ویروس بازدید اروپا سخت تر از چین است. است که قیمت یک جامعه باز?

در حالی که چین ادعا می کند که کاهش نرخ آن از موارد جدید در اصل به صفر در اروپا اعداد رشد سریع تر هر روز حدود 100.000 تایید عفونت و 5000 و میر در همه تا کنون — نشان می دهد که بدترین هنوز به آمده است.

پس چگونه است که این بیماری جدید COVID-19 تا ضربه سخت تر در اروپا که هفته هشدار داد که این بیماری همه گیر شد و در آینده از چین که در آن ویروس نشات گرفته و که در آن وجود دارد دو بار به عنوان بسیاری از مردم ؟

به حدی کارشناسان می گویند که اروپایی ها در حال پرداخت قیمت برای زندگی در باز مرفه دموکراسی که در آن مردم استفاده می شود به حرکت آسان سفر و مستقل تصمیم گیری و که در آن دولت نگران افکار عمومی. دولت ها استفاده نمی شود به دادن سخت سفارشات و شهروندان نیست مورد استفاده در زیر آنها را.

اما چین با یک عمل شدت و وسعت که حیرت زده غرب, ساخت منفور حرکت می کند و پذیرش عمیق آسیب های اقتصادی به عنوان قیمت های حاوی این بیماری است. این بسته کردن ده ها میلیون نفر از مردم آنها را منع از ترک شهرهای خود و حتی خانه های خود را به جز به دست آوردن مواد غذایی و مراقبت های پزشکی و این اعمال محدودیت کمتر در صدها میلیون بستن کل صنایع در این فرآیند است.

“چین بوده است مایل به رفتن به خیلی طول فوق العاده با استفاده از ارتش با استفاده از پلیس قفل کردن مردم در خانه های خود با استفاده از تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر رفتار, راه اندازی موانع گفت:” دکتر آرتور reingold می رئیس بخش اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

“هر چه اقداماتی شده اند در محل قرار داده در اروپا واقعا تنها شده اند در محل قرار داده به تازگی و رک و پوست کنده و هیچ یک از آنها شده است به عنوان سخت گیرانه و همه جانبه به عنوان آنچه که انجام شد در ووهان” reingold می گفت.

ثبات و قابلیت اطمینان از اعداد از چین و برخی کشورهای دیگر پرسش شده است اما وضعیت کلی و جهت آن مشخص است. در حالی که چین تصادفا در اوایل رفتن — محلی و مقامات منطقه ای اقدام به سانسور هر گونه صحبت از شیوع و پزشکی دنده بود در انتقادی تامین کوتاه مدت — و سپس آن را خطاب به بحران جدی است.

نیروی سرکوبگر از یک دولت استبدادی بود که تنها یک عامل است. سرعت و تهاجمی عمل شده اند ضروری و برخی از شرق آسیا, دولت باید با استفاده از یک قاطعانه ترکیب گسترده تست قرنطينه برای بیمار و سریع ردیابی تماس های خود را برای جلوگیری از شیوع بدون خاموش کردن اقتصاد است.

“آنها را دیدم چه سارس بود” در سال 2003 و 2004 “و آنها آماده برای یک بعدی گفت:” توماس فریدن مدیر سابق مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

در حالی که چین از دست گرانبها هفته در آغاز آن را نقل مکان کرد و پس از آن سریع تر و قاطعانه تر از کشورهای غربی داشته باشد.

چین تحمیل آن اولین بار, مستند, ووهان و دیگر شهرستانها در Jan 23, کمتر از یک ماه پس از مقامات محلی وجود دارد اذعان کرد که آنها رو به یک جدید پاتوژن و به سختی دو هفته پس از این ویروس شناسایی شد. زمانی که ووهان بسته بود وجود دارد کمتر از 600 تایید عفونت در سراسر جهان هر چند تست به سختی آغاز شده بود.

“چین ممکن است عمل کرده اند دیر است. من رزرو در مورد برخی از اقدامات آنها اجرا شده اما آنها کنترل این بیماری همه گیر” فرانسوا Balloux متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کالج لندن در توییتر نوشت در روز پنج شنبه. “آنها به جهان یک پنجره فرصت برای آماده سازی بود که حیف و میل.”

اروپا و تلاش برای طناب از یک منطقه گسترده — ایتالیا خیلی کمتر stringently اجرا انزوای منطقه شمال که شامل میلان — زمان اثر 8 مارس که این کشور گزارش شده بود بیش از 7,300 موارد است. اسپانیا و فرانسه تا به حال مشابه caseloads هفته بعد زمانی که آنها تصمیم به ممنوعیت اکثر عمومی گردش در سراسر کشور.

“شما باید انجام دهید سخت اجتماعی فاصله در عرض یک هفته از شروع به جامعه انتقال در غیر این صورت شما یک انفجار و هنگامی که شما دریافت کنید که انفجار آن را بسیار سخت برای مهار” فریدن گفت. “کلیدی است برای رسیدن به آن نقطه و بیشتر از اروپا است و فراتر از آن نقطه و نیویورک است و فراتر از آن نقطه است.”

برخی از بخش هایی از شرق آسیا عمل کرده و به سرعت اما با استراتژی های مختلف از چین یا اروپا: تهاجمی و تست تماس با ما-ردیابی برای متوقف کردن زنجیره انتقال بدون خاموش کردن فعالیت های اقتصادی.

به عنوان یک نتیجه, سنگاپور, تایوان و هنگ کنگ را به حال چند مورد و کره جنوبی که تست شده بیش از 200 ، 000 مردم به ارمغان آورده زیادی شیوع بیماری تحت کنترل است.

“کره جنوبی نشان داد به جهان است که آن را می توانید اجازه می دهد محدود کردن یک بیماری همه گیر با محدود تخلفات به آزادی های فردی و اختلال در اقتصاد و پود جامعه” Balloux نوشت.

اما این استراتژی reingold می گفت: “بسیار دشوار تعهد منابع طبیعی فشرده” — و یکی که ایالات متحده به طور خاص نمی تواند تکرار. “هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از تست به آسانی در دسترس است در اینجا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو