ودکا نمی محافظت از شما را از coronavirus و 4 سایر چیزهایی که در مورد ضد عفونی کننده دست

یادداشت سردبیر: به عنوان coronavirus نگرانی در مورد رشد می کند, ضد عفونی کننده دست در تقاضا بالا است. زیست شناس جفری گاردنر توضیح می دهد که چرا الکل یک ماده کلیدی در ضد عفونی کننده دست و چرا او را توصیه نمی کند ساخت خود عرضه در خانه.

1. چرا الکل و مواد تشکیل دهنده اصلی در بسیاری دست عفونی?

الکل موثر در کشتن انواع مختلف میکروب ها از جمله ویروس ها و باکتری ها به دلیل آن را گستراند و غیرفعال میکند و عفونت خود را از پروتئین است. این فرایند است که به نام دناتوره شدن را فلج و اغلب کشتن میکروب به دلیل پروتئین ها گشوده خواهد شد و هم بچسبند. گرما همچنین می توانید با عوض کردن طبیعت برخی از پروتئین ها – برای مثال زمانی که شما طبخ تخم مرغ های منجمد سفیده تخم مرغ پروتئین های دناتوره.

2. الکل نمی کشتن برخی از میکروب های بسیار خوبی چرا که نه ؟

وجود انواع مختلف باکتری ها و ویروس ها و برخی از انواع تر هستند و به راحتی کشته الکل. برای مثال E. coli باکتری است که می تواند باعث بیماری های منتقله و دیگر عفونت ها بسیار موثر کشته الکل در غلظت های بیش از 60٪. تفاوت در سطح خارج از باکتری های مختلف را الکل مایع بیشتر موثر در برابر برخی از آنها بیش از دیگران است.

برخی از ویروس ها را بیرونی بسته بندی است که به نام یک پاکت در حالی که دیگران غیر احاطه. الکل موثر در کشتن احاطه ویروس ها از جمله coronavirus اما کمتر موثر در کشتن غیر احاطه ویروس ها.

این که آیا شما در حال تلاش برای کشتن باکتری ها و یا ویروس ها و بسیاری از مطالعات نشان داده است که غلظت الکل 60% یا بیشتر مورد نیاز است موثر باشد.

3. اگر 60% الکل خوب است 100% بهتر است ؟

جای تعجب ندارد. پروتئین دناتوره شدن در واقع با این نسخهها کار سریع تر زمانی که مقدار کمی آب مخلوط با الکل. و الکل خالص خواهد تبخیر بیش از حد به سرعت و به طور موثر کشتن باکتری ها و یا ویروس ها بر روی پوست خود به خصوص در فصل زمستان که هوا گرم و مرطوب ،

با استفاده از 100 ٪ الکل نیز خواهد خشک پوست خود را بسیار به سرعت و علت آن را تبدیل به تحریک. که ممکن است باعث شود شما به بهداشتی کردن دست های خود را به عنوان اغلب به عنوان مورد نیاز است. این است که چرا اکثر دست عفونی حاوی نرم کننده هستند که مخلوط است که برای کمک به نرم کردن و مرطوب کردن پوست خود را.

4. خانگی هستند دست عفونی یک ایده خوب است ؟

به نظر من هیچ. شما ممکن است ببینید آیا آن را به خودتان فرمول های آنلاین از جمله برخی که با استفاده از ودکا. اما ودکا به طور معمول 80 اثبات که بدان معنی است که تنها 40 درصد الکل است. که به اندازه کافی بالا به طور موثر کشتن میکروب ها.

مالش الکل شما را در حمام خود را برای بریدگی ها و خراش ها ممکن است به نظر می رسد مانند یک جایگزین خوب است اما اگر شما در حال حاضر در نزدیکی سینک, بهترین انتخاب است برای شستن دست های خود را با صابون و آب گرم است.

5. آیا ضد عفونی کننده دست به پایان می رسد ؟

تجاری دست عفونی موثر برای یک زن و شوهر از سال زمانی که آنها به درستی ذخیره می شود و مشخص شده تاریخ انقضا. یک چیز به خاطر داشته باشید که الکل فرار است به این معنی که در طول زمان به الکل به آرامی تبخیر و ضد عفونی کننده را از دست دادن توانایی خود را به طور موثر کشتن ویروس ها و باکتری ها. اما با ضد عفونی کننده دست در چنین تقاضای بالا در حال حاضر شما بعید است برای خرید یک است که منقضی شده است.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید برجسته ما هر آخر هفته.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>