خشونت پرت, دانش آموزان, اخراج, ارسال به چند میلیون دلار جایگزین مدارس

دانش آموزان قرار می گیرد در ALS پس از محروم بودن از مدرسه و یا اگر آنها در حال ارزیابی می شود در خطر محرومیت.

در سال 2019 و 45 دانش آموزان فرستاده شد به سه ALS با هر مرکز با داشتن حداکثر ظرفیت 10 دانش آموزان در هر زمان.

جنوب شهری تنظیم دریافت اکثر دانش آموزان در سال گذشته با 17 در حالی که شمال تمایل به 16 دانش آموزان و جنوب غرب 12.

هر دانش آموز باقی مانده در ALS تا آنها تلقی مناسب برای هر دو بازگشت به مدرسه عادی می شود و یا نقل مکان به یکی دیگر از آموزش و پرورش تنظیم.

از 45 دانش آموزان 12 بازگشت به اصلی مدرسه هفت رفت و به یک مدرسه جدید و شش فرستاده شدند به امکانات مانند مدرسه از نیازهای ویژه آموزشی: رفتار و تعامل و یا برنامه درسی و تعامل در آموزش و پرورش است.

معلوم نیست که آیا باقی مانده 20 نفر از دانش آموزان حساب نشده برای ترک سیستم مدرسه در دسترس نباشد و یا در صورتی که تعداد ساخته شده تا به صورت مجدد مجرم که در حال بازگشت به ALS در بیش از یک مناسبت.

Ms Ellery نگفت که آیا هر یک از این مراکز ظرفیت رسیده اما تأیید “اوایل نشانه های دلگرم کننده” به معنای ALS ادامه خواهد داد عامل حداقل تا پایان سال 2020 است.

ما می خواهیم برای دیدن این دانش آموزان کمک به نقطه که در آن آنها می توانند خود را مدیریت تحصیل بدون خشونت یا رفتار غیر قابل قبول.

SSTUWA رئیس جمهور Pat Byrne

او گفت که این گروه همچنان به نظارت و ارزیابی پیشرفت دانش آموز به ادامه و تقویت این مدل از فردی حمایت ارائه شده بر دانشجويان و نقاط قوت و نیازها و منافع برای اطمینان از حداکثر تعامل و اثر است.

دولت معلمان اتحادیه و رئیس جمهور Pat Byrne گفت: وجود آشکار تقاضا و نیاز به ALS با پتانسیل برای رشد بیشتر در آینده است.

“اگر نیاز به افزایش ما خواهد بود استدلال برای منابع اضافی را به ارائه بیشتر مراکز,” او گفت:.

“آنچه ما نمی دانیم که در حال حاضر این است که آیا لیست انتظار یا آنچه در طول آن است.”

Ms بایرن گفت: اولیه در کوتاه مدت نتایج مثبت بودند و بیش از نیمی از دانش آموزان هم در مدارس و یا در سرمایه گذاری جایگزین.

“به وضوح همه مزایای… مدرسه است که نیاز به صرف زمان قابل توجهی از منابع و تلاش برای مقابله با مشکل دانشجویان; اساتید و سایر دانشجویان در معرض تهدیدات و واقعی خشونت از این دانش آموزان” او گفت:.

“ما نیاز به انجام تحقیقات بیشتر به ببینید که چه شده است وجود دارد در بهبود رفتار دانش آموزان آن در جامعه گسترده تر.

“در حالت ایده آل همه ما می خواهم برای دیدن این دانش آموزان کمک به نقطه جایی که آنها می توانید مدیریت تحصیل خود را بدون توسل به خشونت یا رفتار غیر قابل قبول.”

در حال بارگذاری

در 2019 سال تحصیلی تا تاریخ 27 نوامبر 12,740 دانش آموزان شده بود به حالت تعلیق از مدرسه برای برخوردهای فیزیکی و 51 حذف شدند نه همه آنها به طور دائم اخراج شد.

معاون مدیر کل از مدارس دولتی استفان بکستر گفت: محرومیت بسیار شدید انضباطی نتیجه برای دانش آموزان و محفوظ بود برای جدی ترین نقض نظم و انضباط.

“یک مدیر ممکن است توصیه یک دانش آموز برای خروج به صورت جدی نقض نظم و انضباط مدرسه از جمله یک حمله خشونت آمیز در برابر یکی دیگر از دانشجویان یا کارکنان,” او گفت:.

“هنگامی که یک دانش آموز خارج از مدرسه جایگزین ترتیبات آموزشی قرار دادن ساخته شده است. اگر دانش آموزان درگیر در دادگاه یا پلیس, تحقیق, اصول, مارس منتظر نتیجه این مسائل قبل از توصیه به خروج.”

KPMG استرالیا تهیه یک گزارش از ALS برنامه آزمایشی است که در حال حاضر در نظر گرفته شده توسط Ms Ellery.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im