علائم حیاتی: یک درس از تئوری بازی coronavirus contrarians چشم پوشی

از آن شده است گفت: ما در حال “جنگ” با COVID-19 coronavirus. من نمی کشیده رزمی استعاره اما این اشتباه است.

راه دیگری برای آن قرار داده است که ما به عنوان یک جامعه در تعامل راهبردی با ویروس.

درست ابزار تحلیلی برای مطالعه استراتژیک تعاملات آمده از زمینه نظریه بازی ها.


ادامه مطلب: اقتصادی نظریه که تغییر کرده ما: تئوری بازی ها


ریاضی دانان و اقتصاددانان توسعه این ابزار به صورت جدی پس از جان فون نویمان و اسکار مورگنسترن منتشر نظریه بازی ها و رفتار اقتصادی در سال 1944.

یکی از مهم ترین ایده ها در نظریه بازی – چیزی تدریس در مقطع کارشناسی اقتصاد کلاس های سراسر جهان – فکر کردن در مورد “تعادل” از یک بازی است. که یک وضعیت که در آن هیچ بازیکن می تواند خود را بهبود نتیجه نهایی توسط یک جانبه تغییر استراتژی خود را.

جان نش (موضوع فیلم یک ذهن زیبا) جان Harsanyi و راینهارد Selten برنده سال 1994 جایزه نوبل در علوم اقتصادی به صورت “خود را پیشگام و تحلیل تعادل در تئوری غیر مشارکتی بازی ها”.

خواستار آرامش

آن است که این درس انواع استرالیا مفسران نادیده گرفته اند در ادعای خود اجتماعی-فاصله اقدامات بیش از حد شدید است.

جان Roskam سر از بازار آزاد فکر می کنم-با تشکر از موسسه امور عمومی شکایت کرده است که “25 میلیون استرالیایی که قرار است تحت نامعلوم بازداشت خانگی زمین های بازی کودکان در حال قفل شده است و گشت توسط ماموران امنیتی و پلیس پرواز هواپیماهای بدون سرنشین بر سواحل و پارک”. نسل های آینده او می گوید: “کاملا درستی سوال که آیا وجود دارد می تواند یک راه بهتر”.

استرالیا را آدم کریقتن استدلال می کند: “به جای صراحت گرفتن یک پتک به فعالیت های اقتصادی آن بهتر خواهد بود به فوریت افزایش ظرفیت سیستم بهداشت اجازه عمده ای از جمعیت با زندگی خود و اقدامات احتیاطی ویژه با گروه در معرض خطر.”

خوب اقتصاددانان در همه جا عمیقا مخالف است. در اینجا به همین دلیل است.

بازی ما با این ویروس

ماهیت استراتژیک ما تعامل با SARS-CoV-2 (که باعث COVID-19) است که در آن آن را به ما حمله و ما در تعامل با یکدیگر است. بازیکنان این ویروس در جامعه و سیاستگذاران ما که (به حدی که بستگی به انطباق) کنترل برخی از قوانین بازی – یعنی چقدر ما ارتباط برقرار کردن با یکدیگر.

نتیجه نهایی به این ویروس بسیار ساده است. آن را آلوده به عنوان بسیاری از ما به عنوان امکان پذیر است.

بازده به ما پیچیده تر – ترکیبی از سلامت اقتصادی و اثرات.

اقتصاددانان مانند تمایز بین بازی هایی که یک بار بازی است که تکرار بیش از یک بار اما در جایی که قوانین بازیکنان و بازده یکسان هستند هر زمان و بازی که در آن بازیکن حرکت در دنباله. آنچه که ما همیشه علاقه مند به این بازی را به تعادل و بازده به بازیکنان که در تعادل است.

آنچه که ما شاهد در حال حاضر در استرالیا از نظر سلامت و اقتصاد نتایج یک تعادل پدیده است.

ما قرار داده در محل خاص اجتماعی-دورى قوانین – و نه به عنوان سخت به عنوان برخی از حوزه های قضایی اما سختگیرانه تر و زودتر از دیگران – و اقتصاد است که آمار مصرف به دلیل اقدامات است.

داده های رسمی نشان می دهد ما “مسطح منحنی”.این یک تعادل پدیده است. آن است که به دلیل اجتماعی-فاصله اقدامات ما در حال بدست گرفتن. به این دلیل است که استراتژی ما در این بازی وحشتناک در برابر ویروس.

زمانی که مفسران نتیجه این اقدامات مورد نیاز نیست به دلیل کم عفونت و مرگ و مير در استرالیا, آنها در حال ساخت یک خطا متناوب نسبت بالقوه قبر مفاهیم.

آنها باید به دنبال در counterfactuals: نیویورک یا لندن یا ایتالیا یا اسپانیا است. آن مکان عمل بیش از حد دیر است. در حال حاضر رئال مادرید است که با استفاده از یک المپیک یخ به عنوان یک سردخانه و نیویورک برنامه ریزی شده است “موقت internments” مرده است.

این Palacio de Hielo (‘قصر یخ’)-یخ یخ بازی کردن در مادرید شده است repurposed به عنوان یک سردخانه موقت برای ذخیره کشته شدگان توسط coronavirus. Kiko هوئسکا/EPA

چالش استراتژیک

ما در حال بازی در برابر حریف است که می تواند خود را به ضرب آسیب نمایی. آن استراتژی است که برای آلوده کردن چند نفر که رفتن به آلوده کردن چند نفر ،

بهترین واکنش به آن است که نسبتا شدید lockdown مقررات. این باید اتفاق افتاده است هر چه زودتر در استرالیا اما رهبران ما و حداقل در پاسخ سریع تر از بسیاری از مکان های که در آن عفونت و مرگ و میر در حال افزایش هستند.به عنوان ما رفتن به جلو مهم است به یاد داشته باشید این ویروس نمایی ظرفیت برای رشد به معنی کاستن اجتماعی فاصله حتی کمی می تواند اجازه می دهد تا عفونت های رای برای جستن به عقب به طور چشمگیری.

چگونه ما سیاستگذاران مدیریت قوانین بازی تا زمانی که ما به طور گسترده ای مستقر واکسن خواهد بود بسیار چالش برانگیز است. آنها نیاز به به یاد داشته باشید درس تئوری بازی. چرا که این یک بازی نیست ما می توانید از دست دادن استطاعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de