WA coronavirus زنده: پرت تحقیقات شرکت به دنبال غرب استرالیا برای COVID-19 آزمایش واکسن

یک پرت تحقیقات بالینی شرکت انتخاب شده است به انجام یک آزمایش یک واکسن برای مبارزه با COVID-19.

خطی تحقیقات بالینی اعلام کرد که رفتار انسان آزمایش واکسن نامزد است که در حال توسعه برای کمک به بدن در تولید آنتی بادی برای مبارزه با کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری است.

The vaccine trial is planned to involve healthy adult and healthy elderly participants.

واکسن آزمایشی برنامه ریزی شده است که شامل بزرگسال سالم و مسن سالم شرکت کنندگان است.

واکسن نامزد COVID-19 S-Trimer شده است طراحی و توسعه توسط چین مبتنی بر جهانی بیوتکنولوژی شرکت شبدر بلجس.

فاز 1 آزمایش واکسن است که برنامه ریزی شده شامل بزرگسال سالم و مسن سالم شرکت کنندگان و این شرکت در حال حاضر به دنبال داوطلب برای شرکت در مطالعه در دو ماه آینده.

خطی, مدیر اجرایی, Jayden راجرز گفت: اگر موفق بزرگتر کارآزمایی بالینی که شامل هزاران نفر از مردم در سراسر جهان خواهد بود انجام شده بلافاصله.

آقای راجرز گفت: COVID-19 S-Trimer آزمایش واکسن یک کودتای بزرگ برای WA و استرالیا است.

“WA است در موقعیت منحصر به فرد نسبت به کار با موفقیت سرکوب بیماری, بنابراین کارشناسان پزشکی می توانید اختصاص منابع برای پیشگیری است.

“ما خوش شانس به یکی از چند کشور در جهان هنوز هم قادر به ارائه عملکردی کارآزمایی بالینی امکانات این دلیل که ما نمی باید حجم زیادی از COVID-19 موارد در مقایسه با دیگر نقاط جهان است.”

آقای راجرز گفت: شبدر یکی از اولین شرکت شروع به توسعه یک واکسن و شروع به کار بر روی آن در ماه ژانویه این سال است.

این شرکت دسترسی به اوایل COVID-19 اطلاعات و مواد از آنها ساخته شده یکی از اولین شرکت به منظور توسعه یک واکسن است که اهداف یک پروتئین است که این ویروس نیاز به ورود به سلول های میزبان است.

او گفت: وجود بیش از 60 نامزد COVID-19 واکسن در حال توسعه در سراسر جهان, اما تنها چند شد ورود اولیه بالینی در داوطلبان انسانی.

پنج گزارش از راه دور آموزش راه اندازی شده توسط وزارت فدرال آموزش و پرورش و در وب سایت خود منتشر صبح امروز هشدار داده اند از تاثیر نامطلوب از راه دور یادگیری در کودکان است.

به گزارش دولت فدرال فشار برای بازگشت کودکان به مدارس به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

اکثر ایالت ها شروع ترم دو با آموزش از راه دور ترتیبات و تغییر جدول زمانی برای زمانی که دانش آموزان ممکن است بازگشت به کلاس های درس.

پنج مقاله موافق کودکان که در حال حاضر محروم هستند به احتمال زیاد به سقوط بیشتر پشت از آنجا که این اختلال به تحصیل خود را.

از دست دادن ارتباطات اجتماعی و نظارت سیستم مدارس ارائه به انتخاب کنید تا مسائل را تشدید کند خود را به خطر انداختن.

علاوه بر این معلمان هرگز تا به حال به انجام آموزش آنلاین در این مقیاس و بسیاری از عدم مهارت های لازم.

ناتالی براون و همکارانش از دانشگاه تاسمانی می گویند روشن است کودکان در حال حاضر تجربه یادگیری “از دست دادن”.

“به محض این که سلامت محدودیت مجوز وجود دارد که نیاز مبرم به ارتباط مجدد این دانش آموزان به فیزیکی زمینه یادگیری مبتنی بر مدرسه برای حمایت از یادگیری خود و تندرستی نتایج” آنها را بنویسید.

آنها توصیه می کنند همه کودکان از پیش دبستانی به دو سال بازگشت به کلاس های درس به عنوان یک اولویت است.

آنها تخمین می زنند که در خانه خطرات نتایج آموزشی تغذیه جنبش فیزیکی و اجتماعی و عاطفی رفاه نزدیک به نیمی از تمام دانش آموزان – 2 میلیون از 4.3 میلیون کودک.

یک مقاله جداگانه از دانشگاه ویکتوریا را استفان بره تخمین می زند که اگر آموزش آنلاین درآمد حاصل برای کل دوره دو دانش آموزان محروم در سال 5 را از دست بدهند 1.5 هفته ارزش خواندن آموزش و پرورش و نزدیک به سه هفته از حساب.

سال 9 دانش آموزان از دست خواهد داد 2.3 هفته از خواندن و 3.3 هفته از حساب – یک سوم از یک مدت.

“برای کودکان, آموزش مجازی است کمتر موثر از چهره به چهره آموزش در مدرسه” استاد بره می گوید.

10-هفته شکاف در کلاس درس آموزش و پرورش منجر به بیشتر دانش آموزان آسیب پذیر شدن دانشگاه ملبورن جانت کلینتون می گوید اما احتمالا نمی خواهد افت قابل ملاحظه در کلی دستاورد ملی در طول چند سال آینده.

استاد بره با اشاره به شکاف بین ثروتمندترین و فقیرترین معنی بزرگ وجود دارد تفاوت در فرصت های یادگیری.

“نابرابر دسترسی به اینترنت است فقط نوک کوه یخ از چالش های برخی از دانش آموزان در انجام آنها تحصیل آنلاین,” او می گوید.

جف کارشناسی ارشد از شورای استرالیا برای تحقیقات آموزشی می گوید: زمان تعطیلی مدارس برجسته دیرینه مسائل مربوط به حقوق صاحبان سهام و دسترسی به منابع و وقفه ها غیر معمول نیست.

او ارائه می دهد برخی از راه حل های فوری از جمله ارائه کتاب برای حمایت از یادگیری در خانه و اعتماد موجود منابع آموزش بیش از راه حل های فن آوری.

AAP

89-سال درگذشت در Newmarch خانه خانه سالمندان در غرب سیدنی هفتم به تصویب دور در تاسیسات بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19.

در بیانیه این صبح Anglicare سیدنی گفت که “بسیار غم انگیز برای خانواده بلکه برای ساکنان و کارکنان می دانستند که این اقامت خوبی”.

مرگ به ارمغان می آورد ملی تلفات به 84.

شده اند وجود دارد 53 مورد از coronavirus مرتبط Newmarch خانه است که در Anglicare را Caddens روستا در نزدیکی پنریته.

هفته گذشته کارکنان اضافی از دیگر مراقبت از سالمندان امکانات آورده بودند برای مراقبت از در حال حاضر 27 ساکنان که COVID-19 بعد از بیش از 50 پرسنل گرفته شد فهرست اسامی با توجه به یا پیمانکاری و یا بودن در معرض ویروس.

وجود دارد در حال حاضر 3 میلیون مورد ثبت شده از COVID-19 در سراسر جهان با نزدیک به 900,000 از آن بازیافت. بیش از 207,000 نفر کشته شده اند.

رئیس سازمان جهانی بهداشت روز دوشنبه هشدار داد که این بیماری همه گیر به دور از بیش و گفت که او “عمیقا نگران” در مورد تاثیر این اختلال عادی خدمات بهداشتی و درمانی به خصوص در کودکان است.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, the director general of the World Health Organisation.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت.اعتبار:AP

“همه گیر شده است” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اضافه کرد که بدن نگران افزایش روند در آفریقا و شرق اروپا و آمریکای لاتین و برخی از کشورهای آسیایی است. “ما یک راه طولانی جلوتر از ما و بسیاری از کار را به انجام,” او گفت:.

او افزود که کمبود واکسن در برابر بیماری های دیگر بودند که گزارش شده در 21 کشور به عنوان یک نتیجه از مرز محدودیت های مرتبط با این بیماری همه گیر به نقل از جهانی GAVI واکسن داد.

“تعداد موارد مالاریا در کشورهای جنوب صحرای آفریقا می تواند دو,” او گفت:. “که نمی باید اتفاق می افتد, ما در حال کار با کشورها به حمایت از آنها.”

امروز ما باید راه اندازی یک جدید کروناویروس مرکز داده های ردیابی محلی و ملی و بین المللی مورد اعداد, تست و بهبود.

این مرکز به شما می دهد دسترسی به نمودار ها و نقشه ها نشان می دهد که چگونه این ویروس به سراسر کشور گسترش حق را به هر یک از دولت های محلی منطقه است.

مرکز داده رایگان برای همه خوانندگان.

مرکز داده رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

صبح بخیر و با تشکر برای پیوستن به ما, امروز,

غرب استرالیا لذت می برد روز تعطیل عمومی روز شنبه در droves با خانواده و دوستان خود را پس از علامت McGowan اعلام روز شنبه که تجمعات تا ده نفر در خانه و یا خارج شد و در حال حاضر ممکن است دوباره.

و در حالی که WA ثبت یک روز دیگر از صفر عفونت های جدید, دیروز, و هفتم لیگ برتر گفت: موجی از پروازهای بین المللی از ورود به پرت این هفته می توانید ببینید اعداد تورم بالا و دوباره.

با ما باشید ما شما را از آخرین تحولات به عنوان آنها می آیند به دست.

یک خبر نوک ؟ به ما ایمیل.

برای اولین بار چهار پروازهای بین المللی از وارد کوالالامپور در مالزی, شرکت هواپیمایی روز گذشته در 9pm با 120 مسافر در حال حاضر در قرنطینه در یک پرت هتل.

روز چهار شنبه یک پرواز از آفریقای جنوبی وارد خواهد شد با بیش از 100 مسافر در هیئت مدیره به دنبال هواپیماهای آینده از هند و فرانسه است.

Nine News پرت خبرنگار گری Adshead گفت: قرنطینه در Rottnest Island دوباره می تواند در نظر گرفته شود به عنوان یک گزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net