ویروس اضطراری طرح: استرالیا می کشد ماشه در همه گیر طرح

طرح لیست سه ممکن است بهترین به بدترین سناریو مورد سیستم بهداشت و درمان می تواند بسته به شدت بیماری و چگونه به سرعت آن گسترش می یابد.

اگر شدت و ‘پایین’, تاثیر خواهد بود شبیه به یک 2009 H1N1 همه گیر و یا بد فصل آنفولانزا کشش بیمارستان و خدمات مراقبت های اولیه.

یک ‘متوسط’ شیوع را بيمارستانهای تحت “فشار شدید” مقامات بهداشت و درمان خواهد بسیج اختصاص داده شده coronavirus کلینیک اعمال جراحی الکتیو و دیگر غیر-فوری روش می تواند “مدرج بازگشت” و همه گیر قانون می تواند به تصویب رسید.

یک “بالا” شدت شیوع – افراطی ترین سناریو – فرض شیوع را در رسیدن به یک قدر دیده نمی شود پس از 1918 ‘آنفلوآنزای اسپانیایی که آلوده به یک سوم از استرالیایی کشته و 50 میلیون و 100 میلیون دلار در سطح جهان است.

GPs, داروخانه ها, پرستاران, مراقبت از سالمندان, امکانات, خون, بانک ها و خدمات تشخیصی خواهد بود کشیده به ظرفیت اولویت های ضروری بیمارستان خدمات “خدمات سردخانه تحت فشار است”.

The Australian government's response plan to an impending coronavirus pandemic foreshadows fast-tracked vaccines and severe pressure on hospitals and blood banks.

دولت استرالیا در پاسخ به طرح قریب الوقوع بیماری همه گیر کوروناویروس حاکی سریع ردیابی واکسن و فشار شدید در بیمارستان ها و بانک خون. اعتبار:اسکات McNaughton دومینو Postiglione Nic واکر

“بهداشت و درمان اضطراری قانون ممکن است مورد نیاز برای حمایت از شیوع بیماری های خاص فعالیت های” طرح توصیه می کند.

دولت باعث شده این طرح در 21 ژانویه زمانی که استرالیا این کشور اعلام COVID-19 یک بیماری همه گیر بالقوه وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: در روز سه شنبه.

“ما در امان نیستند اما ما به عنوان به خوبی به عنوان هر کشور در جهان است,” او گفت:.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: استرالیا مهار اقدامات بود که تا کنون ثابت شده و موثر اشاره به ممنوعیت سفر, فرودگاه, نمایش فیلم و قرنطینه اقدامات است.

“در استرالیا وجود دارد هیچ خطر بزرگ در این نقطه در زمان هنگامی که آن را می آید به انسان انتقال,” او گفت:.

این اولیه اقدام’ فاز کنسانتره تلاش در به حداقل رساندن انتقال و آماده سازی سیستم بهداشت و درمان به صورت بالقوه شیوع است.

آن را یک بیماری همه گیر?

در حالی که سازمان جهانی بهداشت در حال حاضر اعلام COVID-19 یک اورژانس بهداشت جهانی که آیا یا نه آن را یک “اپیدمی” موضوع دیگری است.

با توجه به این که یک بیماری همه گیر در محاوره اشاره به “یک عامل بیماری زا است که اسپرد به راحتی از فردی به فرد در سراسر جهان”.

اما پس از گذشته جهان همه گیر – آنفولانزای خوکی در سال 2009 – سازمان منتقل شده است به یک “توقف تدریجی نظام” برای اندازه گیری چنین شیوع معنی همه گیر است دیگر تعیین تحریک یک پاسخ رسمی.

که ممکن است استفاده از کلمه سخنگوی Tarik Jasarevic می گوید: اما در حال حاضر قرار دادن جهان در حالت آماده باش در اعلام اورژانس در ماه گذشته.

این که آیا کلمه “همه گیر” متناسب با زمان شیوع کروناویروس که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus می گوید پنجره حاوی ویروس هنوز بسته هر چند سرمایه گذاری بیشتر از کشورهایی است که هنوز هم نیاز به آن را متوقف در آهنگ های خود را.

به توانايی انتقال این ویروس است که هنوز شناخته شده نیست. دولت در حال کار با این فرض که یک فرد آلوده به طور بالقوه برای آلوده 1.4 به 2.5 نفر در خط با مشاوره های اخیر.

تحت این طرح نخست وزیر “می توانیم فرض اولیه مسئولیت” برای رهبری تلاش ها برای سرکوب شیوع “باید شرایطی حکم آن” و وزارت بهداشت را “ملی حادثه اتاق” خواهد بود فرماندهی مرکزی هماهنگی کارکنان لوازم و ارتباطات است.

به عنوان شدت بیماری را افزایش می دهد خواهد شد تا فشار بر روی بخش های مراقبت ويژه اطفال بيمارستان تعداد محدود متخصص تجهیزات – به خصوص ” سنگ شکن غشاء اکسیژن (ECMO) برای قلب و ریه شکست و خدمات “مدیریت مرحوم”.

این طرح هشدار نظام سلامت “به خوبی ممکن است آزمایش در شیوع [از COVID-19] و سیستم بهداشت و درمان در برخی از مناطق است که در حال حاضر در ظرفیت در زمان اوج.

NSW و ویکتوریا بیمارستان ها به طور فزاینده ای غرق توسط تعداد بی سابقه ای از بیماران به طور جدی بیمار بدون استرس اضافی از شیوع.

دولت قدرت را به سرعت پیگیری مصوبات اگر یک واکسن موثر کشف شده است و بسیج ملی واکسیناسیون فرزندتان برنامه ریزی کنید.

پزشکی ذخایر گرفته شده است ذخیره سازی و حمل و نقل به دولت و مناطق آماده برای استفاده و سلامت سیستم مهاربند به صورت بالقوه نیاز به افزایش تعداد کارکنان.

استاد Raina مک اینتایر رئیس برنامه امنیت زیستی در دانشگاه UNSW را کربی موسسه گفت: استرالیا هنوز هم می تواند مدیریت virus اما گسترده انتقال می تواند در نتیجه 25 تا 70 درصد از جمعیت آلوده شدن.

با توجه به مرگ و مير COVID-19 2 تا 3 درصد “اگر 50 درصد از استرالیایی ها آلوده شد که 492,000 به 738,000 مردم در حال مرگ بیش از 3 میلیون نفر نیاز به یک تخت بیمارستان و بیش از 1 میلیون نفر نیاز یک ICU تخت” پروفسور مک اینتایر گفت.

استاد Nigel McMillan مدیر در بیماری های عفونی و ایمونولوژی در دانشگاه گریفیث گفت: اگر یک بیماری همه گیر رسیده, استرالیا, مقامات نیاز به آماده شدن برای یک هجوم زیادی از بیماران است.

“[اما] ما نمی خواهید برای القاء وحشت غذا یا بنزین انباشت … زمانی که برای 95 درصد از جمعیت این خواهد بود که خفیف سرد” او گفت:.

در حال بارگذاری

محقق ارشد در ماری بشیر موسسه بیماری های عفونی و امنیت زیستی استاد Lyn گیلبرت گفت: استرالیا سختگیرانه کنترل عفونت اقدامات ممکن است متوقف کردن ویروس از ورود به استرالیا, اما آنها آن را به سیستم بهداشت و درمان هم به بسیج.

“با توجه هیچ کس در جمعیت مواجه کرده است [این ویروس] قبل از همه به خوبی مستعد و می تواند نسبتا بزرگ فشار در سیستم بهداشت و درمان مگر اینکه ما به خوبی آماده شده,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im