Virus اسپرد به بیشتر کشورها به عنوان موارد جدید در چین

نیویورک — Coronavirus به همیشه بیشتر کشورها و پایتختهای جهان دوشنبه — و آمریکا کشته شدگان صعود به شش-حتی به عنوان موارد جدید در چین کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود در بیش از یک ماه است.

تغییر در بحران به نظر می رسد به شکل گرفتن: صدها نفر از بيماران منتشر شده از بيمارستان در کانون شیوع این بیماری در چین در حالی که سازمان بهداشت جهانی گزارش شده است که نه بار به عنوان بسیاری از عفونت های جدید ثبت شد در خارج از کشور به داخل آن بیش از 24 ساعت گذشته.

هشدار دهنده خوشه از بیماری ادامه داد: تورم در کره جنوبی و ایتالیا و ایران و این ویروس تبدیل شده تا برای اولین بار در نیویورک و مسکو و برلین به عنوان به خوبی به عنوان لتونی, اندونزی, مراکش, تونس, سنگال اردن و پرتغال. در سراسر جهان مرگ و میر صدر از 3000 و تعداد کسانی که آلوده افزایش به حدود 89,000 در 70 کشور جهان در هر قاره اما قطب جنوب است.

جهانی بهداشت مقامات به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که این ویروس باقی می ماند و قابل کنترل کنید.

“مهار امکان پذیر است و باید با اولویت بالا برای همه کشورها” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

در سراسر جهان, بحران شکل روزمره میلیون ها نفر از مردم است.

در سراسر ژاپن و کودکان در آنجا ماند و بعد از آن دولت اعلام کرد که تعطیل مدارس تا آوریل است. در پاریس گالری های موزه لوور بودند از حد. با اسرائیل به برگزاری یک انتخابات ویژه غرفه رای گیری راه اندازی شد برای کسانی که تحت قرنطینه. در آلمان, آنگلا مرکل صدر اعظم بود رد توسط وزیر کشور زمانی که او گسترش دست خود را به او خوش آمد می گوید.

در سازمان ملل متحد گفته است که آنها به تعویق انداختن یک کنفرانس بزرگ در زنان است که تا به حال شده است انتظار می رود را به 12,000 مردم از آن 193 کشور عضو به نیویورک در هفته آینده.

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی هشدار داد که اقتصاد جهان می تواند قرارداد این سه ماهه برای اولین بار پس از بحران مالی بین المللی بیش از یک دهه پیش.

“جهانی چشم انداز اقتصادی باقی می ماند و اندک و بسیار نامشخص” آژانس گفت.

با این وجود میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت و حدود 1,300 امتیاز یا 5 درصد به عنوان سهام roared از هفت روز تار و مار در امیدوار است که بانک مرکزی اقدام خواهد کرد برای محافظت از اقتصاد جهانی از اثرات وقوع. وزیران دارایی و بانک از رهبران گروه هفت عمده صنعتی کشور گفت: آنها را به مشورت با تلفن سهشنبه به بحث اقتصادی پاسخ.

مقامات بهداشتی در ایالت واشنگتن که در آن به ویژه نگران خوشه ای از موارد ظاهر در یک خانه سالمندان در خارج از سیاتل گفت: چهار نفر دیگر مرده بود از coronavirus آوردن تعداد مرگ و میر در آمریکا به شش همه در واشنگتن است. موارد جدید نیز گزارش شده است در نیوهمپشایر و نیویورک.

در Seattle, King, شهرستان اجرایی داو کنستانتین اعلام اورژانس و گفت: این شهرستان است که خرید یک هتل استفاده می شود به عنوان یک بیمارستان برای بیماران که نیاز به جدا شود.

“ما نقل مکان کرد به یک مرحله جدید در مبارزه با” او گفت:.

بیش از 100 نفر تایید شده اند در ایالات متحده با بیش تقریبا خاص و در هفته های آینده. هزاران نفر از کیت های آزمایش شد در راه خود را به دولت و آزمایشگاه های محلی و دستورالعمل های جدید در نظر گرفته شده برای گسترش غربالگری در محل قرار داده شد.

“در این وضعیت حقایق شکست ترس. چون واقعیت این است که اطمینان بخش است. آن است که عمیق نفس زمان” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

پیام تکرار می شد توسط بهداشت جهانی مقامات که گفت آنها تشویق شدند که حتی در برخی از کشورها که تا به حال گرفته شده به مراتب کمتر از اقدامات تهاجمی از چین, ویروس باقی می ماند تا حد زیادی در چک.

به این دلیل که ویروس منتقل نمی شود به راحتی به عنوان آنفولانزا “آن را به ما ارائه می دهد یک بارقه … که این ویروس می تواند سرکوب و موجود گفت:” دکتر مایک رایان که شرایط اضطراری رئیس.

چین گزارش داد فقط 202 جدید موارد پایین ترین آن روزانه تعداد پس Jan. 21 و شهر در قلب بحران ووهان گفت: 2,570 بیماران منتشر شد. در بزرگترین 16 موقت بیمارستان بودند که به سرعت ساخته شده در ووهان در پاسخ به شیوع نگرانی بیش از در دسترس بودن منابع و دنده محافظ کاسته همراه با فشار بر کارکنان پزشکی.

دکتر ژانگ Junjian که منجر موقت بیمارستان در ووهان با کارکنان 1,260 گفت: خوش بینی است که تسهیلات دیگر نمی خواهد نیاز به در هفته های آینده.

اما در جاهای دیگر مشکلات همچنان به ضرب.

کره جنوبی با بدترین شیوع خارج از چین گزارش 599 موارد جدید آوردن مجموع آن به 4,335. مرگ و میر افزایش به 26.

در ایران یک محرم از رهبر ایران درگذشت از ویروس. جمهوری اسلامی ایران را تایید کرد 1,501 موارد و 66 مرگ, اما بسیاری بر این باورند که تعداد واقعی بزرگتر است. آن گزارش caseload یافت بیش از 250% در فقط 24 ساعت است.

ایتالیا caseload رز به 2,036 فتح کرد گرفته شد از جمله 52 مرگ و میر. به گفته مقامات آن می تواند تا دو هفته قبل از اینکه آنها می دانند که آیا اقدامات از جمله quarantining 11 شهر در شمال ایتالیا در حال کند کردن روند گسترش ویروس.

در ایالات متحده در ضمن چهار آمریکایی در معرض ویروس روی یک کشتی کروز منتشر شد از قرنطینه در نبراسکا بعد از تست منفی است.

یکی از آنها Jeri Seratti-گلدمن سانتا کلاریتا کالیفرنیا گفت: ترک بیمارستان بود, تلخ و شیرین, چون شوهرش باقی مانده قرنطینه. یکی دیگر از جوآن کرکلند از ناکسویل تنسی گفت: “من تنها سوال این است که خواهد شد دوستان من نخواهند رفت من بعد از این؟”

——

کمک به این گزارش شد جاش Funk در اوماها; Chris Grygiel در سیاتل Carley Petesch در داکار, سنگال; ادیت M. Lederer در سازمان ملل متحد; مت Sedensky در بانکوک Dake کانگ در پکن; Aniruddha Ghosal در دهلی نو; کیم تانگ-Hyung در سئول کره جنوبی; ناصر کریمی در تهران; Jon Gambrell در دبی, امارات متحده عربی; Thomas Adamson و لری Hinnant در پاریس; ماری یاماگوچی در ژاپن; نیکول Winfield و فرانسیس D’Emilio در رم; کالین بری در میلان; و آرن هلر در اورشلیم.

اصلاح:

این داستان تجدید نظر شده است تا درست است که اندونزی گزارش اولین مورد جمعه نه مالزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im