تصویری را نشان می دهد دوچرخه سواری شیرین کاری میمون کشیدن کودک نو پا پایین خیابان در اندونزی

تورنتو — هشدار: این داستان شامل جزئیات که ممکن است نگران کننده به برخی از.

یک حادثه وحشتناک بود در اندونزی این هفته هنگامی که یک میمون آموزش دیده سوار یک دوچرخه به طور ناگهانی ضامندار بر روی یک کودک نو پا کشیده و آنها را چندین متر پایین خیابان.

کودک ترسیده بود اما موفق به فرار با تنها خراش با توجه به تماشاگران و اندونزی گزارش های رسانه ها. حادثه اتفاق افتاده در شهر سورابایا.

در این ویدئو یک میمون کوچک سوار دوچرخه مدل به مانند یک موتور سیکلت مینیاتوری سرعت پایین باریک مسکونی جاده در حالی که موسیقی پخش می کند.

به عنوان میمون روش خوشه ای از مردم از سمت جاده دوچرخه سواری سورتمه را از زیر آن و میمون snatches در یک کودک کوچک در لباس زرد, سکس دهنی, انگشت کردن آنها را از نیمکت.

تماشاگران فریاد زدن در وحشت به عنوان میمون گربس دوباره کودک و کودک نو پا پس کشیده در امتداد پیاده رو در پشت آن.

زمانی که میمون lets go کودک بلافاصله به پای خود را و شروع به در حال اجرا بازگشت به نیمکت با صدای رسا گریه.

Jasa Supanji که فیلم برداری این حادثه از بالاتر از خیابان و ارائه تصویری به Storyful, گفت که آن را به حال اتفاق افتاده است ممکن است 2.

حادثه رخ داده در طول یک فرم سنتی, سرگرمی, شناخته شده به عنوان “topeng monyet” نشان می دهد با توجه به خروجی اخبار Indozone که آزادانه ترجمه برای “میمون است.”

این نوع از سرگرمی به طور معمول ویژگی های دراز دم macaques بودن آموزش دیده برای انجام, گاهی اوقات در حالی که با پوشیدن ماسک عروسک. عمل ممنوع شد در جاکارتا در سال 2013 پس از حقوق حیوانات سازمان اعتراض کردند که جالبه بودند اغلب بدرفتاری و نگهداری در شرایط بد.

معلوم نیست چرا میمون برداشت به کودک-در این ویدئو میمون به نظر می رسد به یک رشته یا طناب از برخی از نوع متصل به آن گردن احتمالا به یقه معنی آن ممکن است به سادگی در تلاش برای نگه داشتن بر روی چیزی در حالی که کنترل آن کشیده و آن را به عقب.

با توجه به Indozone تماشاگران گفت: میمون بود مورد ضرب و شتم توسط کنترل آن پس از این حادثه با کودک نو پا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de