غرب استرالیا در حال حاضر قادر به دسترسی به یک COVID-19 آزمون از طریق GP ارجاع وزیر بهداشت راجر طبخ می گوید.

آقای کوک اعلام کرد: “استاندارد طلا” گسترش COVID-19 تست برنامه در روز پنج شنبه و گفت: تعدادی از شرکت های تشخیصی را امضا کرده بود به کمک آزمون برای ویروس.

“این گسترش تست برنامه تست و نزدیک به جایی که مردم زندگی می کنند از طریق یک روش ساده GP ارجاع,” او گفت:.

“برنامه جدید با بهره گیری از خصوصی آسیب شناسی و ارائه دهندگان خدمات آغاز خواهد شد در منطقه شهری پرت چرا که جایی که ما در جمعیت پایه.

“از فردا رایگان COVID-19 تست در دسترس خواهد بود در 12 خصوصی تشخیصی سایت در سراسر پرت و پوست منطقه از طریق GP ارجاع.”

علاوه بر هفت شهری پرت و دو منطقه ای کلینیک های در حال حاضر در عملیات WA کشور خدمات سلامت دانشگاه سلطنتی پرواز, دکتر, خدمات, بومی خدمات پزشکی و زنجیره ای نقره ای مردم خواهد شد قادر به گرفتن تست شده در درمانگاه در:

 • Ocean Reef
 • Joondalup
 • Duncraig
 • Ascot
 • کالیفرنیا
 • Subiaco
 • West Leederville
 • Fremantle
 • Myaree
 • Rockingham
 • مندورا (دو درمانگاه در دسترس)

هر کسی که دچار تب و دارای سابقه تب و یا یک بیماری حاد تنفسی مانند سرفه خواهد بود واجد شرایط برای ارجاع.

“با Telehealth GP مشورت در حال حاضر تحت پوشش مدیکر آن است که ممکن است به یک پزشک عمومی مشورت و دریافت ارجاع بدون ترک صفحه اصلی” آقای کوک گفت.

خصوصی ارائه دهندگان درگیر در این تست شامل Clinipath غربی تشخیص و استرالیا بالینی آزمایشگاه.

برتر خوانده شده را علامت McGowan هشدار داده استرالیایی غرب باید بریس برای یک تاثیر اقتصادی “بر خلاف چیزی بیشتر از ما قبل از دیده می شود”.

آقای McGowan گفت: در حالی که کامل اقتصادی تاثیر COVID-19 در WA باقی مانده اندازه گیری می شود آمار و ارقام جدید از اداره آمار استرالیا یافت 6200 زمان قسمت شغل در حال حاضر از دست داده است.

“من نیاز به روشن بر این واقعیت است که ما در رسیدن به مراتب بیشتر زمان دشوار اقتصادی در پیش رو” او گفت:.

“ویرانگر از دست دادن شغل و بسته شدن بسیاری از کسب و کار در هفته های اخیر را باید یک اثر حذفی در سراسر اقتصاد ما.

“متاسفانه این معنی است که بهبود اقتصادی زمان خواهد بود. وجود خواهد داشت برخی از سریع یک شبه برگرد.”

دولت در حال حاضر متعهد 1.7 میلیارد سمت اقتصادی امداد و اقدامات محرک اقتصادی.

“ماه های آینده در حال رفتن به سخت خواهد بود” آقای McGowan گفت. “ما ادامه خواهد داد به انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از اقتصاد ما به رسیدن به طرف دیگر از این COVID-19 وضعیت همه گیر.”

آقای McGowan نیز تایید خدمات اضطراری وزیر Fran لوگان را امضا کرده بود یک سوم فرمت به وضعیت اضطراری اعلام هل دادن دوره تا مارس 30.

“حالت فوق العاده و اضطراری برای بهداشت عمومی در خواهد هر دو در محل باقی بماند تا زمانی که مورد نیاز است با پسوند بیشتر به عنوان تایید لازم است” آقای McGowan گفت.

“این است که مورد اطمینان ما باید تمام سیستم در محل بنابراین ما می تواند همچنان به واکنش نشان می دهند به سرعت و مدیریت وضعیت ما خودمان را پیدا کنید در.”

وزیر بهداشت راجر طبخ می گوید: او می داند ملی کابینه به زودی در نظر گرفتن موضوع از عمل جراحی انتخابی که لغو شد برای اطمینان از بيمارستان آماده می تواند به صورت بالقوه در افزایش عفونت کروناویروس.

“ما می دانیم که این یک دوره دشوار برای شما,” او گفت: برای کسانی که در انتظار.

آقای کوک گفت که دولت متوجه شد بسیاری از مردم ممکن است تعجب که چرا آنها نمی تواند عمل جراحی آنها نیاز به زمانی که بسیاری از بخش های بیمارستان نشسته بیکار.

اما او گفت که او نیاز به مطمئن شوید که تجهیزات حفاظت فردی بود که تنها استفاده می شود که در آن واقعا لازم است به دلیل آن بود که بخش مهمی از این بیماری همه گیر پاسخ.

WA وزیر بهداشت راجر طبخ تایید کرده است 40 درصد از دولت COVID-19 موارد آمده از کشتی های کروز.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه آقای کوک وجود دارد گفت: تا به حال شده است در سه مورد جدید یک شب با دو مربوط به کشتی های کروز. باقی مانده مورد منشاء در دست بررسی است.

این موارد جدید در افراد سالخورده بین 38 و 74 سال است و تعداد کل موارد در و در حال حاضر 535 – 214 که مربوط به کشتی است.

وجود دارد در حال حاضر 33 COVID-19 بیماران در بیمارستان با هشت در بخش مراقبت های ویژه.

شده اند وجود دارد 340 بهبود موارد در سراسر کشور و 200 فعال باقی می ماند. از کسانی که 24 نفر فعال باقی می ماند در WA مناطق.

غربی استرالیا صنعت حمل و نقل راه اندازی یک راننده ارز برنامه در روز پنج شنبه است که مطابقت با خارج-از-کار رانندگان کامیون و کارگران حمل و نقل به صنایع تجربه یک افزایش در تقاضا از جمله مواد غذایی تحویل.

A new program aims to address an imbalance of trucking resources.

یک برنامه جدید با هدف رسیدگی به یک عدم تعادل در حمل و نقل منابع است. اعتبار: جاستین McManus

برنامه های اجرا شده توسط حمل و نقل و تدارکات شورای WA غربی و جاده های فدراسیون بود که با هدف پرداختن به عدم تعادل راننده منابع است.

این COVID-19 شیوع باعث شده است که خوشه در حمل و نقل تقاضا از جمله در زمینه مواد غذایی تحویل اما تیز رکود در کانتینر حمل و نقل.

اپراتور با بیش از حد رانندگان و شرکت های که نیاز به بیشتر خواسته شده برای ثبت نام در برنامه.

“در این بی سابقه ای در برابر ما نیاز به حمایت از یکدیگر تا آنجا که ما می توانیم. تمرکز راننده ارز برنامه به نگه داشتن رانندگان کار را با تشویق های منابع در صنعت ما و برای حفظ کارآمد زنجیره تامین” FLCWA صندلی نیکول Lockwood گفت.

“حمل و نقل و تدارکات صنعت باید نقش عمده ای در حمایت از استرالیای غربی در طول این همه گیر حصول اطمینان از خدمات ضروری برای حفظ عرضه مواد غذایی و لوازم پزشکی و به طور کلی حمل و نقل همچنان به کار گیرند.

“این مهم است که صنعت حمل و نقل خود را نگه می دارد مهم ترین دارایی – مردم – مشغول و کار.

“حمل و نقل خواهد بود حتی بیشتر تقاضا هنگامی که بحران شروع می شود و به سهولت و مردم ما ضروری هستند و در حال حاضر برای بازیابی.”

اگر شما در حال حمل و نقل اپراتور ارائه یک راننده اینجا کلیک کنید.

اگر شما در حال حمل و نقل اپراتور است که نیاز به یک درایور اینجا کلیک کنید.

استرالیا انجمن پزشکی و رئیس جمهور دکتر اندرو میلر می گوید: متخصصان پزشکی باید اعتماد به نفس بیشتری در نظام سلامت را توانایی مقابله با اوج COVID-19.

دکتر میلر گفت: در حالی که امیدوار بود WA بیمارستان را در حال حاضر آماده برای هر گونه جهش قابل توجهی در مورد بارهای هنوز هم وجود دارد نیاز به دست در اطراف مداوم محدودیت.

“همانطور که ما شروع به صحبت در مورد دوباره سازماندهی برخی از چیزهایی که ما تا به حال به کم کردن سرعت به عنوان یک جامعه آما می خواهم به پیشنهاد این باید انجام شود متفاوت است.”

“این فقط عقب ساعت به جایی که ما در ماه دسامبر است.”

دکتر میلر گفت: به عنوان ملی کابینه firmed تا موقعیت خود را در مدت 2, هر گونه بحث بیشتر در اطراف نگه داشتن مدارس باز نیاز به تمرکز بر سلامت.

“ما می خواهم برای دیدن تب, تست, ما می خواهم برای دیدن دقیق تمیز کردن به صورت مکرر از مناطق که در آن دانش آموزان یک چرخش از کلاس ها و کاهش اعداد کلاس کلی,” او گفت:.

“این فقط رفتن به راه همه چیز بودند.”

آما WA همچنین توصیه می شود با تاخیر مهم بیمارستان کار باید “با خیال راحت با احتیاط reversibly و به طور موثر” آغاز شده تا دوباره در آینده نزدیک اگر PPE سهام مجاز است.

اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اعمال شده برای محدود کردن گسترش coronavirus می تواند برداشته شود در اسرع وقت چهار هفته نخست وزیر اسکات موریسون گفته است.

نخست وزیر گفت: سه مورد نیاز باید قبل از ملاقات قوانین در حال تغییر: تست بیشتر بهتر است تماس, ردیابی و سریعتر واکنش به شیوع بیماری.

“ما نیاز به یک حتی گسترده تر تست رژیم” آقای موریسون. “ما یکی از, اگر نه بیشتر, آزمایش های گسترده رژیم در جهان امروز است.”

Prime Minister Scott Morrison.

نخست وزیر اسکات موریسون. اعتبار:Alex Ellinghausen

“ما نیاز به انجام حتی بهتر از آن,” او گفت:.

نخست وزیر گفت: فن آوری استفاده می شود برای ایجاد “حتی بیشتر قابلیت ردیابی از ما در حال حاضر” به عنوان دولت فدرال finalises یک برنامه تلفن همراه آن را به امید کمک خواهد کرد که مسیر تماس از کسانی که قرارداد coronavirus.

“ما با استفاده از چهار هفته بعدی به اطمینان حاصل شود که ما می توانید این را در جای” او گفت:. “و پایه محدودیت هایی که تعیین شده است را محل باقی می ماند تا زمانی که ما قادر به رسیدن به آن سه گل.”

آقای موریسون گفت: محدودیت های اعمال شده بررسی خواهد شد در یک دولت توسط دولت بر اساس.

دفتر نخست وزیر پرده برداری کرده است یک لیست از هفت ملی اصول سیستم آموزش و پرورش در پاسخ به این COVID-19 بحران به ظاهر اذعان است که برخی از مدارس اجازه خواهد داشت برای ادامه آموزش از راه دور.

اگر چه اولین نکته در این لیست دوباره تأکید آقای موریسون موضع است که آموزش و پرورش بهترین و تحویل داده شده توسط معلمان در کلاس های درس وجود دارد اتاق را برای سازش.

A document from the Prime Minister's office showing a list of seven national principles for the educational response to coronavirus.

یک سند از دفتر نخست وزیر نشان دادن یک لیست از هفت ملی اصول آموزشی پاسخ به کوروناویروس.

“آن را پذیرفته است که در طول COVID-19 بحران جایگزین انعطاف پذیر از راه دور تحویل آموزش و پرورش خدمات ممکن است مورد نیاز” نکته دوم در این لیست می خواند.

سند و سپس به تشریح نیاز به نگه داشتن مدارس سالم و امن است که تصمیم گیری های عملیاتی خواهد بود و از چپ به کشورها و مناطق با مشاوره از دولت فدرال و کارشناسان.

آن را نیز به صراحت بیان می کند که همه دانش آموزان می شود پشتیبانی شده توسط مدرسه خود را.

نقطه نهایی در این سند می گوید که استرالیا حفاظت از بهداشت و درمان اصلی کمیته توصیه کرده است در ادامه می گویند که رفتن به مدرسه نشان دهنده کم خطر برای دانش آموزان است.

“برای کودکان, توصیه های بهداشتی شده است سازگار است که برای کودکان در مدارس یک فضای امن برای کودکان” نخست وزیر گفت.

“که ناشی از سردرگمی است که برای معلمان آنها به احتمال زیاد – معلمان هستند بیشتر در معرض خطر در staffroom از آنها در کلاس درس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im