بارسلونا, اسپانیا — جدید محدودیت های مسافرتی و مرز تعطیلی چندمین جمعه در سراسر اروپا و فراتر از آن به عنوان زندگی روزمره به طور فزاینده ای به زمین را متوقف کند و به سعی کنید به نگه داشتن مردم از هم جدا و آهسته گسترش coronavirus. آمریکایی ها در بازگشت به خانه با آن مواجه هرج و مرج در فرودگاه ها به عنوان ضعف مرز عوامل سعی در صفحه ورود مسافران است.

عبادت عمومی بود محدود به عنوان مسلمان مقامات اعلام کرد که مسجد الاقصی در بیت المقدس شهر خواهد بود بسته به طور نامحدود و واتیکان گفت: در ماه آینده را هفته دفاع مقدس خدمات خواهد بود و نه برای عموم.

تعداد coronavirus موارد یافت در سخت-آمار ایتالیا به نزدیک به 25000 و آن را ثبت 368 بیشتر مرگ و میر را به خود کلی تلفات به 1,809. با این کشور تحت یک تقریبا هفته ای مستند, پاپ فرانسیس جرأت را از واتیکان به دیدار دو کلیسا در رم به دعا برای بیمار, سخنگوی گفت.

اسپانیا از خواب بیدار شد به اولین روز از سراسر کشور شده است. در فیلیپین, سربازان و پلیس مهر و موم کردن پرجمعیت پایتخت مانیل از داخلی بیشتر مسافران است. صدراعظم اتریش Sebastian Kurz اعلام کرد قصد دارد به منظور محدود کردن جنبش در سراسر کشور زیر ایتالیا و اسپانیا در محرومیت مردم از ترک خانه های خود را جز برای کارهای ضروری و یا کار می کنند.

با عفونت های جدید رو به کاهش و در آسیا و اروپا تبدیل شده اصلی خط مقدم مبارزه با COVID-19. این ویروس نیز آلوده کرده است 156,000 نفر کشته و بیش از 5,800 اما تقریبا 74,000 مردم در حال حاضر از بهبود آن است.

چین, ایتالیا, ایران, کره جنوبی و اسپانیا دارای بیشترین عفونت. برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

مردم باید بیرون بروید “تنها به تنهایی و یا با افرادی که زندگی می کنند در آپارتمان خود گفت:” اتریش Kurz که کشور دارای 800 عفونت.

کسانی که نظرات تکرار شد امریکا یکی از برترین کارشناسان بیماری های عفونی.

“من فکر می کنم آمریکایی ها باید آماده شود که آنها در حال رفتن به مجبور به سر خم کردن به طور قابل توجهی بیشتر از ما به عنوان یک کشور در حال انجام” دکتر Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: او با توجه به یک ایالت مقررات منع رفت و آمد برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: یک مستند در دومین شهر نمی توان رد کرد. “هر گزینه بر روی میز در یک بحران” از حزب دموکرات گفت: در سی ان ان.

مسافران بازگشت به آمریکا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل گسترده منع مردم از ورود از اروپا مواجه ساعت-انتظار طولانی مورد نیاز برای پزشکی نمایش. ویدئوها و عکس ها در رسانه های اجتماعی نشان داد که بسته بندی شده, ورود به سالن ها و خطوط پیچ در پیچ.

جمعیت وادار فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر به صدای جیر جیر با عصبانیت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس و خواستار آن است که آنها اقدام به نشانی جمعیت.

“این غیر قابل قبول است معکوس و دقیقا مخالف آنچه ما باید انجام دهید برای جلوگیری از .COVID19,” ایلینوی بهداشت ، Tammy Duckworth توییتی.

ایالات متحده دیده می شود 61 کشته و بیش از 2900 عفونت. در سخت ضربه امور خارجه واشنگتن, مقامات گفت: بیماری فشار عرضه دنده محافظ در دسترس ارائه دهندگان خدمات پزشکی.

ایتالیا بدترین آمار کشور اروپایی گزارش داد بزرگترین آن روز به روز افزایش عفونت — 3,590 بیشتر موارد در یک دوره 24 ساعته — در مجموع تقریبا 24,747.

“این یک موج است. این یک سونامی,” دکتر گفت: Roberto Rona مسئول مراقبت های ویژه در مونتزا بیمارستان.

وزارت حمل و نقل ممنوع مسافران از کشتی به جزیره ساردینیا و متوقف شبانه با قطار سفر, که در شمال تا به حال مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدن به خانه و خانواده در جنوب. بیمارستان ها غرق شد با بیمار است.

حتی به عنوان مقامات التماس برای مردم به ماندن در خانه فرانسیس بازدید St. Mary عمده Basillica در نزدیکی رم ایستگاه قطار مرکزی به دعا برای بیمار, گفت: سخنگوی واتیکان Matteo برونی.

پاپ پس از آن راه می رفت به کلیسای دیگری که صلیب عیسی است که در سال 1522 انجام شد و در صفوف منظم در طول یک طاعون دچار رم. در نماز فرانچسکو `استناد پایان همه گیر است که زده ایتالیا و جهان, التماس شفا برای بسیاری از بیمار به یاد می آورد بسیاری از قربانیان از این روزها” و برای تسلی به خانواده و دوستان خود.

برای دومین جمعه متوالی فرانسیس به او تحویل داده noon سخنان و برکت از داخل پاپ کتابخانه به جای یک پنجره مشرف به میدان سنت پیتر.

واتیکان همچنین گفت: تمام هفته دفاع مقدس مراسم با شروع از یکشنبه نخل در مارس 5. آن گفت که تا آوریل 12, زمانی که یکشنبه عید پاک را جشن گرفتند در این سال تمام به طور کلی مخاطبان در روز چهارشنبه و فرانسیس’ جمعه نماز ظهر را جاری می شود.

هفته مقدس خدمات معمولا در قرعه کشی ده ها هزار نفر به رم اما با ایتالیا در کانون COVID-19 شیوع گردشگری از بین رفت.

اسپانیا پیوست ایتالیا در مستند پس از آنکه دولت اعلام کرد یک هفته دو حالت اضطراری.

“از ما وارد یک مرحله جدید گفت:” نخست وزیر پدرو سانچز که همسر دارای آزمایش مثبت است. “ما نمی خواهد درنگ در انجام آنچه ما نیاز داریم باید به ضرب و شتم ویروس. ما در حال قرار دادن بهداشت و درمان برای اولین بار.”

در بارسلونا افرادی که جرأت را تشکیل صف های طولانی برای خرید نان است. پلیس گشت پارک و به مردم گفت که نه راه رفتن سگ خود را برای رفتن به خانه. لاس Ramblas تفرجگاه قلب شهر و توریستی آهنربا بود به طرز مرموزی خالی است.

وضعیت اضطراری “لازم است برای متحد کردن تلاش های ما بنابراین ما می توانیم همه در همان جهت” شهردار ادا Colau گفت. “اگر ما در نشان دادن همبستگی و فکر می کنم در مورد یکی دیگر از ما می توانید از طریق این.”

در حال حاضر تعدادی از موارد است که هنوز هم رو به افزایش شدت. اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: کشور ثبت کرده است 288 مرگ و میر ناشی از 136 روز شنبه. تعدادی از عفونت های رز به 7,753 از 5,700.

هلند دستور داد تا در تمام مدارس و مهد کودک ها, رستوران ها و کافه را تعطیل تا آوریل 6. محدودیت های جدید پوشش در این کشور مشهور ماری جوانا-فروش “کافی شاپ ها” و باشگاه های جنسی. مقامات بهداشت گفت: هشت نفر از coronavirus آوردن هلندی تلفات به 20.

در جای دیگر, مراکش به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی و ترکیه را کنار بگذارند قرنطینه تخت برای بیش از 10000 نفر از بازگشت از اسلام مقدس در عربستان سعودی است.

در چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر کسانی که پس از رسیدن در خارج از کشور پرواز بودند روت به یک مرکز نمایشگاه اولیه برای چک قبل از اینکه رفت به خانه های خود و یا دیگر مکان قرنطینه.

حتی به عنوان زندگی اجتماعی تا حد زیادی متوقف — پایتخت آلمان برلین بسته شد, کافه سینما و دیگر امکانات شنبه شب — برخی از تلاش در نگه داشتن زندگی عمومی همچنان ادامه داشت.

فرانسه که 4,500 عفونت و 91 و میر رفتم جلو یکشنبه با سراسر کشور انتخابات برای انتخاب شهرداران و سایر رهبران محلی با وجود سرکوب تجمعات. دولت دستور داد بی سابقه اقدامات بهداشتی با انتخابات سازمان نیاز به نگه داشتن یک 1 متر (سه پا) شکاف بین مردم و ارائه صابون و یا عصاره آبی-الکلی ژل ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای رای گیری ماشین آلات. رای دهندگان گفته شد را به خود قلم.

در آلمان که تا به حال گزارش شده نزدیک به 3,800 موارد و هشت مرگ و میر در سراسر کشور ایالت بایرن نیز برگزار می شود انتخابات شهرداری ها با نظرسنجی کارگران پوشیدن دستکش.

بریتانیا که هنوز محدود به فعالیت های روزمره گفت که قصد دارد به مجموعه ای از اورژانس قدرت این هفته از جمله به طور بالقوه نیاز به مردم بیش از 70 به خود منزوی تا چهار ماه و ممنوعیت تجمع جرم.

“ما را به انجام کار درست در زمان مناسب” وزیر بهداشت مت, Hancock, بی بی سی گفت. “ما منتشر خواهد شد این لایحه در هفته آینده.”

در خاورمیانه مسلمان مقامات اعلام کرد که بیت المقدس مسجد الاقصی, اسلام, را, سوم, مقدس, سایت خواهد بود بسته به طور نامحدود به دلیل نگرانی در مورد شیوع, با نماز, در ادامه به دستگیری وسیع گردشگاه خارج است.

دالیا Samhouri منطقه ای رسمی با سازمان بهداشت جهانی گفت: ایران و مصر دو از پرجمعیت ترین کشورها در خاورمیانه شد و به احتمال زیاد گزارش دهی موارد به دلیل آلوده مردم هنوز هم می تواند نشان می دهد هیچ نشانه قابل رویت. ایران می گوید که حدود 14000 ویروس موارد و 724, مرگ و میر, در حالی که مصر گزارش کرده است 110 موارد از جمله مرگ و میر.

——

Moulson گزارش از برلین. آسوشیتد پرس نویسندگان فرانسیس D’Emilio در رم, Iain سالیوان در مادرید سیلوی Corbet در پاریس Yanan وانگ در پکن اندرو تیلور در واشنگتن و جیم گومز در مانیل کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو