WA coronavirus زنده: $154.5 میلیون, نقدی, چلپ چلوپ برای حفظ و کارآموزان شاغل و مستاجران در خانه های خود

شهر Fremantle خواهد شد راه اندازی یک درایو جدید از طریق بازیافت خدمات در روز جمعه به ساکنان اجازه می دهد به دور از زباله های خود را با خیال راحت در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این Fremantle مرکز بازیافت در مونترال خیابان بسته شده است از زمان شروع این بیماری همه گیر برای حفاظت از سلامت شورای کارکنان.

The recycling drive-thru will open on Friday.

بازیافت درایو-از طریق باز خواهد شد در روز جمعه.اعتبار:ارین Jonasson

اما از روز شنبه این مرکز را دوباره باز از دوشنبه تا شنبه به ساکنان اجازه می دهد از Fremantle و East Fremantle به درایو را از طریق و رها کردن زباله های خود را.

مردم قادر به رها کردن مقوا سفید, کالا, فلز زرد سطل بازیافت و روغن موتور به صورت رایگان و همچنین به عنوان تشک و لاستیک برای هزینه.

درایو جدید از طریق سرویس را قبول خانواده های ناخواسته است که می تواند بازیافت شده اما ساکنان را باید به همراه یک آشغال رها کردن کوپن نامه به مهر.

پلی استایرن نرم و پلاستیک و زباله های سبز آجر بفرس ساختمان, قلوه سنگ, شن و ماسه, پوشاک, کمک های مالی, زباله های الکترونیکی و خطرناک کالاهای خانگی پذیرفته نمی شود.

برای اطمینان از ایمنی ساکنان مردم با استفاده از این سرویس قادر خواهد بود به جمع آوری هر مورد از حیاط و باید به رها کردن آشغال در مرکز جست و خیز سطل خود را.

کسانی که مایل به استفاده از این سرویس نیاز به یک ID عکس و یک لایحه اخیر به عنوان مدرک اقامت.

این سرویس را به کار گیرند در چهارشنبه, پنج شنبه ها و جمعه ها از 12 ظهر تا 4 بعد از ظهر و شنبه ها از 8 صبح تا 12 ظهر. از آن خواهد شد بسته در روز آنزاک.

صدها نفر از خدمه از محاصره روبی شاهزاده خانم را در مجموعه ای به ترک کشتی طی روزهای آینده و پس از اولیه 57 گرفته شد کروز بوش روز سه شنبه شروع به بازگشت روند است.

خدمه که باقی می ماند در داخل می گویند به آنها گفته شد صاحبان کارناوال قصد دارد به بادبان از آبهای استرالیا به فیلیپین با امکان توقف در اندونزی و هند به بازگرداندن بیشتر خدمه.

فراتر از آن است که آنها می گویند آنها داده شده است کمی اطلاعات اگر چه انتظار می رود حدود 500 باقی خواهد ماند در هیئت مدیره هنگامی که آن را برگ استرالیا در آبهای این هفته است.

“ما هنوز هم در برنامه برای کشتی برای دریانوردی در روز پنج شنبه” معاون کمیسر پلیس Gary Worboys گفت: تقریبا یک هفته پس از کشتی که در ابتدا برنامه ریزی شده به ترک.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

برتر خوانده شده را علامت McGowan به ضرب گلوله یک پیشنهاد دولت خود را با ارائه کمک های مالی به AFL برای quarnatine hub می شود بر اساس در وا.

Premier Mark McGowan will not put up cash for an AFL quarantine hub.

برتر خوانده شده را علامت McGowan نمی خواهد قرار داده تا پول نقد برای یک AFL قرنطینه hub.

لیگ کارفرمایان انتظار می رود هفته آینده اعلام از سر گیری از کاهش 17-بازی فصل در اوایل ماه ژوئن با قرنطینه هاب به احتمال زیاد در سراسر سه شهرستانها میزبانی شش تیم.

AFL را به نفع WA بودن یک hub به دلیل مهار COVID-19 موارد و انعطاف پذیری برای ثابت مسابقات در امکانات مختلف و در شب با Optus ورزشگاه و WACA دو سالن به احتمال زیاد مورد استفاده قرار گیرد برای مسابقات و آموزش پایگاه.

یک روز پس از گفتن یک AFL hub خواهد “تقویت روحیه” در وا جامعه Mr McGowan در تمسخر یک پیشنهاد دولت او ممکن است تامین مالی حرکت می کند.

“من تا به حال در نظر گرفته است که… بدیهی است که اگر ما می تواند در جای خود قرار داده یک رژیم فراهم می کند که برای خود انزوا برای بازیکنان زمانی که آنها می آیند به WA است که مطابق با وضعیت سلامت مشاوران خواهد بود که چیزی است که ما می خواهم به انجام,” او گفت:.

“از نظر ارائه پول برای آن را به اتفاق می افتد که واقعا نه در دستور کار ما.

“من فکر می کنم تیم از آمدن به اینجا موضوع را به خود انزوا خواهد بود یک چیز خوب است اما um من فکر می کردم AFL می توانیم به [صندوق هاب].”

آقای McGowan نیز سرزنش پیشنهاد AFL بازیکنان و کادر فنی در نظر گرفته بود “کارگران ضروری” اگر آنها اجازه وارد WA داده شده دولت به مرز تعطیلی در جایی که انتظار می رود باقی می ماند برای سال.

“ما اجازه می دهد برای حقوقی واجد شرایط برای آمدن به دولت منوط به انجام خود انزوا زمانی که آنها به اینجا می آیند,” او گفت:.

“یک کل دسته از شرکت های که مردم بیش از ایست که نیاز به اینجا آمده اند یا خود را منتقل حقوقی واجد شرایط در اینجا و یا در موارد نادر به اینجا می آیند و از خود جدا برای 14 روز.

“فوتبال است که در واقع یک کار را برای بازیکنان و این نیز ممکن است که به همان ترتیب می تواند در محل قرار داده برای بازیکنان فوتبال.”

AFL اتحاد برگزار شد و مقامات دولتی در مورد چگونه یک قرنطینه hub ممکن است کار می کنند و به کار گیرند اما آقای McGowan خواهد کشیده نمی شود در هر گونه تصمیم گیری نهایی است.

“AFL را به تصمیم می گیرید و سپس آنها را به دنبال اجازه ما و ما را از دست آن را به کمیسر پلیس و رئیس افسر بهداشت برای تصمیم گیری نهایی است.”

پدر و مادر از دانش آموزان در خصوصی کاتولیک و مدارس مستقل باید با توجه به هزینه تخفیف برای ارائه دانش آموزان از مهد کودک تا سال 10 چهره به چهره, درس برتر را علامت McGowan می گوید.

با وجود دولت با صدور دستورالعمل برای مدارس به ارائه هر دو چهره به چهره و آموزش از راه دور از مدت 2, خصوصی مدارس گرفته اند خود را در رویکرد خود را.

SSTUWA COVID-19 survey of about 7500 of its members.

SSTUWA COVID-19 بررسی حدود 7500 از اعضای آن است.

همه مدرسه کاتولیک دانش آموزان از مهد کودک تا 10 سال آموزش داده خواهد شد از طریق آموزش از راه دور که آیا پدر و مادر خود را انتخاب کنید و ارسال آنها را به مدرسه و یا نگه داشتن آنها را به خانه در حالی که سال 11 و 12s را تشویق به حضور و تدریس چهره به چهره.

WA مدارس متوسطه ارتباط گفت: آن را نمی تواند تضمین نماید که هر مدرسه می تواند چهره به چهره و آموزش از آنجا که آنها نمی دانند که چگونه بسیاری از دانش آموزان شرکت خواهد کرد.

آقای McGowan روز پنج شنبه در پاسخ گفت: چهره به چهره آموزش یک نیاز است و پدر و مادر که کودکان با حضور در مدارس که ارائه نمی دهد که باید به عنوان یک هزینه کاهش.

“ما با صدور دستورالعمل ها و دستورالعمل ها بر اساس یک بسیار بسیار روشن از مشاوره ارشد بهداشت افسر غربی استرالیا است که در واقع همان توصیه ای که ملی مشاوره بهداشت بدن در جای خود قرار داده این است که مدارس مدارس امن امن هستند,” او گفت:

“پس از همه, من می خواهم بگویم که به بدن است که دولت یک تصمیم کودکان و والدین باید یک انتخاب که آیا یا نه برای رفتن به مدرسه اما چهره به چهره آموزش مورد نیاز است.”

آقای McGowan گفت: به دلیل کاتولیک و مدارس مستقل ساخته شده بود تصمیم های مختلف به توصیه های بهداشتی او را حمایت پدر و مادر در درخواست تخفیف در هزینه.

“من فکر می کنم پدر و مادر خواهد بود در حقوق خود را به درخواست برای کاهش در هزینه ها و یا بازپرداخت برای آن دوره” او گفت:.

“اگر وجود دارد نمی تواند چهره به چهره آموزش خوب آن است که بر خلاف توصیه های بهداشتی ارائه شده توسط اکثر ارشد مشاوران سلامت در کشور است.

“کسانی که سیستم نیاز به نگاه در ارائه برخی از حمایت های مالی به پدر و مادر اگر بچه های خود را نمی خواهید به تدریس در راه است که آنها باید باشد.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

دولت WA پرده برداری کرده است $154.5 میلیون دلار برای کمک به صاحبخانه کسب و کار و کارکنان در صنعت ساخت و ساز نهفته COVID-19 بیماری همه گیر.

100 میلیون دلار را به سمت زمین کاهش مالیات بسته است که دیدن مالیات بر زمین کاهش می یابد تا 25 درصد برای تجاری صاحبخانه که کاهش اجاره خود را برای مبارزه مستاجران.

یک 30 میلیون دلار بسته شده است برای توسعه یک طرح است که دیدن 2000 دلار پرداخت می شود به طور مستقیم به صاحبخانه از تلاش مسکونی مستاجران که از دست داده اند کار خود را.

ساخت و ساز کارکنان بهره مند از یک $24.5 میلیون بسته است که ارائه خواهد شد 2000 دلار به کسب و کارهای کوچک برای اطمینان از آنها ادامه اشتغال خود کارآموزان و کارآموزان.

ساخت و ساز در بخش کارکنان نیز قادر خواهد بود برای دسترسی به $1000 به پرداخت هزینه برای آموزش به مهارت های خود را در طول این بیماری همه گیر.

برتر خوانده شده را علامت McGowan توصیف وضعیت کنونی اقتصادی دولت رو به عنوان ‘وخیم’ و گفت: بسته های جدید در مورد به دنبال پس از در معرض کسب و کار صاحبخانه و مستاجر در طول بیماری همه گیر.

خزانه دار بن وایات گفت: اقدامات مورد اجازه می دهد کسب و کار به خواب زمستانی.

با باغ وحش بسته به علت اجتماعی فاصله اقدامات پاسداران گرفته اند برای نشان دادن خود قابل توجه حیوانات تغذیه آنلاین. صبح امروز ممفیس کرگدن است که تغذیه کرفس.

دوران طلایی مقرون به صرفه مسافرت های بین المللی اعلام شده و توسط بیش از یک اوج حمل و نقل هوایی به عنوان COVID-19 اجتماعی فاصله مقررات و سلامت دیگر اقدامات تضعیف زنده ماندن از خطوط هوایی است.

Alexandre de Juniac مدیر کل با نفوذ بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) در مونترال گفت: در یک کنفرانس رسانه های شبانه که اعمال اجتماعی فاصله اقدامات در هواپیما به معنی پایان دادن به “سفر ارزان” از آنجا که صندلی های خالی را باید به سمت چپ بعد به هر مسافر در اکثر اگر نه همه پروازها.

دفعات بازدید: داستان کامل توسط مسافر آنتونی دنیس در اینجا.

WA دولت امضا $1.5 میلیون مقابله با مالاگا آزمایشگاه برای تقویت دولت عرضه بیمارستان درجه دست sanitiser.

لوازم آرایشی و بهداشتی تولید کننده محصولات کودک وحشی آزمایشگاه تولید خواهد شد 200,000 بطری sanitiser به سراسر WA بیمارستان.

این حرکت دولت را تقویت سهام تا 40 هفته است.

WA وزیر بهداشت آقای کوک گفت که این قرارداد بخشی از یک تلاش گسترده به حرکت به دور از بین المللی زنجیره تامین.

“ما تا به حال به خصوص به چالش کشیدن زمان با ما منابع PPE و دیگر لوازم ضروری” او گفت:.

تامین امنیت توسط این قرارداد امروز در اینجا به این معنی است که کودک وحشی را می توانید در ادامه به استخدام افرادی که در اینجا در مالاگا می تواند همچنان به رشد کسب و کار خود و این بدان معنی است که به عنوان یک جامعه ما بیشتر انعطاف پذیر وقتی که می آید به تیم پزشکی و زنجیره تامین.”

آقای کوک گفت: دولت همچنین همکاری با شرکت های مهندسی برای تولید هواکش در وا.

“این خوب است که ما در حال حاضر به دنبال آنچه که ما می توانید انجام دهید به صورت محلی به جای تکیه بر به طور معمول بزرگ بین المللی زنجیره تامین,” او گفت:.

“دیدن آنچه که ما می تواند تولید به صورت محلی و ببینید که چگونه ما می توانیم نگه داشتن غرب استرالیا در مشاغل و مطمئن شوید که ما در حال آماده شدن برای این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de