نمایی از تپه: مکانهای تفریحی در بسته شدیدی اقدامات برای مبارزه با ویروس

باشگاه بارها سینما و ورزشگاه بسته خواهد شد و رستوران ها تنها قادر خواهد بود به ارائه takeaways در اژدهایی اقدامات برای مبارزه با گسترش coronavirus اعلام شده توسط اسکات موریسون اواخر یکشنبه شب.

اما مدارس باز خواهد ماند و پس از Morrison کشتی برای حفظ فدرال و دولت های ایالتی در همان صفحه در یکی از بحث برانگیز ترین مسائل در COVID-19 بحث است.

سرکوب اجتماعی مکان تجمع موافقت شد توسط فدرال و رهبران دولت ملی خود را در جلسه هیئت دولت پیش از آن در شب است.

این به دنبال یک روز از سردرگمی با تفاوت بین NSW و ویکتوریا از یک طرف و دولت فدرال در دیگر بیش از خاموش شدن ناگهانی و مدارس.

این داستان از دو تا از بزرگترین متحده اعلام کرده بود آنها خاموش کردن خدمات غیر ضروری و فعالیت بیش از 48 ساعت آینده. عمل به دنبال کت و شلوار.

Premiers اقدامات به نظر می رسید در بخشی به نیروی دولت فدرال ،

معلوم نیست چقدر بیشتر (در صورت وجود) به “آتن” در دو کشور را فراتر از شروع مطالعه از بسته شدن در مجموعه ملی کابینه.

در بعد از ظهر بیانیه ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: دولت بود آوردن به جلو تعطیلات مدرسه برای شروع سه شنبه (به جای جمعه) با یک تصمیم در مورد اینکه آیا مدارس را بازگشایی می شود گرفته شده در توصیه های پزشکی. NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: او می خواهم که چیزی برای گفتن در مورد مدارس در صبح روز دوشنبه.

نخست وزیر تحت فشار قرار دادند بیش از مدارس و اضطراب به آنها را باز نگه آموزشی دلایل و برای حفظ تعداد سلامت کارگران است. برآورد شده است که بسته شدن مدارس قطع می تواند سلامت نیروی کار توسط 30٪.

موریسون گفت: از ظهر روز دوشنبه طیف وسیعی از امکانات که در آن گردهمایی های اجتماعی برگزار خواهد بسته شود و یا باید عملیات خود را محدود. او پیش بینی این امر شش ماه گذشته.

  • بارها ثبت شده و دارای مجوز باشگاه بسته شد (به استثنای بطری مغازه های متصل به این سالن) و همچنین هتل ها (به جز مسکن)

  • ورزشگاه و داخل سالن ورزشی سالن بسته خواهد شد

  • سینما, سرگرمی, سالن های قمار و باشگاه شب بسته خواهد شد

  • رستوران ها و کافه ها خواهد بود محدود به غذای آماده و/یا تحویل خانه

  • مذهبی و اجتماعات و اماکن عبادت و یا مجالس ترحیم نمی توانید پیش بروید (در فضاهای محصور و دیگر از گروه های بسیار کوچک و که در آن 1 نفر به ازای هر 4 متر مربع قاعده).

“این باید برجسته برای همه استرالیایی ها چقدر جدی این است که” موریسون گفت.

او گفت: هیچ تغییر در توصیه های پزشکی که مدارس باید باز باقی می ماند. توافق رهبران کودکان باید به مدرسه در روز دوشنبه و “متعهد به بازگشایی مدارس در پایان فرار از مدرسه, موضوع مشاوره بهداشت استرالیا مدیر کمیته حفاظت”.

“من نمی خواهم برای دیدن فرزندان ما از دست دادن یک سال تمام از خود آموزش و پرورش” موریسون گفت. “این چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا. این است که بسیار جدی است. اگر شما یک کودک چهار ساله در قبل از مدرسه شما نمی توانید خود را از چهار سال به سال به عقب”.

“آنچه که ما انجام خواهد داد هر چند که اجازه می دهد پدر و مادر برای پایان این سال دوره مدرسه قادر به نگه داشتن فرزندان خود در خانه که در آن آنها را انتخاب کنید. اما برای همه کسانی که پدر و مادر که مایل به فرستادن فرزندان خود به مدرسه برای آموزش و پرورش در مدرسه کسانی که مدارس باز باقی خواهد ماند”.

در مورد خواسته اندروز’ نظرات در مورد بررسی مدارس موقعیت پس از تعطیلات موریسون گفت: “برتر است مجددا بر تعهد خود در این شب است که قصد دولت ویکتوریا به بازگشایی مدارس موضوع به توصیه های بهداشتی که در آن زمان”.

وی تاکید کرد به پدر و مادر که تصمیم به نگه داشتن فرزندان خود را که آنها “باید مسئولیت برای آن دسته از کودکان است.

“این بهانه ای برای آنها را به پایین مرکز خرید و یا برای رفتن و جمع در جایی دیگر و یا به طور بالقوه خود قرار داده و در تماس با افراد آسیب پذیر و جمعيت سالمندان. اگر شما انتخاب می کنید به نگه داشتن فرزند خود را در خانه شما مسئول رفتار و رفتار فرزندان خود را.”

موریسون گفت: آینده تعطیلات مدرسه “تعطیلات نخواهد بود آن را به عنوان به طور معمول شناخته شده است”.

“وجود خواهد داشت نه سفر بین ایالتی. … نخواهد بود و تجمع در مکان برگزاری.” وجود دارد تا به حال به قوانین بسیار سخت در اطراف اجتماعی فاصله, او گفت:.

“این یک زمان بحرانی. کاملا بحرانی زمان. تصمیم گیری است که پدر و مادر را که همه ما را در طی چند هفته آینده به طور خاص می تواند بسیار جدی تعیین مسیر است که استرالیا همچنان به رفتن در رابطه با کروناویروس”.

او “التماس” استرالیا به دنبال مشاوره در مورد فاصله و اندازه تجمعات.

فدرال و دولت های ایالتی بوده است متزلزل افزایش سریع ویروس موارد – در حال حاضر به خوبی بالاتر از 1000 – و توسط این جمعیت در روز جمعه و شنبه در Bondi ساحل در کافه ها و باشگاه ها.

“در آخر هفته چه ما شاهد یک بی اعتنایی از کسانی اجتماعی فاصله شیوه به عنوان مردم تبدیل شده تا به ساحل در تعداد زیادی از کهنه سالن در شهرستانها عمده.

“این با ارسال یک پیام بسیار روشنی به premiers رئیس وزرا و خودم که اجتماعی فاصله شیوه در حال مشاهده به عنوان به خوبی به عنوان آنها باید باشد”.

موریسون گفت: رهبران نیست در حال حاضر هر گونه اعتماد به نفس است که مردم و به ویژه جوان خودداری می کنند از تجمع در بارها و باشگاه ها و مانند آن.

“ما هیچ اعتماد به نفس است که [دستورالعمل های اجتماعی فاصله] به دنبال خواهد داشت”.

“اگر دستورالعمل نمی توان دنبال کرد و سپس برای بهداشت عمومی دلایل ما در حال حاضر نیاز به اقدام دیگری که خاموش کسانی که تجمعات را.

“آنها در حال اصل مکان های گردهمایی های اجتماعی است که در معرض بیشترین خطر”.

تا پایان روز شنبه, موریسون $66 میلیارد بسته محرک بوده و بطور قابل توجهی تحت الشعاع قرار توسط یک مرحله جدید از محدودیت محور عمومی و موازین اجتماعی فاصله دستورالعمل و تعیین NSW و ویکتوریا برای دیدن بیشتر اقدام شدید.

اما در حالی که شده است وجود دارد یک جهش کوانتومی در اقدامات در مبارزه با ویروس وجود دارد باقی می ماند عدم شفافیت و دوشنبه به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر عمومی دیوانگی از یک نوع دیگر.

موریسون اصرار داشت “تمام اعضای که ملی کابینه باید مجددا بر تعهد ما به چقدر مهم ملی کابینه است به اطمینان حاصل شود که تمام دولت ها در همکاری نزدیک با هم.”

او در تلاش است برای حفظ ملی کابینه – یک unprecended وحش در استرالیا در تاریخ سیاسی – در قدم اهسته. ما خواهیم دید که آیا او در واقع موفق به انجام این کار زمانی که این داستان را بیشتر می گویند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو