ویروس موارد در چین بالا سارس به عنوان تخلیه شروع

پکن – کشورها شروع به تخلیه شهروندان خود را روز شنبه از شهر چینی سخت ترین ضربه توسط یک ویروس جدید است که در حال حاضر آلوده بیشتر مردم در چین بودند از بیمار در کشور توسط سارس.

تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد به 5,974, فراتر 5,327 در سرزمین اصلی چین در طول شیوع سارس در 2002-2003.

مرگ و میر افزایش به 132 که هنوز هم پایین تر از 348 نفر که کشته شدند در چین توسط سارس. دانشمندان می گویند هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوال مهم پاسخ داده شود در مورد این ویروس جدید از جمله فقط نحوه انتقال و شدید آن است.

در یک پرواز که آورده evacuees از شهر ووهان شامل چهار مسافر با سرفه و تب. دو تن از آنان مبتلا به ذات الریه.

سه مرد و یک زن بودند گرفته به توکیو بيمارستان جداگانه آمبولانس برای درمان و پزشکی بیشتر چک. زن دیگری توسعه یافته تهوع در فرودگاه و همچنین در بیمارستان بستری است.

آن را بلافاصله شناخته شده است که آیا آنها با آلوده شدند نوع جدیدی از کروناویروس که برای اولین بار به نظر می رسد در ووهان در ماه دسامبر. علائم آن از جمله سرفه و تب و در موارد شدید پنومونی شبیه به بسیاری از بیماری های دیگر.

چین آخرین آمار اضافه شده 26, مرگ و میر, همه اما یکی در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان. تعداد موارد رز 1,459 از روز گذشته کوچکتر افزایش نسبت به 1,771 مورد جدید گزارش شده در روز دوشنبه. بیش از 50 عفونت های تایید شده اند در خارج از کشور.

امارات متحده عربی به مسافت های طولانی حمل و امارات و اتحاد گزارش اولین موارد در روز چهارشنبه در اعضای یک خانواده که آمده بود از ووهان دولتی خبر داد. آن را بلافاصله روشن چگونه بسیاری از اعضای خانواده درگیر شدند.

بریتیش ایرویز اعلام کرد آن را بلافاصله تعلیق تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین پس از دولت انگلیس هشدار داد در برابر سفر غیر ضروری به کشور است. BA در بیانیه ای گفت: روز شنبه که “ما عذر خواهی به مشتریان برای ناراحتی اما ایمنی مشتریان و خدمه است که همیشه اولویت ما است.” شرکت هواپیمایی عمل پروازهای روزانه از فرودگاه هیترو لندن به شانگهای و پکن است.

شیوع این بیماری نیز تحت تاثیر رویدادهای ورزشی بین المللی با های بین المللی هاکی فدراسیون به تعویق انداختن لیگ برتر بازی ها در چین و مسابقات انتخابی برای بازی های المپیک توکیو برنامه ریزی شده در ماه فوریه در فوتبال, بسکتبال و بوکس در حال نقل مکان به خارج از کشور است. فقط با 177 روز قبل از بازی های تابستانی توکیو سازمان در لبه بیش از شیوع امکان knock-در اثر است.

در استرالیا, مقامات بهداشت گفت: زنان چینی تیم ملی فوتبال بود و قرنطینه در شهر بریزبن بیش از نگرانی های آن منتقل کرده بود ووهان یک هفته پیش.

این تیم خواهد بود در انزوا نگه داشته در یک هتل تا یکشنبه هفته آینده. هیچ یک از این گروه از 32 بازیکنان و کادر نشان داده است علائم.

اجاره هواپیما حمل evacuees خانه به ژاپن و ایالات متحده به سمت چپ ووهان اوایل روز چهارشنبه به کشورهای دیگر برنامه ریزی شده شبیه تخلیه از مناطق چین تعطیل کرده است سعی کنید برای جلوگیری از ویروس. این مستند از 17 شهرستانها دام افتاده است بیش از 50 میلیون نفر در اکثر گسترده کنترل بیماری اقدامات تا کنون اعمال شده است.

هواپیمای حامل آمریکایی ها بود که در ووهان چپ برای, Anchorage, آلاسکا که در آن آنها خواهد شد دوباره نمایش برای ویروس. ایالات متحده بیمارستان در حال آماده شده برای درمان و یا قرنطینه افرادی که ممکن است آلوده. پس از خروج آلاسکا هواپیما برای پرواز به اونتاریو کالیفرنیا.

در توکیو فرودگاه Takeo Aoyama کارمند در Nippon Steel Corp. تابعه در ووهان به خبرنگاران گفت: او برطرف شد قادر به بازگشت به خانه.

“ما احساس می شد به طور فزاینده ای مضطرب به وضعیت توسعه یافته به سرعت در حال, و ما هنوز در شهر” Aoyama گفت: صدای او را خفه و سیاه و سفید فولاد ،

توکیو شهری دولت تایید شرایط چهار بیمار مسافران پس از پرواز از 206 ژاپنی evacuees وارد شده است. قرار گرفته اند جدا آمبولانس به توکیو بیمارستان برای درمان و سلامت بیشتر چک.

همه مسافران را به حال خود دماهای بررسی قبل از سوار شدن در هواپیما ها و برنامه های ساخته شده برای تمام evacuees به درمان و قرنطینه با توجه به نتایج آزمون.

در میان کسانی که باقی مانده در ووهان شد سارا Platto ایتالیایی, رفتار حیوانات, پژوهشگر و دامپزشک و پسرش, Matteo.

“پسر من تبدیل 12 در 23 ژانویه اولین روز از مستند در ووهان. بنابراین او نمی تواند دعوت از دوستان خود را بیش از. ما تا به حال یک کنترل از راه دور جشن تولد با مردم `بازدید’ او بیش Wechat,” Platto گفت: با اشاره به چین توییتر-مانند نرم افزار پیام. “ما آن را به نام اپیدمی تولد است.”

Platto گفت: وجود 25 ایتالیایی ها گیر در ووهان برخی از دانش آموزان بسیار جوان که در تماس ماندن آنلاین برای مواد و حمایت عاطفی است. او استفاده کرده است او در زمینه های علمی به ارائه مشاوره و کم ارزش کردن پر شور کاذب, اخبار, یادآوری دوستان برای شستن دست و چهره ،

تا آنجا که وحشت مردم صرف بیشتر زمان خود را در داخل خانه باید برای مقابله با خستگی.

Matteo معمولا بسیار شلوغ دستور کار خود مدرسه و ورزش و داوطلب کار می کنند اما در حال حاضر “آن را مانند به طور ناگهانی همه چیز آهسته” Platto گفت. به عنوان با دیگر بین المللی مدارس و کلاس های در حال حرکت آنلاین تا همه روشن است صدا.

“ما بیشتر از آنچه ما در حال حاضر نیاز دارید. من فکر می کنم این یک وضعیت جدی است اما ما در سرزمین زامبی” او گفت:.

چندین کشور تایید کرده اند مواردی از این ویروس با بسیاری از آنها در حال بازدید کنندگان چینی, افرادی که بازدید ووهان یا اعضای خانواده در تماس نزدیک به بیمار. ژاپن شش تایید موارد شامل یک تور راننده اتوبوس که سوار بازدید گروه از ووهان. آلمان می گوید چهار کارگر در یک خودکار قطعات شرکت احتمالا آلوده شدند هنگامی که یک همکار از شانگهای بازدید کرد.

استرالیا و نیوزیلند شد آخرین کشور برنامه ریزی تخلیه. هر دو کشور نیز افزایش خود توصیه های سفر به چین به عنوان بریتانیا.

کارشناسان می ترسید سفر در طول سال جدید قمری تعطیلات را قادر می سازد به گسترش بیشتر ویروس و چین گسترش تعطیلات به نگه داشتن مردم در خانه بسته شدن مدارس و ادارات به سعی کنید به آن را شامل.

هنگ کنگ آماده شد به قطع خدمات ریلی از چین در نیمه شب.

ووهان در حال ساخت دو بیمارستان در یک ماده از روز برای اضافه کردن 2,500 تخت برای درمان بیماران مبتلا به ویروس است.

این ویروس جدید از خانواده کروناویروس که شامل کسانی است که می تواند باعث سرماخوردگی و همچنین به عنوان بیماری های جدی مانند سارس و MERS.

منبع ویروس و حد کامل گسترش آن هنوز ناشناخته است. با این حال سازمان جهانی بهداشت گفت: بیشتر موارد گزارش شده به تاریخ “بوده است خفیف تر با حدود 20% از افراد آلوده دچار بیماری شدید.”

——

آسوشیتد پرس نویسنده کریستینا لارسون در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید