علائم حیاتی: چرا حتی صالح سیاستمداران حاضر به تغییر سیاست دوره

در نور از ویکتوریا COVID-19 تجدید حیات و با تعطیلات مدرسه قریب الوقوع آن ممکن است به نظر می رسد به احتمال زیاد لیگ برتر Daniel Andrews را سفت تحرک اجتماعی محدودیت و ولز جنوبی جدید همتای Gladys Berejiklian را نزدیک مرز با ویکتوریا.


ادامه مطلب: ویکتوریا coronavirus نقاط: نه کاملا موج دوم اما هنوز دلیلی برای نگرانی


اما این بعید است یا خواهد شد. در اینجا به همین دلیل است.

سیاستمداران درجات مختلفی از شایستگی. ما رای دهندگان تنها در مورد یادگیری است که در طول زمان بر اساس سابقه خود را. ما رسم استنتاج در مورد صلاحیت خود را از اعمال خود. از آنجا که سیاستمداران ساکت به اعتراف آنها در اشتباه بودند.

قضاوت در مورد صلاحیت

تصور کنید که به سادگی وجود دارد فقط دو نوع سیاستمدار: صالح و بی کفایت. واقعیت پیچیده تر است, البته, اما همه مفید مدل ساده کردن واقعیت است. به قول مشهور انگلیسی اکونومیست جون رابینسون یک نقشه در مقیاس 1:1 است و بدون استفاده در همه.

بیایید فرض کنیم هر دو نوع شانس دانستن بهترین سیاست البته هر چند صالح نوع هستند بیشتر احتمال دارد به حق آن را دریافت.

همه چیز مساوی – مقاطعه کردن مواضع سیاست برای مثال – رای دهندگان می خواهم به انتخاب صالح سیاستمداران است.

در جای بهتر اطلاعات (و یا حتی با آن) آنها را جلب استنتاج در مورد صلاحیت از سیاستمداران’ اقدامات عمومی.

در نظر بگیرید یک سیاستمدار است که صالح. در مواجهه با یک درجه ای از عدم قطعیت در مورد درست و البته آنها را به یک سیاست خاص موضع. فکر می کنم اندروز رفتن برای یک سخت تر از مستند در ویکتوریا نسبت به دیگر کشورهای استرالیا. یا Berejiklian اصرار کوئینزلند بسته شدن مرز خود را با نیو ساوت ولز یک ایده بد است.


ادامه مطلب: Grattan روز جمعه: مرز جنگ تقسیم رهبران سیاسی و نزاع انداختن کارشناسان بهداشت و درمان


و یا فکر می کنم از یک استارک مثال از بی کفایتی مانند ما رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در سال 2003 تصمیم به حمله به عراق و سرنگونی صدام حسین. هر کس فکر می کند از این تصمیم به نظر من پس از آن مهم ترین سیاست خارجی آمریکا اشتباه پس از ویتنام – دولت بوش بر این باور آن را دموکراسی به خاورمیانه است.

سربازان ایالات متحده در مرکز بغداد در نوامبر 21, 2003. Damir Sagolj/ایسنا

به عنوان بوش معاون رئیس جمهور دیک چنی گفت: در روز قبل از حمله آمریکا آغاز شد:

باور من این است که ما در واقع استقبال به عنوان نگرانند.

سپس به عنوان معتاد به اتفاق می افتد, اطلاعات جدید می رسد که کست شک در تصمیم گیری اصلی. در مورد عراق معلوم شد آمریکایی ها نبودند استقبال به عنوان آزاد و سرنگونی صدام موجب باطل و جنگ داخلی طولانی است.

اما آیا بوش معکوس دوره ؟

او نه. بخش بزرگی از دلیل (همراه با neoconservative مشاوران مانند چنی و پانصد بودن در گوش او) بود که برای انجام این کار خواهد بود اعتراف او اشتباه کردم.

مشوق به قمار

در زبان اقتصاد, این امر منجر رای دهندگان برای به روز رسانی باورهای خود را در مورد احتمال بوش صالح.

این صدا ممکن است blindingly آشکار است. اما آن را نیز یک نقطه ظریف. چرا نمی پرسی ما ممکن است بپرسید پاداش یک سیاستمدار که می گوید: “من messed تا. من بهترین تصمیم با اطلاعات من در زمان حال. در حال حاضر من باید اطلاعات جدید و زمانی که من دریافت اطلاعات جدید من تغییر ذهن من.”

اما رای دهندگان را محدود به اطلاعات برای کشف کردن اگر یک سیاستمدار صالح است. بنابراین در حالی که ما می دانیم که مردم از اشتباهات آن را نیز منطقی به نظر یک سیاستمدار که اقرار به گرفتن آن اشتباه به عنوان کمتر به احتمال زیاد به صالح به دلیل بی کفایت نوع هستند بیشتر احتمال دارد به اشتباه.

حتی زمانی که در مواجهه با اطلاعات جدید سیاستمداران در نتیجه انگیزه لازم برای “gamble” در مخاطره انتخاب است که vindicates خود را در موضع اولیه. نه البته تغییر آنها حفظ شهرت خود را با بسیاری از رای دهندگان به احتمال زیاد به صالح است. در واقع “چسبیده به اسلحه های خود را” حتی ممکن است افزایش درخواست تجدید نظر خود را.

پس از آن که صالح سیاستمداران ممکن است شکست بخورند به اعتراف به اشتباهات خود را حتی زمانی که آنها می دانند که آنها آشفته ام.

دو برابر کردن

بازگشت به سنبله در COVID-19 عفونت در ویکتوریا.

اگر اندروز معکوس دوره و تدابیر اجتماعی-فاصله مقررات او خواهد بود به طور ضمنی اعتراف خود دولت آرام آنها را بیش از حد به زودی.

اگر Berejiklian در حال حاضر می گوید: بسته شدن مرز با ویکتوریا است یک ایده خوب رای دهندگان سوال گذشته او موضع در مرزها.

در هر دو مورد premiers ممکن است مایل به قمار (به درجه) با دو برابر را در مواضع خود.


ادامه مطلب: علائم حیاتی: قوانین نیز سیگنال به همین دلیل است که کاهش اجتماعی فاصله چنین مشکلی


منحرف اما منطقی غیر قابل اجتناب احتمال این است. اندروز و Berejiklian به خوبی ممکن است حق در تمام طول. آن را در حال حاضر ممکن است حس را برای آنها را به تغییر مسیر است. اما انجام این کار می تواند خسارت خود را از انتخاب مجدد چشم انداز.

شاید سیاستمداران و حتی سخت تر از ما به آنها اعتبار بدهد ،