با هواپیمایی تجاری ناوگان مبتنی به دلیل عدم وجود تقاضای دولت استرالیا خواهد پرداخت ملت دو تا از بزرگترین خطوط هوایی کوانتاس و ویرجین استرالیا $A165 میلیون به اطمینان حاصل شود آنها در حفظ و پرواز حیاتی شهری و منطقه ای مسیرهای بیش از دو ماه آینده.

این اندازه گیری می آید در بالای یک میلیارد و 198 میلیون بسته کمک های منطقه ای برای شرکت های هواپیمایی و چشم پوشی از یک$715 میلیون دلار در هزینه ها و هزینه های داخلی شرکت های هواپیمایی.


ادامه مطلب: بودجه دولت به کوانتاس و به اطمینان حاصل شود خدمات هوایی در مسیرهای کلیدی


آن را به ویژه مهم برای کمبود پول نقد ویرجین استرالیا. این شرکت این هفته خواسته استرالیا بورس را به حالت تعلیق معاملات سهام آن پس از دولت فدرال رد درخواست خود را برای $A1.4 میلیارد دلار وام.

بدون پول قابل توجهی تزریق, صنعت, کارشناسان می گویند, شرکت هواپیمایی سقوط خواهد کرد ظرف شش ماه. قبل از دولت آخرین اطلاعیه وجود دارد گزارش های آن می تواند به دولت در هفته.

ویرجین استرالیا است که 90 درصد متعلق به پنج شرکت بین المللی – اتحاد ایرویز خطوط هوایی سنگاپور چین اتباع و HNA و ریچارد برانسون, باکره ، رو خود به خود مشکلات آنها را نشانه آنها نمی خواهند تزریق بیشتر سرمایه است.

این بودجه بسته به شرکت هواپیمایی زمان بیشتری برای پیدا کردن سرمایه گذاران دیگر. اما آن دراز مدت آینده باقی می ماند تا در هوا.

به شدت به دنبال $1.4 میلیارد

در حالی که دولت آمریکا موافقت کرده است به ما ارائه 50 میلیارد دلار وام و کمک های مالی به آن ده تا از بزرگترین خطوط هوایی داخلی با این گزینه به حقوق صاحبان سهام سهام خزانه دار جاش Frydenberg گفت: در این هفته دولت استرالیا شد “نه در کسب و کار داشتن یک شرکت هواپیمایی”.

داشتن دو خطوط هوایی خدمت کرده بود استرالیا به خوبی او گفت: “رویکرد ما شده است بخش گسترده ای حمایت می کند”.

پیچیده است که نوع حمایت شده است اختلاف بین ویرجین استرالیا و کوانتاس.

کوانتاس رئیس آلن جویس است استدلال برای “بقای اصلح” و در برابر کمک به “مدیریت بد” کسب و کار. او هواپیمایی نیست نیاز به حمایت دولت جویس گفت: در این هفته. اما اگر دولت قرض داده ویرجین استرالیا یک$1.4 میلیارد و او می خواست یک$4.2 میلیارد دلار است.

به قید وثیقه و یا به قید وثیقه

دولت فدرال معضل این است که آیا بهتر است به قید وثیقه ویرجین استرالیا یا تجاری اجازه می دهد نیروهای حکومت به عنوان آن را در گذشته انجام داده است.

علاقه خود را در بخش حمایت گسترده ای نشان دهنده این واقعیت کل حمل و نقل هوایی داخلی صنعت صدمه زدن به.

حمل و نقل و تدارکات هواپیما تعمیر و نگهداری و تعمیر, آموزش پرواز و شبیه سازی مولفه های تولید و تحقیق و طراحی عملیات همه همراه با هم به شدت محدود به بخش.

همه تا این صنعت پنج subsectors – تجاری داخلی حمل و نقل هوایی تجاری بین المللی حمل و نقل هوایی به طور کلی حمل و نقل هوایی حمل و نقل حمل و نقل حمل و نقل هوایی و زیرساخت های پشتیبانی – ارائه شده اشتغال برای حدود 90000 استرالیایی در سراسر 1,900 کسب و کار. پس از آن فقط 10 ، 000 نفر شاغل ویرجین استرالیا دولت نیاز به فکر کردن در مورد.

سیستم های شوک چیز جدیدی نیست

تاریخچه نیز یک عامل است. جهانی صنعت حمل و نقل هوایی است که هیچ غریبه ای به سیستم “شوک”. این شامل بحران مالی جهانی سال 2008 شیوع سارس در سال 2003 مرکز تجارت جهانی حملات در سال 2001 بحران مالی آسیا در سال 1997 و نفت شوک از 1970s.

به طور معمول بخش “در پشت صحنه” در عرض یک سال است.

آخرین بزرگ shakeup استرالیا صنعت هواپیمایی در سال 2001. تنها چند روز پس از 11 سپتامبر حملات تروریستی Ansett شرکت های هواپیمایی – پرواز پس از سال 1935 – رفت و به دولت.

Ansett تجمع حامیان در سیدنی در روز 14 سپتامبر سال 2001 در تماس با دولت فدرال به قید وثیقه از خطوط هوایی است. دین Lewins/AAP

پس از Ansett سقوط, باکره آبی (تاسیس شده در سال 2000) شاهد رشد انفجاری و سابق Ansett کارکنان کمک کرد ایجاد منطقه ای اپراتور رکس در سال 2002.

پس از آوار شکست شرکت های جدید و اشکال حمل و نقل هوایی کسب و کار رشد می تواند فقط به عنوان ویرجین استرالیا گرفته شده Ansett محل به عنوان کشور دوم عمده داخلی حامل.

البته میزان این بحران تا حدودی متفاوت است در این زمان.

با مسافرت داخلی محدودیت به احتمال زیاد در محل برای حداقل شش ماه و پرواز بین المللی محدودیت های تعیین شده برای ادامه حتی دیگر بخش خواهد بود برای همیشه لطفا برای تغییر.


ادامه مطلب: هنگامی که این بیماری همه گیر است که شما را به یک بسیار متفاوت صنعت هواپیمایی


اما تاریخ نشان می دهد که استرالیا می تواند پشتیبانی دو خطوط هوایی. ما باید گسترده حمل و نقل هوایی داخلی راه را قادر خواهد ساخت که یک بهبودی اولیه در مقایسه با خطوط هوایی در دیگر نقاط جهان است که تکیه در مسیرهای بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im