ویدئو نشان می دهد که عکاس خبری Kajol بود که به دنبال قبل از ناپدید شدن

در این ویدئو منتشر شده توسط سازمان عفو بین الملل در توییتر در روز شنبه برخی از مردان ناشناس نیز دیده می شود دستکاری با موتور سیکلت خود را در خارج از دفتر خود را.

“فیلم دوربین مدار بسته نشان می دهد بنگلادش روزنامه نگار Shafiqul اسلام Kajol که به دنبال موتور سیکلت خود را دستکاری قبل از آنچه که می ترسید به یک ناپدید شدن اجباری” در بریتانیا بر اساس گروه حقوق بشر گفت: در صدای جیر جیر.

“ما مصرانه از مقامات بلافاصله پس از افشای محل نگهداری او و آزادی او را تحت بازداشت” به آن اضافه شده است.

bdnews24.com نمی تواند صحت این ویدئو به طور مستقل.

سعد حمادی جنوبی آسیا مبارز عفو بین الملل گفت: از آن به دست آمده این ویدئو را از طریق تلاش های خود را.

رمز و راز در اطراف Kajol ناپدید شدن حل خواهد شد اگر سه مرد با رفتار مشکوک در این ویدئو می توان شناسایی حمادی گفت: bdnews24.com.

Chawkbazar ایستگاه پلیس OC Moudut احمد گفت: پلیس در عین حال برای دریافت فیلم. آنها را جمع آوری آن و اقدامات لازم را به او اضافه شده است.

Kajol خانواده ظ کلی خاطرات در ایستگاه پلیس در Mar 12 به عنوان آنها قادر به رسیدن به او و پس از او در خانه به سمت چپ Bakshibazar در Mar 10.

Kajol, که قبلا به عنوان یک عکاس خبری در Dainik Samakal و Banik بارتا است سردبیر یک مجله هر دو هفته یکبار ‘Pakkhakal.’

او به یک مورد ثبت برابر daily Manab Zamin, ویرایشگر Matiur رحمان Chowdhury بیش از یک گزارش منتشر شده در مردم “درگیر” در خوار حزب حاکم عمل Shamima نور Papia ادعا اسکورت خدمات بر اساس در Westin Dhaka.

در Mar 9, Magura-1 MP Saifuzzaman Shikhor آغاز شده مورد با شیر-e-بنگلادش نگر پلیس تحت امنیت دیجیتال عمل در برابر Matiur, Manab Zamin خبرنگار Al امین Kajol و 29 سایر Facebook کاربرانی که نظر و یا به اشتراک گذاشته شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>