گزینه های سهامی خاص در تمام طول روز. اما آن را گرفته برای شور و شوق به ترش به عنوان دانش آموزان از دست دوستان خود – و با اکراه اعتراف آنها از دست معلمان خود را بیش از حد.

“من یک سوپر دانش آموز مشتاق و من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم آن را می گویند اما من دلم برای رفتن به مدرسه” می نویسد: سوفی Mumford, 17, از چلتنهام. “من تبدیل به یک تنبل خستگی خوک, نشستن به مدت شش ساعت متوالی و خیره در صفحه نمایش کامپیوتر من” می نویسد: آنجلینا Zhao, 14, از, Burwood.

برای اسکارلت فراست, 7, از غرب پرچم تپه “که در خانه تحصیل بدترین است”. “تنها خوب بیت در مورد آن در حال PJ, درس, رفتن برای ناهار پیاده روی و دوچرخه سواری و نوشتن نامه به دوستان من. سخت ترین قسمت در مورد بودن در خانه مدرسه تماشای پستچی سوار توسط هر روز و هر گونه نامه ها در پاسخ,” او نوشت.

اما هریت قهوه ای, 7, از Glenbrook پیدا کرده صعودی – حتی اگر او فکر می کند پدر او بهتر است روز خود را به عنوان یک مامور اتش نشانی. “من خود من میز با برادر من در کنار من و شما می توانید هر آنچه شما می خواهید. امروز من با پوشیدن یک لاما, صحنه و لباس,” او نوشت.

جزئیات تمدید انتخاب حروف از دانش آموزان در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im