رفتار خشونت آمیز نشان می دهد تا در مدرسه ابتدایی — و می تواند در پایان وجود دارد بیش از حد

مدارس باید مکان های امن. هنوز در سراسر دنیا از خشونت در مدارس یک مشکل باقی می ماند. دختران و پسران که دیده می شود به عنوان ” نرم ” یا ” گی ” در حال اصلی ترین قربانیان قلدری نام خشونت فیزیکی و خشونت جنسی. این تجربیات در مدارس بر کودکان تمرکز و عملکرد تحصیلی. در برخی موارد دختران و رها کردن از مدرسه برای جلوگیری از چنین خشونت است.

در مقایسه با دختران بیشتر احتمال دارد به درگیر در خشونت فیزیکی و قلدری شایع تر است در میان پسران است.

در سطح بین المللی اهمیت کار با پسران برای پایان دادن به خشونت و ترویج برابری جنسیتی است که به خوبی تاسیس شده است. بدون به رسمیت شناختن پسران خود قدرت و امتیاز را در رابطه با دختران و پسران دیگر این کار نسبت به پایان دادن به خشونت در مدرسه را متوجه نمی شود.

حتی مدارس ابتدایی در حال دست و پنجه نرم کردن با این مسائل از خشونت است. اما اغلب پسران جوان گرفته به طور جدی در تلاش برای پایان دادن به آن. به جای آنها می تواند متحدان اگر آنها آموخته به رفتار متفاوت و در زمان این را به زندگی خود.

بین المللی تحقیقات به طور معمول خطاب ایده های در مورد مردانگی, ‘واقعی’ بچگی و رفتار است. ‘واقعی’ پسران تحقیقات نشان می دهد استفاده از قدرت و سختی و خشونت برای نشان دادن قدرت. بسیاری از تحقیقات جهانی با تمرکز بر پسر بزرگتر.

در آفریقای جنوبی بیش از حد پژوهش در پسران در مدرسه ابتدایی است که تنها به تازگی در حال توسعه است.

خود من پژوهش در مدارس آفریقای جنوبی متمرکز شده تجربه از بچگی که به شکل جنس و نژاد و طبقه و فرهنگ و سن و مردانگی. یک بخش بسیار مهم از این تحقیقات به این سوال است که در آن پسران و زندگی اجتماعی خود را محل.

من پیدا کرده اند که فقر و بیکاری و خشونت در جامعه شکننده خانواده ها و ناامنی غذایی شکل ایده از آنچه در آن به معنی یک “واقعی” ، برخی از پسران به استفاده از قدرت خود را برای زنده ماندن – و این شامل استفاده از خشونت برای به دست آوردن غذا.

در مدارس که ثروتمند پسران استفاده از خشونت برای دفاع از قدرت در راه های دیگر برای مثال از طریق قلدری برای حفظ امتیاز.

خشونت در زمین بازی

تحقیقات من و تیم من اعتقاد دارم که بزرگسالان باید تشخیص دهند که پسران جوان در حال حاضر سرمایه گذاری در مردانگی و خشونت به عنوان یک بیان از قدرت است. انجام این کار فراهم می کند فرصت را به پسران به گفتگو در مورد پایان دادن به خشونت است.

در اخیر ما تحقیق مقاله ما به کاوش چگونگی پسران تجربه و چالش استفاده از خشونت در زندگی روزمره خود در یک مدرسه ابتدایی در یک جامعه فقیر در آفریقای جنوبی. ما مربوط به مدرسه خود را به تجارب اجتماعی خود را شرایط.

ما پرسش و پاسخ و مشاهده کودکان و معلمان در کلاس درس و در زمین بازی. اغلب پسران صحبت در مورد خشونت در جوامع خود و در صفحه اصلی که در آن هنجارهای فرهنگی را تاسیس مردان به عنوان قدرتمند مقامات در خانواده است.

در زمینه های شدید و مشکلات اجتماعی و اقتصادی خشونت است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک بیان از سرخوردگی و قدرت. پسران یادگیری از سنین پایین است که خشونت را وسیله ای برای قدرت و استفاده از آن در مدارس برای رسیدن به وضعیت و امتیاز.

معلمان نیز بخشی از یک جامعه که در آن قدرت مردانه همراه با خشونت است. بسیاری از کشورها از جمله آفریقای جنوبی را ممنوع تنبیه بدنی در مدرسه. اما معلمان همچنان به استفاده از چنین خشونت برای نشان دادن قدرت خود را.

در پژوهش های خشونت آمیز ابراز مردانگی باقی مانده یک موضوع غالب در محیط مدرسه اگر چه نه همه پسران خشونت آمیز بود. پسران نشان داد که احساسات بودند که ملایم یا که اجتناب ورزشی بودند که تصور می شود ‘دختر وار” یا “گی’. ‘نرم’ پسر بودند و اذیت آزار و خشونت قرار گرفته.

تحقیقات ما نشان داد که بسیاری از پسران تحت سلطه بازی زمانی که آنها نبودند تحت نظارت بزرگسالان. در این بازی فضاهای آنها می تواند آزمون و گسترش قدرت خود را.

خشونت فیزیکی شامل دعوا لفظی و تهدید به پسران و دختران دیگر. زمین بازی است که در نتیجه نه تنها یک محل برای تفریح اما مهم فضایی به ادعای قدرت.

ما در بر داشت که بدن مرکزی به چه خشونت استفاده شد. پس بدن متفاوت در اندازه و شکل بدن استفاده می شود برای نمایش قدرت به خصوص ضعیف تر بدن.

مبارزه برای غذا

برخی از کودکان در مطالعه ما آمد به مدرسه از خانه بدون مقدار غذا یا پول است. فضای باز از زمین بازی مدرسه مجاز پسران به ادعای غذا و پول از دیگران است. پسر بودند که کوچکتر بودند در ترس از پسر بزرگتر.

ما در بر داشت که حتی اگر کوچکتر پسران عصبانی بودند در مورد خشونت آنها با تجربه از پسر بزرگتر آنها همچنین با استفاده از خشونت خود را. اگر آنها نمی, آنها رو بیشتر آزار و اذیت برای اینکه ضعیف و دختر وار’. با استفاده از خشونت شد و در نتیجه یک راه دیده می شود به عنوان یک ‘واقعی’ پسر بچه – حتی توسط قربانیان خود را به عنوان پسران خود را اعلام کرد.

خواسته ما از پسران در مورد آنچه آنها در مورد توقف خشونت و نگاه کنیم به سوابق در برخی از مدارس. هنگامی که پسران گزارش شده خشونت به معلمان آن را اغلب به عنوان رد ‘پسران پسران’. زمانی که خشونت بود جدی تر از تنبیه بدنی استفاده شد. این به ما می گوید در مورد دایره طبیعت از خشونت است که خشونت مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از خشونت است.

آنچه باید انجام شود

پسران جوان در مدرسه ابتدایی در حال حاضر یادگیری در مورد جایگاه خود را در جامعه است. آنها با استفاده از اندازه و قدرت به ایجاد خشونت است. اما مدارس نیز می تواند مکان برای بحث در مورد و جلوگیری از خشونت است. به خوبی طراحی شده برنامه نشان دادن شواهدی از تغییر.

معلمان می توانند با پسران به توسعه درک خود را از قدرت و اثرات منفی خشونت است. پایان دادن به تنبیه بدنی و پرداختن به زمین بازی مدرسه به عنوان یک سایت برای قدرت و خشونت است یک راه برای ایجاد مدارس امن تر است. جوامع نیاز به تشخیص اولیه مدارس به عنوان یک محل برای به چالش کشیدن نابرابری های جنسیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im