WA coronavirus زنده: وزیر بهداشت نشان می دهد فقط چهار شبانه موارد از جمله سه تن از Artania

مستاجران در سختی نمی خواهد فرار از پرداخت اجاره بها اما صاحبخانه نمی قادر خواهد بود برای اخراج آنها را برای حداقل شش ماه تحت شدید اجاره قوانین معرفی شده و مجلس این هفته است.

به منظور مدیریت اقتصادی ویرانی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس مسکونی و تجاری قوانین اجاره داده خواهد شد و به طور موقت تعمیرات اساسی است که آن را غیر قانونی به اخراج مستاجران افتادن در اجاره خود را برای شش ماه.

با این حال نخست وزیر علامت McGowan گفت که این معنی نیست که اجاره نمی نیاز به پرداخت می شود.

“این مهم است که برای مستاجران مسکونی به درک آنچه که ما در حال معرفی یک مهلت قانونی برای اخراج یک مهلت قانونی برای اجاره,” او گفت:.

“در اصلاحات پیشنهادی مستاجران باید همچنان به پرداخت اجاره. اگر مستاجر نمی تواند از پرداخت اجاره خود را که آنها هنوز هم مجبور به پرداخت آن را بعد از آن پس در ادامه به پرداخت اجاره بها را افزایش می دهد شانس خود را از داشتن بدهی به سطح قابل کنترل.”

این Residential Tenancies (COVID-19 پاسخ) لایحه 2020 را ببینید توقف قرار داده شده در اخراج به مدت شش ماه.

استثنا اعمال می شود در شرایطی که عبارتند از: خانواده, خشونت, رها یا مستاجر یا صاحبخانه در حال تجربه مشکلات بی.

صاحبخانه نیز هنوز قادر به اخراج مستاجر باعث آسیب جدی به اموال آسیب به مالک و یا یک فرد در یک ساختمان مجاور.

این لایحه همچنین توقف اجاره را افزایش می دهد, ادامه, از اجاره نامه در طول اضطراری دوره و از بین بردن تعهدات برای موجر به انجام تعمیرات و اگر آنها نمی تواند استطاعت آنها.

مستاجران همچنین قادر خواهد بود برای شکستن اجاره نامه خود را بدون هزینه های هر چند اجاره بدهی و خسارت اتهامات هنوز هم اعمال می شود.

دادستان کل جان Quigley گفت: قوانین جدید خواهد محافظت از دادستانی دادگاه و امور اداری دادگاه از آب گرفتگی توسط مجتمع مسکونی اجاره اختلاف برنامه های کاربردی.

این تجاری Tenancies (COVID-19 پاسخ) لایحه 2020 معرفی یک مهلت قانونی برای اخراج کوچک تجاری tenancies و معرفی یک کد رفتاری برای صاحبخانه و مستاجر مطابق با کد ملی در هفته گذشته اعلام کرد.

در زیر این کد که صاحبخانه باید ارائه مستاجران متناسب کاهش اجاره قابل پرداخت در قالب چشم پوشی و deferrals مورد به مورد و بر اساس, بر اساس کاهش مستاجر تجارت در طول همه گیر و دوره بهبود.

آقای McGowan خواست مستاجران و صاحبخانه ها به بحث در مورد ترتیبات بیش از همه گیر دوره است.

Telethon بچه ها مدیر موسسه Jonothan Carapedis صحبت به رادیو 6PR را نشان می دهد صبح به بحث های جدید بریس محاکمه و اگر از آن خواهد شد قادر به نورد به آینده مبارزه با بیماری های همه گیر.

گوش دادن به مصاحبه در اینجا:

در کوتاه مدت وجود دارد کمی شک airfares خواهد رفت اگر باکره (و بودجه آن رقیب به Jetstar, Tigerair) متوقف پرواز.

استرالیا لذت می برد ارزان مسافرت هوایی برای بیش از یک دهه است. تا زمانی که شیوع کروناویروس حتی حسابداری تورم مسافرت هوایی هرگز ارزان تر است.

با توجه به آمار و ارقام از اداره زیرساخت و حمل و نقل منطقه ای و اقتصاد airfares رفته اند به طور متوسط 37 درصد از باکره وارد بازار شد.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

برتر خوانده شده را علامت McGowan است حاکی از وجود دارد می تواند یک “افزایش سرعت” از coronavirus محدودیت بر اساس توصیه های پزشکی اگر دولت موفقیت در جلوگیری از عفونت های جدید ادامه داد.

“اگر ما به یک نقطه بر اساس بهترین توصیه های بهداشتی ما حرکت خواهد کرد به حذف و یا نیشگون گرفتن و کشیدن برخی از محدودیت های اعمال شده,” او گفت:.

“من نمی خواهم به هر غیر ضروری شانس در اینجا.”

برتر گفت: به طور کلی جامعه را در پاسخ به محدودیت بیش از آخر هفته عید پاک تا به حال مثبت بوده است. او گفت وجود داشته است 36,896 مردم متوقف در منطقه گذرگاه های مرزی با 876 ممانعت از ورود و یا تبدیل به اطراف.

نیز وجود دارد که 90 درصد کاهش ترافیک نسبت به سال گذشته است.

اما آقای McGowan گفت: دولت مرزها باقی خواهد ماند بسته “برای مدت طولانی”.

“همه ما می تواند افتخار ما چگونه باید رفتار همه گیر” او گفت:.

“این واقعیت که ما تا به حال تنها یکی از جدید COVID-19 مورد است زیرا از تمام غرب استرالیا که انجام می دهند درست است.

“این ششمین متوالی کاهش در فعال موارد است.”

آقای McGowan نیز گفت: او را معرفی قوانین جدید به منظور کمک به تجاری و مسکونی tenancies با یک مهلت قانونی برای اکثر اخراج و توقف اجاره را افزایش می دهد.

“به این ترتیب ما می توانید از طریق این دوره و از طرف دیگر” او گفت:.

“اجاره هنوز هم باید پرداخت شود. مستاجران که نمی تواند از پرداخت اجاره بها را مجبور به پرداخت آن شد.

“ما در حال وضع به نیاز به کاهش اجاره.”

هزاران نفر از WA بهداشت و درمان کارگران را در یک محاکمه جدید برای تست اینکه آیا یک موجود سل واکسن را کاهش می دهد شانس خود را از ابتلا COVID-19.

WA وزیر بهداشت راجر کوک اعلام کرد که حدود 2000 خط مقدم سلامت کارکنان از فیونا استنلی چارلز Gairdner و پرت بیمارستان کودکان خواهد شرکت در استرالیا-اجرای بند تحقیقات آزمایشی که می بینید نیمی از تزریق با موجود Bacillus Calmette-Guérin (BCG) واکسن.

امید است این واکسن در اصل در نظر گرفته شده برای مبارزه با سل را کاهش می دهد شانس خود را از ابتلا coronavirus کاهش شدت علائم و افزایش ایمنی در دراز مدت.

این Minderoo بنیاد متعهد 1.5 میلیون دلار به Telethon بچه های موسسه برای محاکمه.

خزانه پیش بینی شده است نرخ بیکاری به 10 درصد است اما خزانه دار جاش Frydenberg می گوید آن می توانست خیلی بدتر بدون JobKeeper بسته است. این می آید به عنوان نیروی کار دوباره هل برای یارانه دستمزد طرح برای تمدید شود به گاه.

سه خدمه از روبی شاهزاده باید آزمایش مثبت برای COVID-19 گرفتن تعداد کل اعضای خدمه که این بیماری را داشته اند به 128.

NSW بهداشت گفت: 69 خدمه باقی می ماند علامتی و 11 از این افراد باقی می ماند در بیمارستان در سیدنی.

The cruise ship the ruby Princess sits of coast of Sydney on Sunday.

کشتی کروز روبی شاهزاده خانم نشسته از سواحل سیدنی در روز یکشنبه.اعتبار:Joel Carrett/AAP

بیشتر از 59 خدمه که دیگر علائم نیز بازگشت و مثبت شد.

در NSW به تنهایی وجود دارد 369 روبی شاهزاده مسافران که آزمایش مثبت برای COVID-19.

شیوع بیماری مرتبط است به بیش از 650 coronavirus موارد در سراسر کشور و بیش از یک دوجین مرگ و میر.

در دوشنبه, NSW Police Commissioner میک فولر گفت: یک عضو خدمه سرو غذا در آشپزخانه بود به احتمال زیاد منبع از شیوع بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im