نمایی از تپه: Malcolm Turnbull می دهد و خود را بسیار on-the-record حساب اسکات موریسون

با طنز, Malcolm Turnbull ناشر در یک stoush در آخر هفته با اسکات موریسون را بیش از آن نشت از نخست وزیر سابق زندگینامه یک تصویر بزرگتر.

Hardie Grant کتاب نشان داد موریسون کارمند به حال توزیع Turnbull کتاب الکترونیکی به افراد متعدد است. در تیز نامه ناشر شرکت حقوقی دستور کارمند به “متوقف و دست بردارد” و تهدید به اقدام قانونی.

در شب یکشنبه – آستانه این کتاب در نشریه رسمی – سخنگوی موریسون گفت: “دفتر نخست وزیر نمی خواهد اظهار نظر در مورد مقالات حقوقی. کارکنان را یادآور شده اند تعهدات خود را تحت قانون کپی رایت و از استانداردهای رفتار از آنها انتظار می رود.”

به سازمان بنادر و دریانوردی از کارکنان نیکو Louw است گفت: برای دریافت یک “ناخواسته” کپی از این کتاب و سپس ارسال آن را به یک تعداد از دیگران است. او پس از آن عذر خواهی کرد.

در واقع این کتاب شده است و پراکندگی در اطراف مانند شیرینی.

پنج شنبه گذشته استرالیا تحت byline از امور ملی ادیتور Simon بنسون, انتشار گسترده گزارش از این کتاب است.

به دست آوردن نشت بخشی از آنچه که روزنامه نگاران را و ما را می دانم که در آن بنسون کردم این یکی. روزنامه خوشحال در قبل از empting نه که تا به حال حقوق به کتاب و باران در Turnbull رژه که با توجه تاسف بار انتشار در وسط یک بیماری همه گیر ارائه چالش های بیشتری نسبت به معمول کتاب های تور.

در حدود 700 صفحه بگو همه (شاید نه کاملا “همه”), داستان Turnbull ارائه می دهد بینش در موریسون به عنوان یک اپراتور سیاسی کشیده شده به خصوص از روز خود را به عنوان نخست وزیر و خزانه دار بین 2015 و 2018.

Turnbull برجسته موریسون امادگی برای نشت و انتخابی جلسات, برچسب آنها “سریال بی احتیاطی”.

“اسکات مانند بسیاری دیگر از سیاستمداران با استفاده از نشت برای ارضاء خود را با روزنامه نگاران و روزنامه ها – به خصوص اخبار شرکت سیمان بنسون و سردبیران مانند کریس دره و پل Whittaker” Turnbull می نویسد.

“در بازگشت برای یک قطره از سیاسی خوبی در داستان های او می توان با پاداش مطلوب پوشش.”

موریسون همچنین Turnbull می گوید: “با استفاده از نشت به جلو-اجرای تصمیمات دولت در این امید که آنها را با دادن یک سر از بخار در رسانه ها و همکاران خود را نمی تواند عقب براند”.

به عنوان خزانه دار موریسون سعی خود را تاکتیک در یک فشار به تغییرات به GST اما رفت و بیش از حد آزرده Turnbull و به پایان رسید تا خجالت.

موریسون “متاسفانه nobbled هر فرصتی از GST اصلاحات تبدیل شدن به یک واقعیت جلو در حال اجرا گزینه های سیاست در رسانه ها. زمان و دوباره او می خواهم ایده های شناور در صفحه و نظارت بر واکنش های عمومی قبل از تعیین این که آیا آن سیاست خوب یا بد سیاست”.

Turnbull شرح موریسون رسانه سبک پارتی بازی است نه یک وحی به مردم در کانبرا کمربندی که آیا آنها در دولت و بوروکراسی یا مطبوعات گالری.


ادامه مطلب: Grattan روز جمعه: عدالت بین نسلی قرار می دهد COVID-19 تعهد در افراد مسن


در واقع آن را تبدیل به چیزی از یک شوخی است. حتی موریسون شناخته شده است به کنایه آمیز در مورد آن در یک off-the-record مناسبت.

در این تصویر او رنگ Turnbull است دوسوگرا در مورد موریسون مردی که افزایش به نخست ministership او در نهایت تسهیل به زمان پیتر داتون.

دو بودند و نه رقبای جدی چون Turnbull همیشه رفتن برای رسیدن به بالا کار قبل از موریسون صرف نظر از دومی جاه طلبی.

“ما به یک همکاری موفق” به عنوان ساعت و خزانه دار Turnbull می نویسد. با وجود اینکه تحریک شده توسط موریسون رفتار از جمله راه او مالیده و همکاران تا راه اشتباه (به خصوص وزیر دارایی Mathias Cormann) دو کار کرده و نزدیک به هم با Turnbull قطع موریسون بیش از گوش از زمان به زمان در پی نشت.

اما Turnbull می رود از راه خود را در کتاب خود به ناخن موریسون بازی ها و کسانی که از دفتر خود را.

یک حادثه بود یک داستان در استرالیا به نقل از لیبرال backbenchers نشان می دهد یک شرکت کاهش مالیات نباید به بانک های بزرگ ارتباط این انتصاب سابق کوئینزلند کار برتر آنا Bligh به عنوان مدیر عامل شرکت استرالیایی ارتباط بانکی.

این Bligh انتصاب فرستاده بود موریسون به خشم خود کارمند ساشا کشیم تا به حال می خواستم این کار است.

موریسون گفت Turnbull او تا به حال هرگز شنیده از این پیشنهاد امتناع بانک ها مالیات را کاهش دهد تا او نامیده شده است برای اظهار نظر. مشکوک Turnbull سپس انجام برخی آیفون; او ترسیم داستان منشاء بازگشت به می کشیم.

“اسکات رد می کشیم اقدام شد دستورالعمل و گفت که او ویران رفتار خود” Turnbull می نویسد.

سپس آنها را به حال “بسیار دشوار بحث” بیش از ماده است. با توجه به Turnbull او گفت موریسون او و و “بودند و به سادگی اعتماد نیست به احتیاط توسط همکاران که معتقد بودند او را به طور مستقل طلب کردن دوستان خود را در رسانه ها برای پیشبرد دستور کار خود”.

Turnbull می نویسد که پس از یک مقدار زیادی از نشت “Mathias و من در پایان عقل به نحوه مدیریت اسکات. به عنوان Mathias گفت: “ما باید یک خزانه دار مشکل’. و مشکل این بود که یکی از اعتماد”.

در رابطه با یکی دیگر از نشت “اسکات شدیدا تکذیب هر گونه مسئولیت اما متاسفانه هیچ کس به او ايمان آورد”.

پس از عزل توسط Turnbull در سال 2015 تونی ابوت خشمگین بود با موریسون باور او شده است می خواهم بخشی از این طرح است. در یک مقدار به خاطر مصاحبه رادیویی شوک, سوار کار ماهر ری هدلی خواستار موریسون قسم در کتاب مقدس (که موریسون نمی تواند کردهاید در استودیو) که او خیانت ابوت.

Turnbull سوابق موریسون نشان داده بود اوایل که او خودش را به عنوان جایگزینی برای ابوت اگر پس از آن ساعت ادامه داشت به زیر انجام است.

او می نویسد که در شام بودند در ماه دسامبر 2014, موریسون نشان داد او احساس ابوت “را در اواسط 2015 اگر عملکرد خود را نمی بخشد ،

“او از نزدیک در تماس با چهره های کلیدی در اخبار او به من گفت و گفت که آنها آماده به تخلیه ابوت. و او روشن ساخته است که او خودش را به عنوان جانشین”.

در سپتامبر 2015 کودتا که نصب Turnbull, موریسون بود “کار به طور فعال به من کمک کند. ما همکاری نزدیک … موریسون عمومی موقعیت این بود که او با حمایت ابوت اما چند خودی گرفته شد و در آن”.

در اولین رای 2018 کودتای هفته به پایان رسید که Turnbull نخست ministership, “موریسون ارسال من توجه داشته باشید در حالی که برگه های رای بودند در حال توزیع … Turnbull است در انتخابات”.

“پس از آن حساب از این حوادث نشان می دهد که [موریسون حامیان] استوارت و رابرت الکس Hawke سازماندهی کرده بود حدود نیم دوجین از آنها را به رای دادن برای Dutton – به اندازه کافی برای بلند کردن اعداد خود را به یک سطح است که آسیب دیده و من اما نمی Dutton بیش از خط. اگر موریسون دوستان رای داده بودند راه او گفت که او به Dutton شورش می شده اند کاملا مرده که صبح”.

پس از او و حامیان او تا به حال بازی سریع و سست در کودتا به عنوان نخست وزیر موریسون امن تغییر پارتی قوانین برای محافظت از خود را (و پس از آن لیبرال نخست وزیران) برای آینده.

Turnbull است که سوء نیت در مورد موریسون برنده انتخابات اذعان جانشین او را درک “بازاریابی و پیام” اما استدلال “حقیقت این است که کار از دست این انتخابات که ائتلاف پس از کودتای مرداد, آیا شایسته را به نفع خود”.

موریسون در حال حاضر مواجه با بحران قرار می دهد که چالش که انتخابات در سایه. Turnbull باید تمرین را در ذهن او چگونه او می تواند انجام امروز در شرایطی.

در این دنیای جدید که ابوت و Turnbull دولت به نظر می رسد مدت زمان طولانی پیش. اما Turnbull سابق روزنامه نگار است که یک نویسنده ماهر و کتاب خود – که معاملات نیز با جامد سیاست مهم – است که قابل خواندن و نشاط حساب از یک دوره که دیدم بسیاری از رفتار بد با ائتلاف آمار و ارقام از جمله نویسنده خود.

به عنوان برای آن دسته از بازیکنان که می گویند که آنها نمی خواهد خواندن کتاب – آنها قطعا اسکن آن فراوان شاخص است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de