ویرجین استرالیا سقوط: دولت حمله یک یادآوری از Ansett

در حال حاضر که سوسیالیسم آمده است به کمک داری چرا که نه رفتن یک گام بیشتر با توجه به اینکه باکره استرالیا ؟ و همچنین منابع سهامداران خارجی از جمله شرکت های هواپیمایی و زبان انگلیسی میلیاردر نمی راستا سرمایه گذاری خود را به ارزش حمایت, دولت استرالیا باید nationalise سهام خود را قادر به کنترل چقدر بالا مدیریت می توانید پرداخت خود را و قرض گرفتن پول بیشتر. اگر در ادامه به بازگشت اقتصاد به استرالیا دست است که به عنوان یک گام بیش از حد پس از همه گیر را تصویب کرده است, آن را قطعا می تواند نسبت به صحبت هوایی نیوزیلند به ارائه یک دوم هواپیمایی به جای ترک آن را به کسانی که تنها بهره و سود است. دریاچه Wilson, Northcote را بازتوییت کرد

پایان مکرر سفر هوایی استقبال

آیا ویرجین استرالیا رفتن به امانت به معنای روز از کاهش قیمت سفر هوایی رفته است ؟ بنابراین من امیدوارم. آن را ساده برای دیدن که کمتر پرواز در سراسر جهان است خوب برای بهداشت محیط ، مستند نشان داده است که بین ایالتی و خارج از کشور سفر کسب و کار می تواند جایگزین قابل ملاحظه ای صوتی و تصویری و ارتباطات است. خدمات هوایی لازم برای حمایت از, استرالیا, سفر, صنعت, اما بالاتر از هزینه های ما را با دقت فکر می کنم اگر ما واقعا نیاز به پرواز در جایی.

اندرو اسمیت Leongatha

انحصار مجازی برای کوانتاس مطمئن

با حمایت باکره, استرالیا, موریسون دولت را در دست کوانتاس مجازی انحصار است. کوته زمانی که دولت استرالیا نیاز بسیاری از مشاغل قابل دوام داخلی صنعت سفر و مقرون به صرفه airfares به آینده است.

گاوین Kempin پورت ملبورن

را در هوا نیوزیلند

کن بارنز (نامه 20/4) نشان می دهد برای جلوگیری از کوانتاس انحصار هوایی نیوزیلند باید با توجه به حقوق کار در استرالیا مسیرهای داخلی. آنها باید این دسترسی آن به نام Ansett خطوط هوایی.

کن دست الثام

Deja vu برای برخی از کارکنان باکره

زمانی که Ansett سقوط برخی از کارمندان سابق رفت و به باکره. آنها در حال حاضر reliving استرس از دست دادن شغل.

کی جونز Nagambie

درست هزینه سفر هوایی به رسمیت شناخته شده

شرکت های خارجی در تلاش برای رقابت با کوانتاس را مجبور هزینه سفر هوایی به یک سود سطح. این شرکت ظاهرا خوشحال شده برای اجرای ویرجین استرالیا در از دست دادن در حالی که با بهره مندی از راه های دیگر و خدمات است. درست هزینه سفر هوایی باید اندازه گیری سطح از سود به اپراتور به علاوه هزینه و زمان رسیدن به فرودگاه قبل از پرواز حرف بی ربط و هزینه های زیست محیطی از هزاران پرواز در هر روز. دولت پول می تواند بهتر از صرف بهبود خدمات راه آهن به خصوص بین ملبورن و سیدنی است. اگر این سرویس زد سریع و قابل اعتماد تعداد پروازهای بین دو پایتخت خواهد نصف.

جان علائم Werribee

فروم

ماسک صورت مشکل

من می دانم که چقدر مهم است برای پزشکان و پرستاران به پوشیدن یک ماسک و برای کسانی که احساس می کنند نیاز به آنها را می پوشند اما من یک مشکل. من یک شنوايي و من لب به عنوان خوانده شده. بنابراین برای من به درک آنچه که فرد گفت: من نیاز به “دیدن” چه گفته است.

رزماری Berrell, Ashburton

کاربر می پردازد

این ممکن است نگاه و صدای زیادی که دولت و ACCC در حال تلاش برای مهار تکنولوژی غول مانند Facebook و گوگل به عنوان آنها به طور موثر اهرم محتوا از رسانه های سازمان به تولید درآمد عظیم با رفتن به تولید محتوا است. وجود دارد, اما یک عنصر حیاتی از دست رفته از تلاش های به حق این اشتباه است. کاربر نهایی. کسانی که خوشحال هستند برای استفاده از Google و Facebook بدون هیچ هزینه ای و به مراتب بیش از حد بسیاری از کسانی که حاضر به پرداخت هزینه برای رسانه های اشتراک. قدیمی آگهی مدل درآمد شکسته است, به معنی در حال حاضر بیش از همیشه کاربران نهایی باید شروع به جوش کردن برخی از پول نقد به نگه داشتن آن شناور است. تا زمانی که بحث در اطراف این اتفاق می افتد بحث تحریم ها و کدهای فقط کف و حباب و واقعی نیست اقدامات است که تفاوت را به بیمار رسانه های سازمان.

پل Bugeja, Footscray

ابوت ترجیح

نخست ministership از Malcolm Turnbull یک فاجعه بود برای هر دو حزب لیبرال و ملت است. Turnbull, یک مرد از جناح چپ مقادیر هرگز نباید ساخته شده اند رهبر یک مرکز حزب راست. حزب لیبرال باید به جای بسیج در سراسر تونی ابوت که آماده شد به تصمیم گیری های دشوار در منافع ملی است.

پیتر کورتیس, Werribee جنوبی

غیر قابل اعتماد خاطرات

انتشار عصاره از Malcolm Turnbull خاطرات نشان می دهد او به دنبال بازنویسی تاریخ و که خود خاطره ای از حقایق غیر قابل اعتماد است. Turnbull ما را باور است که او هرگز منحرف در نگرانی خود را برای تغییر آب و هوا و دوم از دست دادن قدرت در سال 2018 شد نسبت به آن نگرانی. واقعیت این است که حزب خود را از دست داده بود ایمان به رهبری او به دلیل پایین ایستاده در پای صندوقهای رای است. طنز نهفته در این احتمال که حزب خود را در انتخابات ممکن است کف او پشتیبانی اکشن تغییر آب و هوا. ما هرگز نمی تواند با اطمینان می دانیم اما این امکان وجود دارد که او صحبت کردن در مورد تغییرات آب و هوایی در طول زمان خود را به عنوان نخست وزیر او هنوز هم ممکن است ساعت.

مالکوم پارک شریف پارک

عقل زنان

جالب است که زنان به طور کلی باید صرف محرک پرداخت ضروریات زندگی (“مواد غذایی v بازی های ویدئویی در یک جنسیتی صرف تقسیم”, 20/4) و مردان را صرف پول در بازی های ویدئویی, موسیقی, ماشین-هزینه های مربوط به الکل و تاکسی. باعث می شود نقطه است که زنان مالی مدیران در بسیاری از خانواده ها هستند و قادر به صرف پول که در آن مورد نیاز است قبل از اینکه آنها را صرف آن در غیر موارد ضروری. بدون زنان بسیاری از خانواده ها خواهد بود در مشکلات مالی است.

مارگارت Collings Anglesea

Sharemarket قطع

هر کسی می تواند توضیح دهد که چرا داو جونز شاخص رفت تا 3 درصد در روز جمعه هنگامی که ما تا به افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس و ASX همه Ords رفت 2.5 درصد دیروز و استرالیا مسطح منحنی بنابراین تحت. به همین دلیل است که وجود دارد از جمله قطع ارتباط بین بازار و آنچه که به نظر می رسد اتفاق می افتد در جهان است.

یان توماس ارمدل

Turnbull مصاحبه

آن است که گفت: “همه ما وقت و زمان دوباره شکست اما ما تنها تبدیل به یک شکست زمانی که ما سرزنش دیگران”. بنابراین ممکن است گفته شود در مورد قبلی ما ساعت Malcolm Turnbull. آن را دردناک به تماشای مصاحبه با لی فروش (7.30, 20/4). دردناک دلیل این که شما احساس برای او و خود را مطلق کفر است که مردم در حزب خود را رد کرده بود او را دوباره به عنوان رهبر خود در سال 2018 کودتا. آن دردناک بود به دلیل خیانت او احساس از کسانی که او فکر خود را از طرفداران. و این دردناک بود به دلیل وزن ناامیدی بسیاری از ما احساس با ما نا فرجام انتظار است که تحت Turnbull, ما ممکن است تبدیل به یک پیشرو همدلی و عادلانه تر جامعه است.

نیک Toovey, بیومریس

مکان استثنایی

من در بر داشت این نظر توسط پیتر FitzSimons (درام 20/4) پرچین. او تکرار افکار من: چگونه می توان بسیاری از شهروندان ایالات متحده را درک ضرورت به خود منزوی? حتی بیشتر نگران کننده است این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی از آنها را در نافرمانی مدنی در برابر دولت فرمانداران تلاش برای مقابله با کروناویروس. البته این پاسخ نهفته است در این واقعیت است که تهمت حامیان معتقدند آنها نباید انتظار داشته باشند دولت خود را برای حمایت از آنها را با مراقبت های بهداشتی مناسب و یا آموزش و پرورش. آنها بر این باورند که ما استثنایی است و آن است که به هر فرد به یک برطرف کننده نه لاغر. آنها دو یا بیشتر از دو شغل برای حداقل دستمزد بر این باورند که سوسیالیسم برابر کمونیسم و باید کارشان را اگر آنها نمی توانند کار کنند.

Jan جولی, فرودگاه, غرب

ترک هیچ اثری

من خیلی دوست دارم برای دانلود یک برنامه ردیابی. این امر به من اجازه می دهد برای استراحت کمی در مورد عفونت ممکن است در علم به این که اگر من خودم را به نشستن در کنار کسی که در تراموا که بعدها توسعه COVID-19 من ممکن است هشدار داد برای آزمایش قبل از عفونی شدن. از سوی دیگر من هیچ اعتماد به نفس در این دولت توانایی مدیریت چنین اطلاعاتی اخلاقی. وجود دارد نیاز به یک نهاد مستقل برای نظارت بر استفاده از این اطلاعات است. آنها نیاز به توجه گسترده قدرت از تحقیقات از جمله حفاظت از خبرچین. وظایف خود ادامه خواهد داد تا زمانی که پیچ در پیچ تا از برنامه ها و حذف تمام اطلاعات جمع آوری شده است.

کارولین Williamson, نیوبرانزویک

از بی اعتنایی

اگر ویکتوریا حزب لیبرال فکر می کند آن است که اقدام مسئولانه با بدنام کردن پروفسور برت ساتون (“لیبرال شورشیان مخالف رهبر ویروس جهت” 21/4) و نخست وزیر در طول این زمان از همه گیر آن است که فریب خورده. سزاوار نیست برای به دست آوردن مجدد دولت در هر زمان به زودی.

لیز Riordan, نیوزیلند

هزینه ها باقی می ماند

به نظر من که سفر عوامل مانند سایر صنایع خدماتی ارائه خدمات برای آنها که شایسته پرداخت می شود. آنها دستمزد, اجاره, همراه, کامپیوتر و تخصص و زمانی که لغو لازم است این هزینه ها را ناپدید می شوند نیست.

تری Beath ملبورن

پرواز بازپرداخت

خواندن در مورد Cathay Pacific استرداد کل airfares به مشتریان آن را گیج کننده چرا Jetstar نمی خواهد همان را انجام دهید. Jetstar من فرستاده لغو سفر من این ماه که من رزرو و پرداخت در ماه ژانویه و به من اعتبار است که استفاده می شود در عرض یک سال از من اصلی رزرو کنید. من ایمیل فرستاده و درخواست برای کمک های مالی به پرداخت در دو نوبت و از آن امتناع کند.

پاتریک Alilovic, Pascoe ول جنوبی

هیچ خرابی به صورت نقدی

هنگامی که من سعی کردم به استفاده از آنلاین سفارش ابزار از یک رستوران محلی آن گفت: این سایت به طور موقت در دسترس نیست که آنها آگاه بودند که من زنگ زد آنها. به طوری که آنها در زمان سفارش از طریق تلفن. وقتی که من برداشت مواد غذایی و تلاش برای پرداخت توسط کارت اعتباری آن را نمی خواهد کار به دلیل لینک اینترنت پایین بود. بنابراین من تا به حال به پرداخت نقدی است که من تا به حال عاقلانه گرفته شده با من. من نمی توانم صبر کنید برای “cashless society” که بسیاری از مردم مشتاقانه هل دادن در لحظه.

جف دالتون مال ورن شرق

لایحه امداد

می خواهم بدانم که آیا شرکت های نرم افزار در حال رفتن به گام برای کمک به مشتریان خود را در این زمان. با “ماندن در خانه” بخشنامه ایستاده فراز و تحصیل در خانه بسیاری از خانواده ها خود را ببینید صورتحساب موشک به عنوان مجموعه زمستان. با توجه به شرکت ابزار لذت بردن از یک اسیر بازار برای خود ضروری و محصولات که تقاضا هنوز هم وجود داشته باشد که این بحران برطرف مطمئنا توقف و یا حداقل یک سخاوتمندانه تخفیف در صورتحساب بی دلیل نیست.

پیتر صدای عمیق منجر شود

صدای دلیلی

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که منجر نور و صدای عقل در مبارزه برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در امریکا است. و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همکار خود را به هواداران می خواهم دکتر خوب از کار اخراج شدند. وای چه نوع حماقت است ؟

Rajend Naidu, Glenfield, NSW

محلی نه جهانی

آن را تبدیل شدن به روشن است که ما باید با افزایش تعداد محصولات تولید شده در استرالیا. شفاعت یا cajoling توسط دولت نمی خواهد این اتفاق می افتد – ناخوشایند آن را به عنوان است برای برخی از ما نیاز به قرار دادن تعرفه در برخی از واردات بنابراین وجود خواهد داشت و انگیزه ای برای تولید کالا محلی است. چین احتمالا مقابله به مثل با قرار دادن تعرفه های ما تولید کند. ما می توانید این را به عنوان وجود دارد بسیاری از کشورها که از ما خرید کنند ، آن را به برخی از تنظیم و ما هرگز رسیدن به منافع پولی ما لذت می برد قبل از coronavirus اما ما تبدیل خواهد شد آزادتر و بیشتر ملت ما را دنبال کنید ما تمام خواهد شد شروع به بهره گیری از این recalibration تجارت بین المللی است.

هنری, کسی که شام میخورد جنوبی کولفیلد

گزارش کامل پی

هنگامی که ما می رویم به دیدن unredacted گزارش کمیسیون سلطنتی به نهادی پاسخ به سوء استفاده جنسی از کودکان? گزارش کامل باید منتشر شود در حال حاضر.

مارگارت Ludowyk نیوبرانزویک

آن را در اینجا

خوب است به یاد بگیرند که ما یک بار دیگر می تواند تولید فولاد ماسک و هواکش. ما حتی می تواند به رشد همه خود ما مواد غذایی و تولید لباس های ما و تمام impedimenta که ما با آن پر کردن خانه های ما این روزها. نسل وای و پدر و مادر خود هستند و احتمالا همه غافل است که علاوه بر طراحی و ساخت ماشین ما استفاده می شود همچنین به طراحی و ساخت کشتی ها و هواپیما. آنچه ما در زندگی از طریق در حال حاضر یکی از جنبه های منفی از اقتصاد جهانی است.

جیمز Ogilvie, Kew

و یک چیز دیگر

گلف بحث

من استدلال علیه ممنوعیت گلف, اما باید آن را به رسمیت شناخته شده وجود دارد که به صورت خودکار فاصله با ناتوانی بیشتر به آمار توپ مستقیم.

باری عدل Woorinen شمالی

شاید گلف ممنوع است به دلایل ایمنی. می تواند وجود داشته باشد چند اردک-بورس کمین در بوته. مارگارت Ward, الثام

شما خبرنگاران در مورد گلف بان (حروف 21/4) چشم پوشی سوال کلیدی. چرا گلف ممنوع در ویکتوریا و در عین حال مجاز در کشورهای دیگر?

پیتر والش بیومریس

هفتم دولت

برخی از بحث در مورد نیوزیلند تبدیل شدن به هفتمین امور خارجه استرالیا. Jacinda protocol wine studio بزرگ را نخست وزیر استرالیا است.

مایکل Brinkman, ونتنر

قیمت نفت

قیمت نفت رفته منفی در ما. آیا معنی هواپیما به زودی پرداخت ما برای پر کردن ؟

Reg موری گلن جنس زنبق و سوسن

اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رفتن به قرار دادن میلیون ها بشکه نفت به آمریکا ذخایر چقدر است اسکات موریسون را به استرالیا ذخایر ؟

اسکات رمزی Strathdale

Coronavirus

این مستند به ارمغان آورده است به من کمک بسیار خوبی است. من تا به حال یک بهانه خوب برای قرار دادن خاموش من مراجعه به دندانپزشک.

Reg موری گلن جنس زنبق و سوسن

اگر Facebook و Twitter در گوشی خود را, آن را سخت برای دیدن آنچه که خود را در اعتراض به COVID-19 برنامه می تواند.

استیو Sd Times, Hughesdale

من موافق با جوآن Mok (حروف 21/4) – ما باید به پیتر داتون ، چگونه در مورد کریسمس, جزیره مانوس یا نائورو است ؟ بلیندا برک زالزالک

کپی رایت

نقض کپی رایت و سرقت است. من نمی می توانید ببینید و سارق گرفتن دور با یک عذرخواهی برای سرقت.

رابین Lohrey, Howrah, Tas.

نخست وزیر باید AFP به بررسی غیر قانونی توزیع Turnbull کتاب. آنها خیلی خوب است. فقط بخواهید آنگوس.

پیتر کارلین, Frankston تبدیل جنوبی

*ثبت نام به ویرایشگر الکس Lavelle منحصر به فرد در خبرنامه: www.theage.com.au/editornote.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de