مقایسه به پایین مجلس هدف به تصویب دولت بسته محرک در یک روز نشسته در روز دوشنبه.

به عنوان یک سوم مجلس فدرال آزمایش مثبت برای coronavirus دولت و مخالفان به توافق جفت 30 یک طرف از 151 مجلس نمایندگان اعضای. مجلس سنا نیز کاهش خواهد یافت.

اعضای با شخصی و یا خانواده مسائل مربوط به سلامت خواهد بود که اول از لیست شرکت کنندگان پس کسانی که زندگی می کنند دورترین دور. ستاد سفر از بزرگراه میان ایالتی خواهد بود و به حداقل نگه داشته شود.

اگر عوارض بوجود می آیند نشسته در اصل برنامه ریزی شده برای چهار روز – ممکن است به گسترش برای دومین روز اما هر دو طرف می خواهید برای جلوگیری از که.

در روز سه شنبه NSW Liberal سناتور اندرو برگ اعلام کرد او دارای آزمایش مثبت برای ویروس. این زیر صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون و کوئینزلند اتباع سناتور سوزان مک دونالد نیز تایید کرد با این ویروس.

برگ قرارداد این بیماری در مارس 6, عروسی که در آن چند مهمان آلوده شدند. برگ ریاست یک کمیته مجلس سنا در تاریخ 9 مارس. سنا crossbencher رکس پاتریک یکی از افراد حاضر در این تحقیق گفت که او تا به حال هیچ نشانه ای اما رفتن را به خود انزوا و تست شده است.

امور خارجه اواخر روز سه شنبه صادر مشاوره به استرالیا در خارج از کشور است که اگر آنها می خواهند برای رسیدن به آنها باید انجام دهید در حال حاضر. “اگر شما در حال حاضر در خارج از کشور و مایل به بازگشت به استرالیا, توصیه ما به شما انجام این کار در اسرع وقت توسط تجاری به معنی.”

در مقابل پس زمینه به طور فزاینده ای فاجعه آمیز اخبار از کسب و کار جامعه و هرج و مرج بیشتر در سوپر مارکت ها, اسکات موریسون و ارشد وزیران در حال کار در سرعت کامل در پشتیبانی از اقدامات اضافه شده به آخر هفته $17.6 میلیارد دلار بسته است.

NSW دولت رونمایی از 2.3 میلیارد دلار بسته سلامت از جمله اقدامات و کاهش مالیات برای کسب و کار کوچک.

با سفر به و از خارج از کشور خشک و محلی سفر هوایی به شدت کاهش می یابد به عنوان حوادث لغو و کسب و کار در زمین خود کارکنان کوانتاس اعلام کرد آن را برش 90 درصد از آن را بین المللی ظرفیت و 60 درصد آن داخلی ظرفیت.

دولت در حال حاضر بی پرده در مورد ویرانگر اقتصادی و عواقب ناشی از این ویروس در بحران است.

وزیر دارایی Mathias Cormann که معمولا قرار می دهد خوش بین interpreation بر روی همه چیز گفت:

“تاثیر است که به وضوح بیشتر شدید. ما انتظار داریم که کسب و کار خواهد شد و مردم از دست دادن شغل خود. ما در حال حاضر در حال کار برای ارائه پشتیبانی لازم از طریق چه خواهد بود دشوار گذار. که است واقعیت تلخ از آن است.”

Cormann گفت: گردشگری و مهمان نوازی بخش بودند “بسیار در خط مقدم” در حالی که همچنین با اشاره به مشکلات نه برای سود بخش است.

“وجود دارد یک سری کامل از استرالیا در درآمد پایین تر پایان است که در مواجهه با چالش های خاص,” او گفت:. این مردم نیاز به “سطح مناسب از پشتیبانی”.

Cormann گفت: دولت با توجه به “تا چه حد ما ممکن است قادر به کانال آن دسته از کارگران که کمتر کار برای یک شرکت مانند کوانتاس اما ممکن است قادر به انجام کار بیشتر برای شرکت هایی مثل Coles و Woolworths”.

دولت اعلام کرد که گسترش خدمات پزشکی از راه دور. آنها را در حال حاضر پوشش ماماها دسترسی به GPs و طیف وسیعی از خدمات تخصصی از جمله جراحان عمومی روانپزشکان و سلامت روان پشتیبانی و geriatricians.


ادامه مطلب: نمایی از تپه: دولت مجبور به “مقیاس” مالی پاسخ برای مقابله با تاثیر از “کوچک” سلامت پاسخ


وزیر بهداشت گرگ شکار نیز گفت: 230,000 جدید ماسک تا به حال فقط در استرالیا و پرچم توسعه از تست. او گفت که او تا به حال تا به حال بحث با Doherty موسسه مورد جدید تست رژیم بنابراین “ما می تواند به گسترش فراتر از آزمون های فردی”.

“آنها به دنبال در راه تسریع فرایند آزمایش و, در واقع, برخی از جدید قابل توجه انبوه فرآیندهای تست و بالاتر از آنچه ما در حال انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de