واقعیت مجازی می تواند شهرهای باستانی بازگشت به زندگی و بهبود حفاظت

در اطراف از 3300 سال پیش از بندر شهر اوگاریت بود پر جنب و جوش شهری مرکز واقع استراتژیک در زمینی شبکه ارتباط مصر با آسیای صغیر و در مسیر میان ایران و هند در شرق و یونان و قبرس در غرب است. این شهر ریشه در تاریخ به 3000BC و اولین حروف الفبا و به ترتیب حروف الفبا نوشتن سیستم اعتقاد به توسعه وجود دارد در 14 قرن قبل از میلاد.

امروز اوگاریت یک برنز سن سایت باستان شناسی در شمال غربی سوریه برای اولین بار از کاوش های باستان شناسی در سال 1929. آن را می توانید به ما بگویید که یک مقدار زیادی در مورد گذشته اما اوگاریت نیز در حق خود است. حفاظت از سایت نیاز به کمک به ما در درک تاریخ سایت و همچنین حفظ و بازگرداندن آنچه باقی می ماند. ما کار بر روی واقعیت مجازی و بازسازی می تواند نیازهای هر دو این اهداف است.

شکل 1: محل اوگاریت و تاریخی آن لینک کلیک کنید. نقشه گوگل

اگر چه تنها 30 درصد از اوگاریت شده است کاوش های باستان شناسی به کشف مناطق سرنخ در مورد این سازمان از شهرستان. این ساختمان شامل سلطنتی و کاخ ها و خانه های بزرگ مقبره پناهگاه عمومی ساختمان ها و معابد. اوگاریت طلایی سنی بین 14 و 12 قرن قبل از میلاد و ویرانه کاوش های باستان شناسی نشان می دهد که جالب, سیاسی, اجتماعی و اقتصادی, تکامل صورت گرفت در این شهرستان است.

سلطنتی منطقه را نشان می دهد شواهدی از توسعه سیاسی و سیستم های پیچیده دفاعی معماری و ساختار کاخ. مناطق داخلی فاش کردن اطلاعات مهم در مورد Ugaritic مردم در زندگی روزمره خود و ستایش از مرده. این سازه ها در یک وضعیت خراب و برخی از آنها رو به وخامت با تشکر از قرار گرفتن در معرض بیش از 90 سال با تنها حداقل تعمیر و نگهداری و تعمیر.

مجازی حفاظت

یک تغییر جهت به سمت استفاده از فن آوری های مجازی به عنوان روش حفظ سند تاریخی و ارائه فرصت های آموزشی صورت گرفته در سال های اخیر است. این مانع از غلط های معماری حفاظت از محیط زیست است که می تواند یک سایت.

واقعیت افزوده می توانید پروژه بازسازی بر روی خرابه های باستان شناسی مانند در روستای قرون وسطی از Ename در بلژیک. در جای دیگر مجازی بازسازی تولید 3D مدل های بافت از جمله از “سالا dello Scrutinio” در Doges’ کاخ در ونیز.

شکل 2: یک نقشه از شهرستان از اوگاریت نشان کاوش های باستان شناسی در مناطق و مقدس مسیر بین کاخ سلطنتی و معبد. لاذقیه موزه ملی سوریه

ما با استفاده از طراحی به کمک کامپیوتر مدل سازی برای تست کردن حفاظت گزینه برای اوگاریت و به منظور بررسی اثرات احتمالی حفاظت مداخلات در خرابه. این منجر به تغییرات در مفاهیم طراحی و مواد به جا بهتر است هدف از حفاظت.

حفظ یک مسیر مقدس

حفاری ها نشان داد یک کلید مقدس مسیر است که مرتبط با کاخ سلطنتی با اصلی معبد بعل و از طریق مناطق عمومی از اوگاریت. محققان بر این باورند که پادشاه به دنبال این مسیر مقدس به عمل فرقه فداکاری در معبد.

این مسیر شامل مهم ملموس عناصر باقی مانده از کاخ و خانه و معبد ، اما حفاظت استراتژی همچنین در نظر دارد برای بازسازی نامحسوس جنبه های مسیر – به یاد ماندنی استحکامات مقیاس معبد و تجربه راه رفتن در این مسیر مقدس که همه را نمی توان به راحتی درک از باقی مانده خرابه.

شکل 3: نقطه A مقدس مسیر. نویسنده

مجازی بازسازی یک ابزار موثر برای ارزیابی این طرح و قاضی توانایی خود را برای محافظت از خرابه و همچنین آشکار کردن جنبه های نامحسوس مانند فضای یک خیابان که به زمان از دست رفته. ما توسعه تورهای مجازی که ایجاد یک فرصت برای صفحه نمایش نصب شده بر روی سایت قبل از این پیشنهاد واقعی اجرا شده است.

شکل 10: مجازی بازسازی مداخلات پیشنهادی برای نقطه C مقدس مسیر – معبد بعل. نویسنده, نویسنده ارائه شده

این تور مجازی شامل منطقه ای از سایت که در طول تاریخ برجسته پلازا و میخانه. در اینجا رویکرد حفاظت شامل ایجاد یک اجتماعی و سرگرم کننده hub. این اجازه خواهد داد که محیط زیست شهری از پلازا و تار و دنج داخل میخانه به خود ترمیم شود.

تورهای ارائه شواهد قابل اعتماد برای دومین مرحله از حفاظت از محیط زیست پیشنهاد مرحله طراحی و مشاوره در ارتباطات. اما وضعیت سیاسی در سوریه است و قرار است در فرآیند مشاوره در خود نگه دارد.

این وضعیت سیاسی همچنین بدان معنی است که آن را ممکن است برای بازدید از اوگاریت در حال حاضر – یک موقعیت به اشتراک گذاشته شده توسط صدها نفر از سایت های باستان شناسی در سراسر جهان است. بنابراین مجازی بازسازی خدمت هدف دیگری: آنها اجازه می دهد تا کسانی که علاقه مند به یک نگاه اجمالی از این شهر جذاب و ارائه یک فرصت برای بالا بردن آگاهی از این سایت فرهنگی اهمیت با مخاطبان بین المللی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>