ویروس معاملات جدید به کامبوج شهر محدود به چین

جدید کروناویروس به معنای دیگری شکست سیهانوکویل پس از دولت در سال گذشته ممنوع قمار آنلاین است که کمک کرده بود سوخت دیدنی رشد یک شهرستان بی توجه به عمده چینی جمعیت مرکز.

“در حال حاضر همه چیز آرام هستند و بر خلاف قبل از, اما این بد است برای کسب و کار مثل مال من” گفت: tuk-tuk راننده کوان Samhay, 55, به عنوان او cruised خیابان ها به دنبال مسافران است. “وجود دارد هیچ گردشگران چینی در tuk-tuk دیگر.”

بیش از هر شهر در جنوب شرقی آسیا سیهانوکویل نمونه رو به رشد چین در منطقه ای حضور و پیچیدگی های اقتصادی و سیاسی و روابط شخصی که فنر.

تبلیغ از یک طرف به عنوان یک بندر مهم صنعتی و مرکز چین کمربند و جاده ابتکار بزرگترین نیروی محرکه برای سرمایه گذاری چین شده بود به قمار – و بیشتر از همه به قمار آنلاین.

که متوقف شد سال گذشته کامبوج ممنوع قمار آنلاین تحت فشار پکن – رانندگی کردن ده ها هزار نفر از چینی که تا به حال به شهرستان نقل مکان کرد. قبل از آن حدود 80,000, چینی, زندگی در سیهانوکویل تقریبا همتراز با کامبوج جمعیت.

سیهانوکویل باقی مانده قمار کرده بود ادامه داد: به منظور جلب یک جریان ثابت از مشتریان چینی و تحولات املاک و مستغلات به ارمغان آورده سرمایه گذاران به دنبال فرصت های عجیب و غریب.

اما تقریبا متوقف شد و در حال حاضر که مسافران انتخاب هستند قادر به ترک چین به دلیل محدودیت های بیش از coronavirus بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 1700 نفر عمدتا در چین است.

سیهانوکویل تا به حال خود را ویروس ترساندن – ضبط تنها مورد در کامبوج اما همچنین میزبانی کشتی کروز MS Westerdam که از یک مسافر دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

“آرام”

“از آنجا که چینی چپ و سپس شیوع کروناویروس آغاز شده, جمعیت در این شهر بسیار متفاوت از قبل از آن است که در حال حاضر خیلی آرام گفت:” کوان Samhay.

در سراسر شهر که در آن مقامات استانی گزارش در اواسط سال 2019 است که بیش از 90 درصد از کسب و کار شد چینی متعلق به شخصیت های چینی در حال پوست کندن از پنجره رها رستوران ها و سوپر مارکت ها و آرایشگری.

قمار که با اتکا به طور کامل در قمار آنلاین در حال توقیف. بلوک پس از بلوک 12 طبقه ساختمان ایستاده خالی اما برای میز که در آن آنلاین کازینو کارگران استفاده می شود برای تماس با مشتریان در سراسر چین است.

مقامات محلی می گویند حداقل 7000 اهل کامبوج را از دست داده اند شغل خود را پس از ممنوعیت قمار آنلاین در ماه اوت گذشته.

برای برخی از کسب و کار جامعه ممنوعیت قمار آنلاین است یک چیز خوب می کند و طلسم پایان سرمایه گذاری در این شهر که میزبان یک چینی-اجرای شهرک صنعتی و ممکن است نفت فلات قاره.

“آفلاین قمار ادامه خواهد داد به کار گیرند اما به دلیل جریان از مردم کسب و کار است به طور موقت بد” گفت: ژنگ Longming که مشغول به کار در کامبوج برای بیش از 12 سال است.

“سیهانوکویل نمی تواند تکیه بر قمار آنلاین برای افزایش تولید ناخالص داخلی و یا درآمد مالی… بنابراین من فکر می کنم این تغییر مثبت است.”

خروج بسیاری از مردم – هیچ کس دقیق برآورد – کاهش فشار در شهرستان به عنوان مقامات سعی کنید برای هموار کردن جاده ها و مناسب سیستم فاضلاب بود که غرق تازه واردان.

در حالی که کار را متوقف کرده است و در بسیاری از ساختمان ها و جرثقیل سنبله idly از نیم ساخته شده پوسته در جای دیگر ساخت و ساز همچنان ادامه دارد.

برای کوان Samhay بازگشت از چین نمی تواند به زودی به اندازه کافی. پدربزرگ شده است که رانندگی یک توک توک برای بیش از 25 سال مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن حداقل 10 مشتریان یک روز در آوردن تا آنجا که $80. در حال حاضر او خراش است.

“من می خواهم چینی ها و دیگر خارجی ها برای بازگشت به طوری که آن را خوب است برای من درآمد,” او گفت:. “اگر آنها نمی آیند پس از آن ما به صورت یک بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو